Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT770 Pro Limited Editon 80Ohm i co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zachciało mi się porządnego "biurkowego" zestawu słuchawkowego. Z jednej strony, że nie zawsze mam czas i ochotę siadać idealnie na przeciwko kolumn, dwa w nocy nie wypada przy sąsiedzie, a lubię popracować w nocy i słuchać głośniej muzyki. Trzy aby zabrać ten sprzęt na podróż. Mój sprzęt wolnostojący audio to odpowiednio: Audio Physic Tempo VI, Rotel RCD-1072, Loxjie D30 (jako DAC), Atoll IN100SE. Jestem bardzo zadowolony z brzmienia i takiego szukam też na słuchawkach. Jest to brzmienie detaliczne, szczegółowe,  z wysuniętym lekko wokalem, podparte miękkim niskim basem, nie ostre w żadnym wypadku, z dużą sceną i przestrzenią. Słucham wszystkiego z nastawieniem na Rap, POP, Rock, filmową muzykę, Jazz chyba w tej kolejności. Słuchawki jakie wybrałem to Beyerdynamic DT770 Pro 80Ohm. Czytałem, że mają lepsze nauszniki welurowe od 32Ohm oraz ogólniej graja trochę czyściej. 250Ohm to chyba troszkę przerost formy czy się mylę? Myślałem też nad DT990, ale będę słuchał też w dzień, a tutaj albo sąsiad wierci, albo jakieś dzieci wrzeszczą na dworze. Chyba dużo nie stracę w stosunku do nich w DT770? I teraz sprawa DACa ogólnie chciałem dokupić drugi Loxjie D30 bo też ma bardzo fajny wzmacniacz słuchawkowy, ale raz, że wypuścili wersję V2 droższą o 400zł (1200zł) już nie na AK4493 tylko ESS dwa, że Loxjie ma zasilanie 230V, a chce coś pod USB. 

 

Będzie to grało z Laptopem i Samsung S22 po USB C, słuchawki jak pisałem Beyerdynamic DT770PRO 80Ohm, źródło zazwyczaj Tidal HI-FI Plus.

 

Wymogi:

-Zasilanie USB

-Jak najlepsza jakość dźwięku

-Mozliwość personalizacji ustawień

-Solidna budowa, bezawaryjność

 

Wybrałem parę typów co możecie polecić? 

 

Creative SXFI AMP
FiiO New K3
FiiO KA3

Topping NX4DSD
 
Gdy warto to jestem skłonny dopłacić do Chord Mojo 2 bo bardzo mi się podoba design, budowa, i czytałem masę pozytywnych opinii. Miał ktoś z nim doczynienia? Jak wypada na tle pozostałych, tańszych? Jak coś można zrobić lepiej, inaczej jestem otwarty na propozycje :)

Edytowane przez _Kamol_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności