Jump to content

Recommended Posts

• Replies 32k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeszcze w folii z japońskim powietrzem  

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Też tak kiedyś mówiłem. A dziś...       Wbrew pozorom to nie OT. Niedawno nabyte za ogromnym gestem Krzysztofa AKG K401 (trzecie od prawej).

Posted Images

Koniec męki ze streamowaniem po DLNA. Ciągłe zwiechy, kręcące się kółka, błędy i koszmarny czas reakcji zachęciły mnie to przetestowania ROON. I po 3 dniach darmowego triala wiem, że kupuję. Rozwiązało moje problemy i spełniło wszystkie zachcianki: Parametryczny EQ, Crossfeed, streaming na każde urządzenie i, przede wszystkim, dobrze działający soft. XXI wiek! A wisienka na torcie to świetnie sprawdzający się Replay Gain.

A to najnowsza zabawka, robiąca za ROON endpoint. Postawiłem na Ropieee, śmigające na Raspberry Pi 4B z HiFiBerry Digi+ Pro.

ropieee.jpg

Edited by Karister
  • Like 8
51 minut temu, mantr napisał:

Aune B1 i DX90

ab.jpg

Kiedyś miałem taki duet i mega pozytywnie go wspominam! Ja akurat miałem do niego Beyery DT770 250Ohm i grało to wszystko razem zajefajnie! 

• Like 1

Aune B1 i DX 90 - stare dobre wypusty bez "fajerwerków", "neonów" i upiększaczy - gratuluję zakupu.

Uważam, że B1 to jeden z lepszych wzmaków portable z tamtego czasu. Mam i nie sprzedam.

DX90 też baaardzo w porządku. Obecnie mam też dziadka, DX80 i też nie sprzedam. Łapie taką synergię z moimi G325, że klękajcie narody.

Zaś B1+DX80 - robi ( przynajmniej dla moich uszu ) z KZ ZS5 ferrari.

• Like 7
W dniu 22.02.2020 o 23:16, Seler666 napisał:

Jak ktoś ma Z1R, to polecam spróbować połączenia.fee695fea1a7a1cd39b3a8e45c82051e.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ano połączenie jest to całkiem dobre.

Małe a cieszy.
Dedykowane do tws Sony
47fc81d9fc2cf40e40eb59eea631621a.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

• Like 3
23 minuty temu, Corvin74 napisał:

Kolejna porcja płyt... przychodzą teraz do mnie... mam fajną zabawę. Ach ta klasyka, nigdy jej dość.

7A08F0D8-3D00-4079-8A82-2102FA9F9FF6.jpeg

Jak ja uwielbiam Mezzanine. Od początku do końca same genialne kawałki (Ringson to chyba mój najczęściej słuchamy utwór w ogóle). A w ogóle to chyba najlepszy album do testowania basu, już Angel oddziela słuchawki od SŁUCHAWEK :) Led Zeppelin i Pink Floyd też niczego sobie. Szczególnie LZ.

• Like 1

Oczywiście kabel :D

IMG_20200226_224512.jpg

IMG_20200226_225454.jpg

Edited by espe0
  • Like 1

Miał być koniec z zakupami ale w takiej cenie nie mogłem się oprzeć... plus zawsze chciałem ich posłuchać. Po zabawie z gumkami i filtrami zakup uważam za bardzo udany!

Dzięki @Lord Rayden

20200226_231232.jpg

Edited by Weird_O
  • Like 5
1 minutę temu, Weird_O napisał:

Miał być koniec z zakupami ale w takiej cenie nie mogłem się oprzeć... plus zawsze chciałem ich posłuchać. Po zabawie z gumkami i filtrami zakup uważam za bardzo udany!

20200226_231232.jpg

Bardzo dobry zakup 👍 Jest okazja to lepiej brać niż potem żałować ;) 

• Like 1
16 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Physical Graffiti dokładnie dwa dni temu minęło 45 lat od wydania. Przypadek? :)

Jaki przypadek... z pełną premedytacją kupione płyty... dobijam portfel... powoli się wykrwawia, ale to piękna śmierć, zginie w słusznej sprawie😁

• Like 3
  • Haha 1

Unboxing Cambridge Audio SE-1 (przez moje potomstwo niestety) 

IMG-20200226-WA0000(1).jpg

IMG-20200226-WA0001(1).jpg

IMG-20200226-WA0004(1).jpg

Edited by Jaro54
  • Like 9
18 godzin temu, mrbudyn napisał:

PSX_20200226_155906.jpg

Opowiedz o tym połączeniu z ifi micro...

Unboxing Cambridge Audio SE-1 (przez moje potomstwo niestety) 
img][img]img][img]
IMG-20200226-WA0000(1).thumb.jpg.2dc988e4af7712af578cae8ace0da96a.jpg
IMG-20200226-WA0001(1).thumb.jpg.2aa1374ded4f23b430891a0e0d6d7f33.jpg
IMG-20200226-WA0004(1).jpg.5cb406dc6dabcaa3134450d2f852bc0b.jpg

Kiedy będziesz odsłuchiwał?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Najwcześniej 29 kwietnia

W dniu 25.02.2020 o 15:31, MrBrainwash napisał:

jbCgVcPdRXZC1YRI2oZ3_3qKeFvWGRbQ3wreRhIVc_58x_clear.jpeg

Postanowiłem zacząć słuchać od dołu czyli podłączone do touch 4g i słucham płyty testowej. 

Uprzedzę pytania - w najbliższym czasie nie odprzedaję. :D

Do mnie doszły dzisiaj. Jestem bardziej niż zadowolony :) Podeszły mi dużo bardziej niż fidelio x2. 

• Like 1
1 godzinę temu, Decks84 napisał:

Do mnie doszły dzisiaj. Jestem bardziej niż zadowolony :) Podeszły mi dużo bardziej niż fidelio x2. 

Congratulations! :win::D

One są tak miodne, że powstrzymuję się przed pisaniem wierszy o nich. :lol:

Gdyby nie to, że są słabiej dostępne i że zalewani jesteśmy masą nowych modeli słuchawek oraz to, że ludzie bawią się teraz IEMami Bluetoothami i droższymi zabawkami to byłoby o nich gorąco tu na forum. HD600 i innych modelów senka nie zastąpią. Lecz tutaj twórcy kierowali się starym sposobem myślenia - zróbmy coś raz, a dobrze. Są dość dopracowane dźwiękowo. W jakiś ciężkich elektronicznych kawałkach nie spisza się tak dobrze jak X2 i D600, ale po za tym to są allroundery wyciągające z muzyki najlepsze cechy. Ja nie wiem jak oni i to zrobili, ale taki touch 4G nigdy nie słyną z tworzenia efektów przestrzenych, a one nawet na nim wyciągają niuanse i podkreślają kształtność dźwięku. Bardzo podobna sytuacja do HM5, które też łapały fajną synergię z taczunią. 

Edited by MrBrainwash
  • Like 1

Ja je miałem przez jakiś czas i mi się podobały. Moim zdaniem nie ma sensu dopłacać do HD660S, skoro mamy prawie tę samą jakość za 1/3 ceny. 660S mają chyba lepszą przestrzeń trochę.

• Like 2