Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest, ale i tak niesamowity efekt daje na hawkach połączenie elektroniki i instrumentów naturalnych (Shpongle, LOUD), lub elektroniki i dźwięków przyrody (Free Soul School Switzerland), lub po prostu psychedelic ambient jak Aes Dana :)

Również ostatnio Behemoth Xiądz mnie zmiażdżył, aż gębę otwierałem ze zdziwienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

PS. Jak Hawki zachowują się w teście subbasu Daft Punk "Solar Sailer"? Jest dobrze wyczuwalny? Z tego co piszecie to na wyższy bas raczej są nastawione, więc tu niekoniecznie muszą się sprawdzić.

Odpaliłem ten utwór z Tidala w 320 kbs ,słyszę mocną podstawę basową ,nie dominuje ,nie odciągą uwagi od smyków (elektroniczne ?) i całej reszty ,raczej towarzyszy ,nie mam porównania więc nie wiem czy powinno być mocniej .
Podstawa basowa na zamkniętych HP100 aż masuje bębenki :) . W otwartych ten efekt jest trochę słabszy, oczywiście mam na myśli te otwarte które przyzwoicie te częstotliwości przenoszą, z moich doświadczeń : HE1000, SWSy, HD800, HE-5le, X1, moje drewniane DT990 i Tonsility. Cała reszta otwartych na których testowałem nie ma tego basu w wystarczającej ilości.

@audionanik, a te zniekształcenia (w innych słuchawkach) to biorą się z przetwornika, czy z odbić od obudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronika potrafi dobrze brzmieć na półotwartych Beyerach, a niektóra szczególnie dobrze na Grado RS2. Nie żartuję, np. to:

Fajne Ty masz upodobania. Pokaż swoją playlistę ;)

 

Soundman, jak to brzmi na AQ NH? Napiszesz za jakieś 500 godzin? ;)

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkin, po 350h wygrzewania Hawki grają ten kawałek nieźle ale bez szału.

Za te 500h to już napisze ktoś inny, z przyczyn finansowych niestety muszę Hawki sprzedać( i tak by się wydało) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkin, po 350h wygrzewania Hawki grają ten kawałek nieźle ale bez szału.

Za te 500h to już napisze ktoś inny, z przyczyn finansowych niestety muszę Hawki sprzedać( i tak by się wydało) :(

Klasyka :)

Zabrakło:

z wielkim żalem

ulubione

naj-w-czymś-tam

wrócę do nich

niezastąpione

itd...

Ale ja też chciałem je niedawno sprzedać he, he...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tym razem Only brak gotówki, oraz spore długi...za Hawki jeszcze nie zapłaciłem w pełni...

Czas zejść na ziemię ,bajka się kończy...a szkoda, Hawki w pełni mnie zadowalają, są świetne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sępy i tak mnie rozszarpią, ale co tam...niech rzuci kamieniem ten co nie mając pieniędzy kupił słuchawki na które nie było go stać...

Miłość do słuchawek oraz nałóg zmusiły mnie do tego...

No dobra, które to Superluxy takie dobre?....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matkin, po 350h wygrzewania Hawki grają ten kawałek nieźle ale bez szału.

Za te 500h to już napisze ktoś inny, z przyczyn finansowych niestety muszę Hawki sprzedać( i tak by się wydało) :(

Klasyka :)

Zabrakło:

z wielkim żalem

ulubione

naj-w-czymś-tam

wrócę do nich

niezastąpione

itd...

Ale ja też chciałem je niedawno sprzedać he, he...

Ej, ja sprzedawałem z powodów finansowych i pisałem, że na jesień wrócę. Wróciłem latem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można robić takie zakupy mając długi ,musiałeś być świadomy że Cie nie stać ,w tej sytuacji robiąc zakupy był byś głupcem w co nie wierzę więc sprawa jest oczywista ,słuchawki się nie spodobały .

J je zostawiłem w pełni świadomy ich ograniczeń,ostatecznie zagrały tak że jestem bardzo zadowolony,ewentualnie dokupię jakieś inne jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folab, obawiam się że nie znasz jeszcze mojego uzależnienia(czytaj głupoty) do słuchawek :)

Jak trafiłem na niemal idealne, to brak kasy zmusza do sprzedaży....cały ja.... :D

Teraz to chyba tylko Superluxy na 70 zł zostały, dobre są?

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można robić takie zakupy mając długi ,musiałeś być świadomy że Cie nie stać ,w tej sytuacji robiąc zakupy był byś głupcem w co nie wierzę więc sprawa jest oczywista ,słuchawki się nie spodobały .

J je zostawiłem w pełni świadomy ich ograniczeń,ostatecznie zagrały tak że jestem bardzo zadowolony,ewentualnie dokupię jakieś inne jeszcze.

Myślę, że to pochopna ocena.

Mi również zdarzało się robić zakupy audio "na wyrost"

Bez emocji ta zabawa nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obecnie nawet trance da się posłuchać na Hawkach, trochę brakuje do ideału jak w T1 rev2 ale nie jest źle.

A czego brakuje? Bo akurat słucham takiej muzy (Psychedelic progressive)

 

Zniekształceń. :)

 

Moje zdanie jest takie że Hawki mają akustycznie pochowane obszary gdzie mają największe zniekształcenia.

Nie bijcie.

 

A dalsza część wypowiedzi w nawiązaniu do ostatnich postów: 'wszystko trwa dopóki sam tego chcesz' :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności