Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze to, czego nie widać. Dzisiaj doszła do mnie paczka z Chin z kabelkiem ethernetowym i może jakimś gratisem ;)

20200219_155656.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tytus1988 napisał:

doszła do mnie paczka z Chin z kabelkiem ethernetowym i może jakimś gratisem

"Coronavirus lubi to"

 

pobrane.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, John Grado napisał:

"Coronavirus lubi to"

 

pobrane.jpg

 

i odpoczywa po długiej podróży ;) 

 

5 minut temu, radzik55 napisał:

Gratulacje :) na odwrocie ,otwierać i używać w maseczce lub skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą .

 

Dziękuję :) Poszedłem na całość i otwarłem paczkę jak zawsze :)  Jak ktoś chętny, mogę pożyczyć kabelek ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tommir napisał:

To chyba normalny objaw... choroby ;)

 

Audionervirus :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop:

wirusy mają bardzo słabą przeżywalność w środowisku pozaustrojowym.

Chyba, że w paczce jest zaplombowana probówka z pożywką - nie otwierać jej!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 15:19, santin napisał:

 

japan ebay

Na jakieś resztki się załapałem i wyszło znacznie taniej niż teraz są - jakieś 22 euracze za opakowanie. Cena imo zaporowa, ale że fanem spiral dotów jestem, to nie mogłem sie powstrzymać.

Póki co w pracy testuje i ciężko mi wyłapać różnicę, ale mam inne odczucia niż z linka powyżej. Dla mnie trochę ocieplają  bas i leciutko zaznaczają górę. IMHO środek bez zmian. Co do sceny, to się nie wypowiem póki co, bo kawałki dla funu lecą jako podkład pod robotę.

Również nie do końca zgadzam się z opisem z linku. Z nemesis podkreślają jeszcze bas i wyzsze tony ,a średnica jakby lekko cofnieta. 

20200219_181457.jpg

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

W ramach forumowej wymiany nabyłem po raz trzeci. To chyba normalny objaw... choroby ;)

t4d.jpg

To są T4? Możesz je porównać do czegoś? Faktycznie taka referencja dla doków w granicach 100usd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

To są T4? Możesz je porównać do czegoś? Faktycznie taka referencja dla doków w granicach 100usd ?

Wg mnie lepszy dźwięk niż Shanling ME100. Wykonanie i wyposażenie premium

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Corvin74 napisał:

A ja dziś przez przypadek byłem w MM i trafiłem kolumny z demo... za ta cenę to jak bym kradł... dopytywałem czy jest ok obsługę... i kupiłem

Dali Zensor 1 ... za parę dałem 398 zł..

Gratulacje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Corvin74 napisał:

A ja dziś przez przypadek byłem w MM i trafiłem kolumny z demo... za ta cenę to jak bym kradł... dopytywałem czy jest ok obsługę... i kupiłem

Dali Zensor 1 ... za parę dałem 398 zł..

 

09AF73BB-7E8A-415D-8278-2CA2DA1AF1ED.jpeg

 

Ja tak kupiłem swoje pierwsze podłogówki w MM.

Były to Wharfedale diamond cośtam. za 299zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Corvin74 napisał:

A ja dziś przez przypadek byłem w MM i trafiłem kolumny z demo... za ta cenę to jak bym kradł... dopytywałem czy jest ok obsługę... i kupiłem

Dali Zensor 1 ... za parę dałem 398 zł..

 

09AF73BB-7E8A-415D-8278-2CA2DA1AF1ED.jpeg

A za podstawki dasz drugie pińcet (bez kozyry)... Nie masz dużych kolumn w domku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, requal napisał:

To są T4? Możesz je porównać do czegoś? Faktycznie taka referencja dla doków w granicach 100usd ?

Tak, to T4. Myślę, że w tym przedziale spokojnie można je za taką uznać. Gdybym miał powiedzieć z czym kojarzy mi się ich charakter to byłyby to 3001 Pro. Oczywiście poziom detali i jakość poszczególnych pasm inna, ale charakter grania tak mi się właśnie skojarzył. Dunu są grają bardziej monitorowo.

18 godzin temu, Jaro54 napisał:

Wg mnie lepszy dźwięk niż Shanling ME100. Wykonanie i wyposażenie premium

Tak, wyposażenia nie powstydziłyby się sporo droższe doki, a czasem powinny się same zawstydzić ;) Dla mnie Shanling grały nieco bardziej matowo, prezentacja nieco inna, poziom jakościowy zbliżony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

A za podstawki dasz drugie pińcet (bez kozyry)... Nie masz dużych kolumn w domku ?

Cześć - mam w domu "duże" monitory w pokoju odsłuchowym

- te Dali to idą pod TV - nie mają dal mnie aż takiego znaczenia - tutaj ważny za to jest współczynnik WF

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana firma Shanling gości u mnie ponownie, tym razem w wersji PE.

 

20200220_134347.jpg

8 minut temu, Corvin74 napisał:

 te Dali to idą pod TV - nie mają dal mnie aż takiego znaczenia - tutaj ważny za to jest współczynnik WF

Hello !

A powiedz mi - nie lepiej soundbar pod TV ? Do kolumn potrzeba wzmacniacza a może i DACa.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tommir napisał:

Czasem się zastanawiam czy drobne zakupy nie cieszą mnie najbardziej...

spin.jpg

Szczególnie XL ! Do których doków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Nie masz z nimi problemu? Seal?

Nie, z CP100 siedzą prawie idealnie. Prawie bo moje kanały są delikatnie mówiąc wymagające... ;) Prawa siedzi idealnie, lewa prawie, czasem muszę coś poprawić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności