Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pierwsze wrażenie mam takie, że DT990 Edition 600Ohm nie specjalnie nadają się do AIMa. Mocowo nie jest źle, ale jednak detaliczność karty chyba dodatkowo wyciąga wysokie. O dziwo z LG G2 (tak wiem :P) takich problemów nie ma, ale brakuje znów mocy :P Do tych słuchawek chyba potrzebna lampa. Podobnież potrzeba im 300h grzania, ciekawe :P

 

Chyba jednak będzie z nimi problem :)

Bas utemperowany w stosunku do DT990 Pro, co bardzo mi odpowiada, do tego przydałoby się podziałać coś z padami, żeby lekko opadły, bo daje to wyraźną poprawę w wyrównaniu pasma.

Detaliczność wyciąga wysokie? OCB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Się pomylić nie można :P

Kurcze po głowie chodzi mi ich sprzedaż i kupno czegoś innego bardziej komplementarnego, a z drugiej strony chciałbym dać im trochę czasu. Ehh...

Możesz spróbować wyjąć gąbkę przeciwkurzową i włożyć za przetwornik ....scena się zmniejsza, góra się uspokaja, takie niemal zamknięte się robią.

Pobawiłem się wczoraj w różne wariacje modowania ich ale wróciłem do firmowego rozwiązania, jedynie te gąbki wyjąłem.

U mnie z Rapture jest ok, góra nie jest ostra...przekaz lekko ciemny...

Na razie u mnie DT990 mają 50h wygrzewania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIM niestety jest takim źródłem, a DT990 takimi słuchawkami i do tematu trzeba podejść moim zdaniem od strony połączenia ze sobą tak modyfikacji ograniczających górę (wytłumienie muszli jest w stanie to załatwić) oraz wymianą OPA na coś bardziej muzykalnego. Standardowe 4580D są delikatnie mówiąc słabo dopasowane. Ew. można pomyśleć o jakimś ciepłym i ciemnym wzmacniaczu - do niego AIM w roli źródła nada się moim zdaniem bardzo dobrze.

 

Tak jak Grubbby mówi - 10h i jest kompletny spokój.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie 600ohm maja lagodniejsza i mniej obecna gore niz Pro.

A z wygrzewaniem - 10 godzin im starczy... przestancie bajerowac :)

Mniej góry niż wersja Pro. Oj to coś czuję, ze w moim przypadku mogą polec w pojedynku z Pro. Tym bardziej, że Pro maja lagodna górę przy T90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zdecydowanie 600ohm maja lagodniejsza i mniej obecna gore niz Pro.

A z wygrzewaniem - 10 godzin im starczy... przestancie bajerowac :)

Mniej góry niż wersja Pro. Oj to coś czuję, ze w moim przypadku mogą polec w pojedynku z Pro. Tym bardziej, że Pro maja lagodna górę przy T90.

 

dla mnei sa lepsze 600ohm od Pro. Ale tez sa inne, wiec nie moge powiedziec ze tak z palcem w d wyparly mi Pro. Tez wszystko kwestia gustu. Dla mnie T90 wlasnie sa okropne przez gore i wyzsza srednice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem, ale z Feliksem Espressivo i było fajnie, aczkolwiek wydały mi się jasne, jaśniejsze od AD-900X.

 

Herman, poczekaj spokojnie, bo może moje 600-tki pójdą w obiega :)


Opki to "LME49720 x2 + bodaj LM4562NA"

 

Tak mi Mikołaj napisał :)

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: cholera, po co w ogóle ATH sprzedawałem!

 

Ostro, za ostro, do tego dziwne wycofanie dźwięku, gdzie ATH grały bezpośrednio i przyjemnie na AIMie. Dam im czas, posłucham w weekend na lapku ze względu na zjazd, więc będę miał wygrzane na innym źródle i łatwiej mi będzie zauważyć różnicę, jeśli jakaś nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności