Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Z zamkniętymi słuchawkami zawsze sporo trudniej. Jednak dźwięk kotłuje się w tych muszlach i trudniej o dobrą jakość... Przerabiałem cierpliwie temat, słuchając chyba wszystkich zamkniętych klasyków... Oczywiście tych dostępnych, a nie takich z za siedmiu gór i siedmiu rzek u elfa Nikodema.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro minie 150 h wygrzewania...

Nie wiem, jak to przeżyłem...

Nieśmiałe pytanie, jakieś zmiany nastąpią?

Poza tym, że dużo włosów mi wypadło?

 

Wysłane z drogi

 

 

Jesli na tym etapie sa dla Ciebie tragiczne to nie spodziewalbym sie, ze Ci podejda.

Jak lubisz klimaty z lat 70-tych, to posluchaj na nich Floydow, Zeppelinow (whole lotta love!), Tracy Chapman, Maryllion - Marbles... To czastka z muzyki, ktora moim zdaniem holki graja najlepiej, ktos jeszcze wspominal muzyke filmowa. Bylby to taki ostateczny test...

 

A tymczasem mala wzmianka o sowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie mój ostatni wpis w temacie Night Hawk :) ,słuchawki grają ponad 350 gdz i przestały się przeistaczać ,jednym słowem niezwykle muzykalne granie bez epatowania detalem ,które tam są ,ale trzeba się wsłuchiwać żeby je wyłowić ,o wiele łatwiej jest zwyczajnie skupić się na muzyce ,jej przesłaniu ,pulsie,rytmie i klimacie i.... relaks ^_^ albo enregia ,moc i kopnięcie konia :woot: bo jedno i drugie słuchawki oddają wyśmienicie .

Żegnam....no chyba że za 100 godzin cuś się zmieni :ph34r::D

Edytowane przez folab
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli takie meze grają Ci lepiej to chyba nie ma sensu się katować, bo ogromnych zmian bym się już nie spodziewał.

Mnie tam jednak zagrały sporo lepiej po tych 300h, i to był efekt dosłownie 1/2 dniowy,nagła poprawa na plus.

Większa głębia sceny i rozmach przekazu, już nie na środku granie.

Tak że warto poczekać do tych 300h chociaż.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundman po Hawkach nie idź w stronę Superluxów, bo jakość góry jest słaba, nawet w porównaniu z konkurencją cenową. No chyba, że HD562 lub HD661, bo to są wyjątki z tych które słuchałem.

Mogę Ci podesłać Tonsility i CAL żebyś miał na czym słuchać. Ciekaw jestem zwłaszcza Twojej opinii o Tonsility, bo to chyba dość podobne granie do Hawków w sensie tonalności. No może mniej góry, bo jest trochę skąpa, ale spróbuję jeszcze to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tych najnowszych Tonsility trochę góry brakuje, ale zobaczę co welury HM5 zdziałają w tej kwestii, w razie co jest jeszcze opcja drobnej korekty modu, aczkolwiek nie wiem czy jej efekt będzie wystarczający.

W każdym razie bas jest konkretny i z dobrym zejściem, a nawet i szybkość niezła, a średnie raczej z tych dociążonych. Scena szeroka a holografia precyzyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny, pierwsze słuchawki audioquesta, mogą nie ogarniać kabli jeszcze... :D trochę wyrozumiałości!

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny, pierwsze słuchawki audioquesta, mogą nie ogarniać kabli jeszcze... :D trochę wyrozumiałości!

no dokładnie, projekt tworzenia słuchawek trwał 2 lata także brakło czasu na przewód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareklamuj ten kabel, to nie pierwszy, który tak się zepsuł.

Ja używam hybrydy zbalansionej od Audeos i sobie chwalę, gra mi wszystko i pasuje. I... jeszcze nie słuchałem na oryginalnym kablu. A nóż zagra lepiej i będę sobie w brodę pluł, że niepotrzebnie kabel kupiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności