Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oddać do Perula na wiercenie... może coś jeszcze poprawi ;)

Wywiercić to sam mogę ale trzeba wiedzieć jaki będzie efekt

 

Efekt będzie taki, ze przybędzie basu, aczkolwiek skoro już tam jest otwór 5mm to nawet dowiercenie drugiego takiego samego nie doda go tyle, co jakby porównać wersję bez otworu z wersją z jednym otworem (możesz zakleić plastrem i sprawdzić).

Jeśli chodzi o miejsce wiercenia, to ja bym zrobił po przeciwnej stronie, przy widełkach - wtedy najmniej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby po wewnętrznej stronie komory był ten otwór - reszta ma marginalne znaczenie jeśli chodzi o uciekanie ciśnienia z muszli (a bas to właśnie ciśnienie).

Edytowane przez Perul
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam pytanie:

Mam zamiar kupić Beyerdynamic DT990 Edition.

Zastanawiam się tylko czy jest jakaś różnica w dźwięku pomiędzy wersją 32 Ohm, a 250 Ohm. Wie ktoś może?

Powiadają, że jest i że najlepsza wersja 600 Ohm

 

Tapnięte na Z3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej,

 

mam pytanie:

Mam zamiar kupić Beyerdynamic DT990 Edition.

Zastanawiam się tylko czy jest jakaś różnica w dźwięku pomiędzy wersją 32 Ohm, a 250 Ohm. Wie ktoś może?

Powiadają, że jest i że najlepsza wersja 600 Ohm

Tapnięte na Z3

Kolega @Baele z tego co pamietam chwalił też wersje 32 ohm mocno kiedyś.... mam nadzieje, że nie błądzę...

W każdym razie czasem w nawrocie choroby usiłuję je kupić, a zawsze jakiś traf mi przeszkodzi... 880 32 ohm wolałem niż 880 250 ohm, bez dwóch zdań. Nie wiem czy tylko dlatego, że z telefonu grały bardzo zacnie już, czy z innego powodu, nie pamietam, pewnie jeszcze kupię te cholerne dt 990 32 ohm, bo nie miałem, a ochota wraca co rusz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej,

 

mam pytanie:

Mam zamiar kupić Beyerdynamic DT990 Edition.

Zastanawiam się tylko czy jest jakaś różnica w dźwięku pomiędzy wersją 32 Ohm, a 250 Ohm. Wie ktoś może?

Powiadają, że jest i że najlepsza wersja 600 Ohm

Tapnięte na Z3

Kolega @Baele z tego co pamietam chwalił też wersje 32 ohm mocno kiedyś.... mam nadzieje, że nie błądzę...

W każdym razie czasem w nawrocie choroby usiłuję je kupić, a zawsze jakiś traf mi przeszkodzi... 880 32 ohm wolałem niż 880 250 ohm, bez dwóch zdań. Nie wiem czy tylko dlatego, że z telefonu grały bardzo zacnie już, czy z innego powodu, nie pamietam, pewnie jeszcze kupię te cholerne dt 990 32 ohm, bo nie miałem, a ochota wraca co rusz...

Chyba dobrze pamiętasz bo mi też coś świta że 32 też wporzo.

 

Tapnięte na Z3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam pytanie:

Mam zamiar kupić Beyerdynamic DT990 Edition.

Zastanawiam się tylko czy jest jakaś różnica w dźwięku pomiędzy wersją 32 Ohm, a 250 Ohm. Wie ktoś może?

No ja miałem wszystkie modele DT990...

Najjaśniej mi grały 32ohm, takie też najbardziej dyskotekowe granie, miało to swoje zalety.

Wersja 250ohm ciemniejsza,super muzykalna, góra najbardziej gładka , do tańca i różańca...świetne są.

Ale wiadomo najciekawsze i najwięcej pokazują 600ohm, najlepsza góra i poziom grania niemal jak flagowce...

Scena też największa....jak mamy dobry do nich wzmak to warto brać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej,

 

mam pytanie:

Mam zamiar kupić Beyerdynamic DT990 Edition.

Zastanawiam się tylko czy jest jakaś różnica w dźwięku pomiędzy wersją 32 Ohm, a 250 Ohm. Wie ktoś może?

 

No ja miałem wszystkie modele DT990...

Najjaśniej mi grały 32ohm, takie też najbardziej dyskotekowe granie, miało to swoje zalety.

Wersja 250ohm ciemniejsza,super muzykalna, góra najbardziej gładka , do tańca i różańca...świetne są.

Ale wiadomo najciekawsze i najwięcej pokazują 600ohm, najlepsza góra i poziom grania niemal jak flagowce...

Scena też największa....jak mamy dobry do nich wzmak to warto brać.

Takżeś to napisał , ze wszystkie trzy trzeba by mieć - naraz :P

Co słuchawek nie weźmie na warsztat recenzencki , to miód.

Inna sprawa, ze dobre miał i zna dobrze te słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dt1990pro z powodzeniem pędzę z a200p (zdjęta blokada) , chorda meier quickstep, nawet ibasso t5, dragonfly black solo nie daje rady, ale już jako dac pod klonem ten setup gra najlepiej - ergo poprzednie portable źródełka nie wyciągają 100%, ale i tak 95 % czasu na nich słucham... bo mi styka....choć z klona z ważką faktycznie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają w audio dawna miłość nie rdzewieje.

Pół roku je zdradzałem nie wiem po co, tyle cudownych chwil razem, tyle wieczorów i nocy ale wybaczyły i wróciły :)

Jeszcze ten skok w bok na zamknięte meh przepraszam i żałuję :(

 

25447595515b58b6b7ac9e9a85366555.jpg

 

Tapnięte na Z3

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To 600ohm? Co to za dac/amp?

Tak 600 :)

Poniżej Marsh headphone amp from Linear Audio by BamboszeK.

Do kompletu w drodze DAC80.

 

Tapnięte na Z3

 

Jak z górą w DT990 600ohm na tym wzmacniaczu?...Gładka jak pupcia niemowlaka, czy czasem coś zakłuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z górą w DT990 600ohm na tym wzmacniaczu?...Gładka jak pupcia niemowlaka, czy czasem coś zakłuje?

 

 

Ogólnie 600 ohmowe drwiery od BD mają ciemniejszą sygnaturę, więc na każdym wzmacniaczu zagrają bez kłucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności