Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, tommir napisał:

Tak może być, też się tego obawiałem. Swoje kupiłem swego czasu w Penonie i na ile znam charakterystykę swoich kabelków to efekty były jak przewidywałem. Znaczy bardzo chyba nie wpływały. Były droższe, nie wiem jak to się ma do jakości.

 

Miałem kabel 2,5mm i używałem go z przejsciówką na 4,4mm bo takie mam w dapach. Kupilem ten sam kabel tylko że zakończony złączem 4,4 bo mnie użytkowo mierziła ta przejściówka i się okazało że gra trochę inaczej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deftones9 napisał:

Przyszły : D teraz odstawiłem je na 4dni do inkubatora i jak się ogrzeją to się z nimi przywitam na dobre... :)d92d375d0c64f3914c1acc37192afe70.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Trochę się przestraszyłem bo nie zobaczyłem "i"

 

Ale wytężyłem wzrok i jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, trochę sie wkurzyłem na początku bo mam tą nową wersje bez kuferka i pady były wygniecione mocno.W starej wersji one idealnie leżą a tutaj są poprostu wepchnięte na siłe w pudło

 

Edit: albo starą, nie wiem już która nowa a która stara :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodgadnione słuchawki przezemnie. Z AIM SC808 zagrały zle lub fatalnie, z FCLII troszkę lepiej. Później podłączyłem pod X1S i znowu był to krok w zła stronę. Charakterem takie poprawione HD600. Ktoś kiedyś pisał na forum, ze najlepiej mu zagrały z telefonem, także słuchawki zagadki.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie czytam same pozytywy na temat parowania z X1S i takowy posiadam a więc nie strasz i idz sobie :D będe tylko korzystał z daca bo wzmakiem będzie sp200

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

espe ja ich jeszcze grających nie założyłem bo chce je wygrzać poza banią ale już słysze że basu jest dla mnie wystarczająca ilość tzn będzie :) btw, kabel katastrofa ale już sie robi nowy

Idą na low gainie godzina 11, DT150 high gain godzina 12-14 :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

Takie małe, a cieszy ;) Teraz już każde moje słuchawki dokanalowe/douszne z wymienntm kablem mogę podłączyć do dowolnego kabla 

 

20200306_125218(1).jpg

20200306_125241(1).jpg

Jaro te ostatnie wygladaja jak naboje do syfonów:D

22 godziny temu, Corvin74 napisał:

@amrowek  za Claptona.. 

muszę przyznać ze bardzo dobrze  nagrana płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, deftones9 napisał:

Przyszły : D teraz odstawiłem je na 4dni do inkubatora i jak się ogrzeją to się z nimi przywitam na dobre... :)d92d375d0c64f3914c1acc37192afe70.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Podziwiam Twoją cierpliwość, bo u mnie od początku każde są wygrzewane w warunkach docelowych... na głowie :) Gratuluję zakupu!!! 👍

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, amrowek napisał:

Jaro te ostatnie wygladaja jak naboje do syfonów:D

To do Audio Techniki ATH-E40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, deftones9 napisał:

Nie wytrzymałem i założyłem po 8h grzania... na razie jest szeroko, szelestnie ale totalnie bez dociążenia, bez wykopu, bez masy.Poprostu płasko :/

Niestety tak będzie już do końca ich zywota. Wybacz że zepsułem Ci tę przygodę. Deal with it. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przesiadka z DT150 na "papierowe" planary Hifimana może być bolesna :P

Dla mnie była i swoich HE-4XX szybko sie pozbyłem...

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest bolesna, cokolwiek właczę na czym odlatuje przy DT-150 to tutaj brzmi dosłownie jak papier.Taki Justice mety przecież sam w sobie jest zrealizowany z dociążeniem jak żadna inna ich płyta.Właczam ją na HE i normalnie zero jeb***cia.UYI I Gunsów... nie słysze plumkającej gitary basowej którą słysze doskonale na bajerach bo całość przysłania mi szelest średnich.Niech sobie pograją jeszcze do poniedziałku ale wątpie, że sie coś zmieni :) nie moje granie niestety

w cenie do 1200zł DT-150 wyprzedzają inne słuchawki o lata świetlne jeśli chodzi o metal

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem paru HiFimanów, jedne miałem na własność, dość drogie. Droższe dużo od tych. Klapa i te same obiekcje. Od jebutnięcia są inne puszki, HiFimany są płaskie jak **** węża :) Wiem co mówię bo "jebut" szukam całe zycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fosteksów posłuchaj th900 np. 

Generalnie to planary raczej srednio sie do metalu nadają... dynamik to jest jednak to.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie maks do 3k, więcej nie wydam.Mi nie chodzi generalnie o mega ciemne granie.Ma być neutralnie ale z dociążeniem.Tak mogę opisać moje bajery teraz, jak mają zagrac lekko np przy Dire Straits to tak grają.Jak ma być walec to jest walec.A tutaj włączam RATM i se myśle co tu sie dzieje, gdzie ta energia, gdzie jest bas Wilka? ale jestem w szoku... czytałem nawet sporo recek na forach metalowych, polecali 400i.Nie wiem czy coś im da te 150h grzania ale wątpie.

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo oddaj @Perul -owi beyerki na mody. Ja swoje oddałem właśnie po to, żeby scenę powiększyć i efekt był świetny. Mod opieral sie glownie na wymianie padow, ale chcialem tez damping i wymiane kabla, zeby troche z basu zejść. Kwestia dogadania szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Weird_O napisał:

Albo oddaj @Perul -owi beyerki na mody. Ja swoje oddałem właśnie po to, żeby scenę powiększyć i efekt był świetny. Mod opieral sie glownie na wymianie padow, ale chcialem tez damping i wymiane kabla, zeby troche z basu zejść. Kwestia dogadania szczegółów.

Właśnie myśle nad tym i będe musiał sie spytać.Apropo HE, jakbym im zapodał burr browna to raczej mało zmieni no nie? dobra poczekam chyba jeszzcze do wtorku bo szkoda mi je tak szybko żegnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności