Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że nie mają SN, ale tak to jest jak się słuchawek na oczy nie widziało :P

 

 

Nie ma ze mną k701 od 3 godzin i już tęsknię :(

I ja do nich wzdycham od rzeczonych 3 godzin...

 

To chyba... miłość ;) I na dodatek zbiorowa :P

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, czemu K550 są made in China i nie mają nr seryjnego kiedy to niby hi end .)

 

Morał z tego taki, że nie są hi endem jak np podobne cenowo K612 PRO, które już niby są reference class na podstronie pro u AKG.

 

Zamknięte Q701 = SRH940 ;)

Edytowane przez mikolaj612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się zastanawiam czy od razu nie machnąć się na He-400. ;)

 

K545 są świetne, nie mogę o nich zapomnieć, ale brakuje im tej bardziej uwydatnionej i bliższej średnicy. Gdyby wprowadzili taką poprawkę, to już nie musiałbym się zastanawiać. :P

 

Boję się słuchać HP100, bo zaraz będę je chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się zastanawiam czy od razu nie machnąć się na He-400. ;)

 

K545 są świetne, nie mogę o nich zapomnieć, ale brakuje im tej bardziej uwydatnionej i bliższej średnicy. Gdyby wprowadzili taką poprawkę, to już nie musiałbym się zastanawiać. :P

 

Boję się słuchać HP100, bo zaraz będę je chciał...

 

Według mnie w HP100 również tej średnicy nie będzie dużo.

 

Może jednak K550? :) Chociaż według mnie to wcale tej średnicy tak nie uwydatniają jak myślałem.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Daft, pisałem w Twoim wątku o HD600 :). Moim zdaniem powinien to być Twój obowiązkowy przystanek w zakresie dynamików, masz tam naprawdę dobry wokal. SRH940 zresztą tak samo, choć będą jaśniejsze i mniej basowe (welur się kłania). Nie jestem fanem Sennów, bardziej może nawet jestem antyfanem, ale o brzmieniu HD600 mogę jak na dynamiki powiedzieć naprawdę sporo dobrego. Nie jestem osobiście pewien czy HE400 Ci podejdą.

 

Powiadam kup jakieś normalne źródło, sympatyczną lampkę, posłodzisz sobie średnicę i wygładzisz całość, bo widzę że miejscami właśnie do tego dążysz. A przede wszystkim wkręć się w jakieś odsłuchy do ludzi, posłuchaj co mają, wydasz pieniądze raz a dobrze. A potem kupisz STAXa i będziesz się zastanawiał czemu nie zrobiłeś tego od razu zamiast błądzić po lesie pełnym słuchawek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, ja wcale nie chce zaczynać od HD600, bo potem nie będę dał rady słuchać swoich dokow i je też będę musiał zmienić. :D Teraz po K545 przeszła mi ochota na jakiekolwiek moje słuchawki i chce się ich pozbyć. :D

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności