Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót do fanklubu ty razem z dt150 ale powiedzcie mi proszę gdzie dostać welury i jak wypływają na brzmienie bo mi za ciepło w tych oryginalnych.

 

Tapnięte na Z3

Google Twoim przyjacilem

 

http://www.ceneo.pl/2478253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ergonomicznie te od DT100 to też żadna rewelacja... ja pokusiłbym się o naciąganie:

https://www.google.pl/search?q=dt150+hm5&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_7r29jpPSAhUhQZoKHXTbCCkQ_AUICCgB&biw=1366&bih=638#imgrc=OvH0YFj7zZ9a9M:

Zaznaczam, że nie słuchałem tego połączenia, ale czytałem już dobrą opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcia zrobię za jasnego. Ja już się tyle razy wpisywałem i wypisywałem z rozmaitych fanklubów, że straciłem zupełnie rachubę.

Przyznaję, że zdradziłem dt 880 250 ohm i 32 ohm oraz dwukrotnie dt 990 600 ohm w tym raz zbalansowane manufacture, dt 990 pro, dt 880 600 ohm vintage z młodszymi modelami t70 i dt 1990 pro, co gorsza, te starsze modele sprzedałem. Mam jeszcze na sumieniu grzech , iżem nie dał się pokusić dt150, obiecuje poprawę, mam nadzieje, że w chwilowej wierności wytrwam jeszcze z rok ;) Kuszą mnie strasznie jeszcze dt 1770 pro , bo otwarta siostra cudnej urody i analogicznie t90, bo nie miałem przyjemności poznać. Na szczęście bilety płatnicze przelałem do Bierz Gotówkę Żono, toteż jestem całkiem bezpieczny, bo wiadomo, takich przyjemności za darmo się nie zaznaje...

 

Nie kupuj DT1770,Synthax słuchał i podobno dziadostwo...pogadaj z nim, lepsze Dt150...

Domowy BGŻ już ma środki. Zabezpieczyłem się. Nawet na waciki już nie mam. Gdzie tam panie dt150 za pińcet.

A słuchać samemu trzeba, apropos :P

Jeśli leżą mi dt1990pro, zamknięty brat też leżeć musi i wice wersja - lubię t70, t90 pokocham. Na szczęście te miłości będą platoniczne. Stałe zlecenie ustalę dla domowego BGŻ i już audiofilia jest nerwoza, bo jej siano spadło z woza, a żona podniosła siano audioosła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powrót do fanklubu ty razem z dt150 ale powiedzcie mi proszę gdzie dostać welury i jak wypływają na brzmienie bo mi za ciepło w tych oryginalnych.

 

Tapnięte na Z3

Google Twoim przyjacilem

 

http://www.ceneo.pl/2478253

To ja wiem ale jak z dźwiękiem i czy nie lepiej jakieś inne jak Crysis mówi.

 

A co do t70 też przyjdzie pora ale ostatnio się za długo zastanawiałem jak się na allegro trafiły :/

 

Tapnięte na Z3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakuri wyżej masz trochę zamglonych wspominków snuffdbko o padach przy dt150. Ja mam welury od dt100 (podniesione do wysokości stockowych, co Ci polecam zrobić przy każdych padach, mimo, że podnosi poziom trudnośći przy zakładaniu za małych :) ) i zmiany jak to zwykle przy przejściu z ekoskóry na (tutaj pseudo)welurki. Dźwięk się trochę odchudza, rozrzedza, przybywa góry, zejście basu się trochę psuje, ale midbas sie uspokaja za to. Ja te gąbki od padów dt100 mam wyciągnięte, to dodatkowo odrobinę wyostrza, ale z gąbką jest lekki kocyk i mi on przeszkadza. :P

 

Ogólnie i pady od dt100 i od hm5 są za małe, trzeba je mocną naciągnąć i przez to nie są już tak komfortowe, ale i tak jest o wiele lepiej niż na stockach, mi też się w nich gotowały uszy. :)

 

Jak podoba Ci się brzmienie takie jak jest, ale za gorąco w uszy na ekoskórze to zaryzykowałbym hybrydy od hm5, mniejsza skala tych zmian powinna być. :)

 

edit: na head-fi zakładali też asymetryczne ekoskórki od hm5 i sobie chwalili. Musiałbyś poszukać. Tutaj trochę zachwytów nad padami hm5, ale wspomina też o wpływie na brzmienie dt150. http://www.head-fi.org/products/brainwavz-hm5-velor-memory-foam-replacements-earpads-suitable-for-many-other-branded-large-over-the-ear-headphones-akg-hifiman-ath-philips-fostex/reviews/12191

Edytowane przez fuzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zamiast T70 wolałbym Listen za 600zł z promocji...o wiele ciekawsze.

Góra też nie kalecząca i ostra jak w T70 bez modowania.

 

CZizas, jak ja się cieszę, że nie wziąłem tych dt150 ! Mamy zupełnie różny gust ! Listen od razu sprzedałem jak t70 założyłem na głowę... Opiewana góra Listen to przy finezji t70 jakieś Żuławy Wiślane... t70 słuchane z a200p, iphone4s - L9 - corda meier quickstep, oraz z dragonfly black - corda meier quickstep/ klon lehmana. Jaka ostra góra?

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To już zamiast T70 wolałbym Listen za 600zł z promocji...o wiele ciekawsze.

Góra też nie kalecząca i ostra jak w T70 bez modowania.

 

CZizas, jak ja się cieszę, że nie wziąłem tych dt150 ! Mamy zupełnie różny gust ! Listen od razu sprzedałem jak t70 założyłem na głowę... Opiewana góra Listen to przy finezji t70 jakieś Żuławy Wiślane... t70 słuchane z a200p, iphone4s - L9 - corda meier quickstep, oraz z dragonfly black - corda meier quickstep/ klon lehmana. Jaka ostra góra?

 

 

A możesz jaśniej ale mniej poetycko? Opisz w kilku słowach różnice w kwestii góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To już zamiast T70 wolałbym Listen za 600zł z promocji...o wiele ciekawsze.

Góra też nie kalecząca i ostra jak w T70 bez modowania.

 

CZizas, jak ja się cieszę, że nie wziąłem tych dt150 ! Mamy zupełnie różny gust ! Listen od razu sprzedałem jak t70 założyłem na głowę... Opiewana góra Listen to przy finezji t70 jakieś Żuławy Wiślane... t70 słuchane z a200p, iphone4s - L9 - corda meier quickstep, oraz z dragonfly black - corda meier quickstep/ klon lehmana. Jaka ostra góra?

 

"jak ja się cieszę, że nie wziąłem tych dt150" i "Listen od razu sprzedałem jak t70 założyłem na głowę ..." - chyba pobiłeś rekord zdenerwowania najwyżej liczby użytkowników forum jednym postem :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Manu się cieszy i dobrze...choć nie wiem do końca z czego...Listen biją T70 na miazgę kulturą grania i wyrazistością na górze bez ostrości....T70 dobre ale w swojej cenie dziwaki i ostre jak brzytwy...

Jakby tak Manu podłączył Listen pod lepszy wzmak...ale po co mu psuć dobry humor...heh...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale Perul również pisał, że T70 na asymetrycznych HM5 super grają, nawet Fatso opisywał je jako świetne allroudery po założeniu skórek:

http://audioivoodoo.blogspot.com/2014/01/dzisiaj-troche-pobeyerujemy-t5p-t70p-i.html

 

Ja również sprzedałem Listen błyskawicznie po zestawieniu z T70, ale w drewnie :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może być problemem w T90/70 to duża ilość wysokich tonów, ale jeżeli dobierze im się tor o naturalnej górze i słucha dobrych realizacji to są to naprawdę świetne słuchawki. Listen to popularne słuchawki, bo zagrają z niczego i nie pokażą kaszany w nagraniu.

Nie wszyscy lubią wiedzieć, że dany artysta ma w pompce słuchaczy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pisał to, tamten co innego, a nikt nie napisał w czym T70 są lepsze od Listen w kwestii góry pasma? Może ktoś napisać? Ja nie jestem żadnym "wyznawcą" Listen, bo je mam ale bardzo rzadko używam, natomiast w kwestii góry pasma to one akurat są dobre. Co do asymetrycznych padów HM5 nie słuchałem ich z T70, ale ze wszystkimi innymi słuchawkami te pady robiły "bułę" gdzieś na midbasie i to nie było fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagiero

Akurat T70 na stock oscylują wokół niższego bassu, więc się wszystko zgadza. T70 to bdb góra, z dobrym dampingiem referencyjna - super-detaliczna, bardzo szybka o ogromnej rozpiętości =)

W Listen góra jest dobra i to tyle jak porównywałem do reszty swoich słuchawek... oczywiście ceny też mocno różne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Wyprzedził mnie grrr

 

T70 to krótko wybrzmiewające słuchawki, a co za tym idzie mają problemy z dociążaniem, ale schodzą bardzo nisko, więc jak zafundujemy im bułe na średnicy/midbasie to dostaniemy naturalniejsze słuchawki, ale nadal o olbrzymiej ilości szczegółów.

 

Wydaje mi się, że to jest jeden z głównych powodów dla, których są uważane za lepsze, a jak widać po tym co napisałem to jest bardzo subiektywne podejście do tematu.

 

Co do góry to w Teslach idzie ona znacznie wyżej i to jest ich główna przewaga.

Edytowane przez Lemonsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T70 firmowo to jedne z najbardziej ostrych ,nieprzyjemnych słuchawek co słuchałem...nie ma co się z nimi cackać.

Po za tym ergonomia do dupy dla wielkich głów,małe pady i mało głębokie,porażka...

Ale ,rzeczywiście są super przestrzenne i mają to coś w przekazie, jednak góra do obłaskawienia.

Gdzie Listen na dzień dobry są lepsze i bez sybilacji na górze.

T70 pewnie da się doprowadzić do kultury ale, cena 2 razy wyższa niż Listen z promocji, mniej wygodne, dodatkowe koszty modu...

Co kto lubi...

Wolałbym 100 razy T90....he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak góra w T70 ma się do tej w T1v1 ale jeśli to jest właśnie taka typowa tesla to już wiem o co chodzi, niektórzy to lubią, ja to nazywam górą, przy której bolą mnie plomby w zębach. Listen mają górę która też jest dobrej rozpiętości, ale ma tę zaletę, że nie jest kompletnie męcząca. Opinie crysisa muszę dzielić u siebie przez dwa, bo w kwestii góry u niego jest chyba podobnie jak u @misiekkb - tam, gdzie zaczyna się dla niego dobra, satysfakcjonująca góra, mnie już pęka głowa ;)

Edytowane przez szwagiero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak góra w T70 ma się do tej w T1v1 ale jeśli to jest właśnie taka typowa tesla to już wiem o co chodzi, niektórzy to lubią, ja to nazywam górą, przy której bolą mnie plomby w zębach. Listen mają górę która też jest dobrej rozpiętości, ale ma tę zaletę, że nie jest kompletnie męcząca. Opinie crysisa muszę dzielić u siebie przez dwa, bo w kwestii góry u niego jest chyba podobnie jak u @misiekkb - tam, gdzie zaczyna się dla niego dobra, satysfakcjonująca góra, mnie już pęka głowa ;)

T1.1 to jednak bardziej Tesla, a ja u siebie jeszcze dampingiem (przy poradach Perula, dziękuję bardzo) ugrzeczniłem górę i jej przełom ze średnicą... tylko, że ja zacząłem pisać o swoich, nie drewnianych...

Tak czy siak T70 pewnie nie dla Ciebie, za to jestem pewny, że T70 na asymetyczych spodobałyby się Tomkowi, ba jestem przekonany, że bardziej od T90 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,choć T90 większe na mnie zrobiły wrażenie,basik niemal ideał, fajny ,energiczny przekaz całości,scena ciut za mało szeroka dla mnie...to największa wada T90 dla mnie.

Z dobrym torem pewnie T90 wymiatają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności