-
Posts
2,251 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
189
Content Type
Profiles
Forums
Events
Blogs
Gallery
Everything posted by espe0
-
Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...
espe0 replied to shady_slim's topic in DIY
-
Jeden kolega co miał ze mną przyjechać ma awarię. Zwalniam jego miejsce 1. Telemach 2. Compton 3. kr666mka 4. Caprill 5. Side 6. Najner 7. Zdzichon 8. robertos 9. kurop 10. ViaRazeri 11. Stefanbat 12.CWAutomaton 13. niebond 14. espeZERO 15. Mati 16. ——————- 17. Mayster 18. Saiya-jin 19. Saudio 20. Tytus1988 21. Adam 22. Adrian 23. Kajo1971 24. RadekBe 25. Przemoll 26. Lord Rayden 27. LSD 28. Tajniakos 29. szwagiero
-
1. Telemach 2. Compton 3. kr666mka 4. Caprill 5. Side 6. Najner 7. Zdzichon 8. BearPl 9. Samuel 10. Weird_O 11. robertos 12. kurop 13. ViaRazeri 14. Stefanbat 15.CWAutomaton 16. niebond 17. espeZERO 18. Mati 19. Michał
-
Duży dźwięk. To pierwsze co jak zaraz "po" posłuchamy czegoś innego. Mocny transparentny wzmak (250mW w singlu dla 600ohm) robi z każdymi słuchawkami co sobie chce Naprawdę dużo informacji podane w duży sposób, a do tego świetna plastyczna prezentacja i odpowiednią ilością powietrza. Wzorowa scena i pozycjonowanie we wszystkich kierunkach. Ciężko się właściwie do czegoś przyczepić
-
-
AQMHKTOhJrcaQeJutQQvyVtym735tNmspISGvfNqWJZzP9KSX-NwWEndA8V_wrmrE830GwxyBTr6AZWuowEsId4m.mp4
-
Też mi podchodzą bardziej niż HEKi, ale Susvary dobrze zgrane z ampem słyszałem i było wybornie ...tylko to już nie mój budżet Co by nie było bardzo dobrze że są Organic'ki
-
Arya Organic to jak pomidory organiczne - to te lepsze Ale tak serio serio - dawno nie miałem słuchawek łączących cechy dobrych dynamików z dobrymi planarami. Hifiman niestety gra tak jak źródło w które je wepniesz. Tutaj pokusiłbym się o stwierdzenie że jest w tym połączeniu - absolutnie referencyjnie z wglądem w każdy element mixu. Arye już mam dawno wygrzane i chciałem o nich zrobić fajną recenzję, trochę mało czasu ma doba i mi się przeciąga...
-
-
To Ty ostatnio tu jakąś perkusję wrzucałeś? Jak tak to jest duuuuuży progres!
-
Musisz pamiętać że to monitory bliskiego pola. Będą grały referencyjnie i to w jednym punkcie dla jednej osoby - tak to działa w tym przypadku. Sweet spot to najważniejsza cecha odsłuchu takiego sprzętu. Za 5 tysi jest już duże pole do popisu, nie mi doradzać w kwestii tego co Ci się będzie podobało - najlepiej posłuchać. Niemniej jednak powyższy zestaw to już liga w entry levelu monitoringu nagrań - jak tego oczekujesz to się nie zawiedziesz
-
Albo studyjne interfejsy (najlepiej 4x wyjście) z fajną dużą gałką sterującą, Albo desktopowy DAC hi-fi w zbudowanym przedwzmacniaczem. Jak masz do dyspozycji tylko 2 wyjścia to musisz podłączyć się najpierw do suba a z niego do głośników. Jak będą 4 wyjścia to można osobno kable do głośników a osobno do suba. Ile chcesz na to wydać?
-
Specjalnie dla Was Pany! Srebro OCC w przewodzie high end BEZ LUTOWANIA !!! Pierwszy bardzo obiecujący prototyp w autorskiej technice bez miligrama cyny! Już jutro!
- 95 replies
-
- 10
-
-
Jak chcesz dociążyć to czysta miedź. Jak chcesz z nich wydobyć magię - czyste srebro.
