Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LuQi napisał:

@tawek33 dawno nie miałeś :P 

Tak dość długo :)

nie wytrzymałem  jedynie sp2000ss ma ta jakość ale też nie do końca hehe 

Poza tym pojawiło się całe mnóstwo " modowanego " firmware  , dmp , lpg

Jest zabawa hehe 

Edytowane przez tawek33
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tawek33 napisał:

20200227_162201.jpg

 

Świetny sprzęt o bardzo muzykalnym brzmieniu i nietuzinkowym wyglądzie👍

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, retter napisał:

Tak dobrze zrobiony że kopara i spodenki opadają do ziemi ;D

 

- Tapatalk

 

 

 

 

A jak wygląda połączony z Sonorousami X przez posrebrzanego finala 💎 Wtedy nic nie opada... jest wręcz przeciwnie ;)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Ja je miałem przez jakiś czas i mi się podobały. Moim zdaniem nie ma sensu dopłacać do HD660S, skoro mamy prawie tę samą jakość za 1/3 ceny. 660S mają chyba lepszą przestrzeń trochę.

 

20 godzin temu, MrBrainwash napisał:

 

Congratulations! :win::D

 

One są tak miodne, że powstrzymuję się przed pisaniem wierszy o nich. :lol:

 

Gdyby nie to, że są słabiej dostępne i że zalewani jesteśmy masą nowych modeli słuchawek oraz to, że ludzie bawią się teraz IEMami Bluetoothami i droższymi zabawkami to byłoby o nich gorąco tu na forum. HD600 i innych modelów senka nie zastąpią. Lecz tutaj twórcy kierowali się starym sposobem myślenia - zróbmy coś raz, a dobrze. Są dość dopracowane dźwiękowo. W jakiś ciężkich elektronicznych kawałkach nie spisza się tak dobrze jak X2 i D600, ale po za tym to są allroundery wyciągające z muzyki najlepsze cechy. Ja nie wiem jak oni i to zrobili, ale taki touch 4G nigdy nie słyną z tworzenia efektów przestrzenych, a one nawet na nim wyciągają niuanse i podkreślają kształtność dźwięku. Bardzo podobna sytuacja do HM5, które też łapały fajną synergię z taczunią. 

 

Im bliżej do HD600 czy 650?

 

 

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kartonik napisał:

 

 

Im bliżej do HD600 czy 650?

 

 

 

600 nie słuchałem od lat, najbliżej im do 660S, więc chyba ułożyłbym to tak:

 

660S - 58X - 600 - 650=6XX

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, kartonik napisał:

 

 

Im bliżej do HD600 czy 650?

 

 


Dla mnie HD600 znacznie się różniły od HD650, a HD58x znacznie się różnią od obydwu. Wszystkie  jednak mają w sobie to coś co potrafi dać sennheiser. Nawiązują do siebie, ale które bardziej do których to jak zapytać czy nosorożcowi bliżej do hipopotama czy słonia. ;) Powiedziałbym jednak, że chyba jednak bliżej do HD600, bo HD650 mocno w audiofilskie granie idzie, a tutaj idziemy w studio. Z tym, że teraz nie powiem na 100% ale pod kątem ciepłoty będą szły w stronę HD650, ale mogę się tutaj mylić. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczony X1s pod DT-150 i głowa boli jakie to ciche. To Arka włoch poniżej na 9tej godzinie jest Meg a głośny, efekciarski i pełen szczegółów. Aune godzina 2 i nadal cicho... Ten włoch to jednak w pytę wzmak i tak mało o nim piszą

 

Edyta: Aune poszedł jako DAC, Docet pędzi i teraz jest pięknie :D

c41340c8fd9aa9bcfe852b5e5aa1d384.jpg


 

Edytowane przez deftones9
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M11 Pro. M11 wyszły jakieś cienie na wyświetlaczu i wymieniłem...
Na wyższy model Teraz u mnie M11 Pro + FH7 tworzą mega zgrany duet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szugary68 napisał:

Zawsze starałem się uważać, by 
nie przekroczyć tej cienkiej linii, między opłacalnością, a chęcią posiadania...... a jednak kupiłem... chyba oczami 😊 

 

Tu się raczej o opłacalność martwić nie musisz. W kwestii gramofonów z automatyką to jest bardzo bardzo dobry zakup. Wszak jest to odpowiednik Pioneera PL-570. Gratulacje!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, timecage napisał:

W kwestii gramofonów z automatyką

Właśnie ze względu na ten automat zapadła decyzja o jego zakupie, choć takich gramofonów jest cała masa. 

A tak wygląda w środku. 

IMG_20200219_155649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szugary68 napisał:

Właśnie ze względu na ten automat zapadła decyzja o jego zakupie, choć takich gramofonów jest cała masa. 

A tak wygląda w środku. 

 

Automatów jest masa, dobrych niekoniecznie. Szczególnie spośród automatów zrealizowanych mechanicznie (jak ten Pioneer), a nie elektronicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

co to za wzmacniacz? 

To DIY od Pana z Mikołajek, robi przedwzmacniacze gramofonowe, miły człowiek odpowie na wszystkie pytania, jest tez możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Znajdziesz go na OLX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności