Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec męki ze streamowaniem po DLNA. Ciągłe zwiechy, kręcące się kółka, błędy i koszmarny czas reakcji zachęciły mnie to przetestowania ROON. I po 3 dniach darmowego triala wiem, że kupuję. Rozwiązało moje problemy i spełniło wszystkie zachcianki: Parametryczny EQ, Crossfeed, streaming na każde urządzenie i, przede wszystkim, dobrze działający soft. XXI wiek! A wisienka na torcie to świetnie sprawdzający się Replay Gain.

 

A to najnowsza zabawka, robiąca za ROON endpoint. Postawiłem na Ropieee, śmigające na Raspberry Pi 4B z HiFiBerry Digi+ Pro.

ropieee.jpg

Edytowane przez Karister
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune B1 i DX 90 - stare dobre wypusty bez "fajerwerków", "neonów" i upiększaczy - gratuluję zakupu.

Uważam, że B1 to jeden z lepszych wzmaków portable z tamtego czasu. Mam i nie sprzedam.

DX90 też baaardzo w porządku. Obecnie mam też dziadka, DX80 i też nie sprzedam. Łapie taką synergię z moimi G325, że klękajcie narody.

Zaś B1+DX80 - robi ( przynajmniej dla moich uszu ) z KZ ZS5 ferrari.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 23:16, Seler666 napisał:

Jak ktoś ma Z1R, to polecam spróbować połączenia.fee695fea1a7a1cd39b3a8e45c82051e.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ano połączenie jest to całkiem dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Corvin74 napisał:

Kolejna porcja płyt... przychodzą teraz do mnie... mam fajną zabawę. Ach ta klasyka, nigdy jej dość.

 

 

7A08F0D8-3D00-4079-8A82-2102FA9F9FF6.jpeg

Jak ja uwielbiam Mezzanine. Od początku do końca same genialne kawałki (Ringson to chyba mój najczęściej słuchamy utwór w ogóle). A w ogóle to chyba najlepszy album do testowania basu, już Angel oddziela słuchawki od SŁUCHAWEK :) Led Zeppelin i Pink Floyd też niczego sobie. Szczególnie LZ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 kabel prezentuje się świetnie 👍

 

@Corvin74 cieszy mnie, że winyloteka staję się obszerniejsza👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być koniec z zakupami ale w takiej cenie nie mogłem się oprzeć... plus zawsze chciałem ich posłuchać. Po zabawie z gumkami i filtrami zakup uważam za bardzo udany!

Dzięki @Lord Rayden

20200226_231232.jpg

Edytowane przez Weird_O
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

Miał być koniec z zakupami ale w takiej cenie nie mogłem się oprzeć... plus zawsze chciałem ich posłuchać. Po zabawie z gumkami i filtrami zakup uważam za bardzo udany!

20200226_231232.jpg

 

Bardzo dobry zakup 👍 Jest okazja to lepiej brać niż potem żałować ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Physical Graffiti dokładnie dwa dni temu minęło 45 lat od wydania. Przypadek? :)

Jaki przypadek... z pełną premedytacją kupione płyty... dobijam portfel... powoli się wykrwawia, ale to piękna śmierć, zginie w słusznej sprawie😁

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing Cambridge Audio SE-1 (przez moje potomstwo niestety) 

IMG-20200226-WA0000(1).jpg

IMG-20200226-WA0001(1).jpg

IMG-20200226-WA0004(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 15:31, MrBrainwash napisał:

jbCgVcPdRXZC1YRI2oZ3_3qKeFvWGRbQ3wreRhIVc_58x_clear.jpeg

 

Postanowiłem zacząć słuchać od dołu czyli podłączone do touch 4g i słucham płyty testowej. 

 

Uprzedzę pytania - w najbliższym czasie nie odprzedaję. :D

Do mnie doszły dzisiaj. Jestem bardziej niż zadowolony :) Podeszły mi dużo bardziej niż fidelio x2. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Decks84 napisał:

Do mnie doszły dzisiaj. Jestem bardziej niż zadowolony :) Podeszły mi dużo bardziej niż fidelio x2. 

 

Congratulations! :win::D

 

One są tak miodne, że powstrzymuję się przed pisaniem wierszy o nich. :lol:

 

Gdyby nie to, że są słabiej dostępne i że zalewani jesteśmy masą nowych modeli słuchawek oraz to, że ludzie bawią się teraz IEMami Bluetoothami i droższymi zabawkami to byłoby o nich gorąco tu na forum. HD600 i innych modelów senka nie zastąpią. Lecz tutaj twórcy kierowali się starym sposobem myślenia - zróbmy coś raz, a dobrze. Są dość dopracowane dźwiękowo. W jakiś ciężkich elektronicznych kawałkach nie spisza się tak dobrze jak X2 i D600, ale po za tym to są allroundery wyciągające z muzyki najlepsze cechy. Ja nie wiem jak oni i to zrobili, ale taki touch 4G nigdy nie słyną z tworzenia efektów przestrzenych, a one nawet na nim wyciągają niuanse i podkreślają kształtność dźwięku. Bardzo podobna sytuacja do HM5, które też łapały fajną synergię z taczunią. 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem przez jakiś czas i mi się podobały. Moim zdaniem nie ma sensu dopłacać do HD660S, skoro mamy prawie tę samą jakość za 1/3 ceny. 660S mają chyba lepszą przestrzeń trochę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności