Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rozrzedzamy przekaz w Hawkach, coraz bliżej grania Fostexów TH900 coraz dalej planarnego,trochę szkoda ale tak też jest super.

aż takie zmiany??

czyli co kupujesz coś po przesłuchaniu w sklepie a w domu inne granie??

Pytasz jakbyś dopiero wpadł do tematu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakładam ci ja holki po trzydniowej przerwie, a te grają jak zepsute. Już raz tak z nimi miałem jakieś 100h wstecz :ph34r:.

Normalnie dźwięk z kartonu..

A ile teraz mogą mieć godzin? Jak ich słuchałem, to były już wygrzane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakładam ci ja holki po trzydniowej przerwie, a te grają jak zepsute. Już raz tak z nimi miałem jakieś 100h wstecz :ph34r:.

Normalnie dźwięk z kartonu..

 

Bioceluloza za bardzo ostygła i się zastała, trzeba ją na nowo rozruszać - na początek proponuję 30-godzinną terapię wygrzewania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakładam ci ja holki po trzydniowej przerwie, a te grają jak zepsute. Już raz tak z nimi miałem jakieś 100h wstecz :ph34r:.

Normalnie dźwięk z kartonu..

Minę pewnie też miałeś jak ja za każdym razem, gdy ich słucham, a co miewało miejsce nie częściej niż co kilka dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsza, bo Ty sie troche krygowales przede mna.

Chyba na nie napierdze zgodnie z zaleceniem Paratykusa i bedzie git.

A tak serio, to juz robilem sobie od nich przerwy, ale az takich jaj nie bylo. Wracam do kabla aq, kuna.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poeksperymentowałem trochę z kablami a mianowicie testowałem połączenie przez jacka i symetryczne jako,że mój wzmak ma takie wyjścia,wszystko z tym samym kablem.Wyszło tak ,że na połączeniu symetryczny Howki grają swobodniej bez zcisku z całościowo lepszą kontrolą ,moim zdaniem warto iść w tą stronę o ile pozwala na to sprzęt.

...no nie ma powrotu do połączenia na jacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Chillout leci, nie słucham głośno ,muzyka leniwie się sączy....nic mi nie przeszkadza w przekazie.

Obserwuję jak ładnie mi między uszami efekty przelatują jak obrazy na ekranie.

Jest szeroka scena i całkiem głęboka, nie mam uczucia ciemności...

To się nazywa pełne wygrzanie , Nirvana? :)

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Chillout leci, nie słucham głośno ,muzyka leniwie się sączy....nic mi nie przeszkadza w przekazie.

Obserwuję jak ładnie mi między uszami efekty przelatują jak obrazy na ekranie.

Jest szeroka scena i całkiem głęboka, nie mam uczucia ciemności...

To się nazywa pełne wygrzanie , Nirvana? :)

 

Pewnie tak tylko jak długo potrwa jak to takie kameleony że grają inaczej każdego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, Hawki bywają zazdrosne jak się ich codziennie nie słucha, za karę gorzej wtedy grają :)

Normalnie jak z kobietą, codziennie trzeba o nią dbać...Jastrzębie?, raczej Jastrzębice :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje hołki chciałem wczoraj sprzedać, tak się zeźliłem :angry:, ale że są "grzebane", to niechciane. Obecnie przechodzą operację wpięcia oryginalnych solidkorów bezpośrednio w przetworniki. Potem znów piekarnik i karton ma zniknąć!

Było ten kabel do Beyerów wpiąć. Miałbyś swój ideał w postaci fuzji dwóch światów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do klubu z nówka sztuką :)

 

Panowie, jak dociśniecie dość mocno muszle do głowy, ucieka wam balans na moment? Tak jakby przetwornik grał przez moment dużo ciszej. Oba kanały.

Dokładnie tak mam od samego początku. Nawet nie muszę mocno dociskać, wystarczy trochę.

 

Wracam do klubu z nówka sztuką :)

 

Panowie, jak dociśniecie dość mocno muszle do głowy, ucieka wam balans na moment? Tak jakby przetwornik grał przez moment dużo ciszej. Oba kanały.

Dokładnie tak mam od samego początku. Nawet nie muszę mocno dociskać, wystarczy trochę.
Swoją drogą Ty mnie hawkami zaraziłeś:) Nie podobały mi się kiedy miałem je od Ciebie.

Ale bakcyl już we mnie siedział i czekał na właściwy moment w moim audio rozwoju.

Zdecydowanie to moje najfajniejsze słuchawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracam do klubu z nówka sztuką :)

 

Panowie, jak dociśniecie dość mocno muszle do głowy, ucieka wam balans na moment? Tak jakby przetwornik grał przez moment dużo ciszej. Oba kanały.

Dokładnie tak mam od samego początku. Nawet nie muszę mocno dociskać, wystarczy trochę.
Dzięki za info. Zupełnie nie przeszkadza to w komfortowym użytkowaniu, ale nie pamiętam, żebym miał tak z poprzednim egzemplarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, lekkie dociśnięcie i już zmiana przekazu.

Wychodzi chyba to super projektowanie komputerowo wylotów w muszlach.

Pewnie dla tego też tak dobrze grają, najmniej zniekształcające przekaz słuchawki jakie miałem.

Te utwory które omijałem szerokim łukiem bo "trzeszczało", wokal nieprzyjemny, na Hawkach brzmią wspaniale.

Wyraziście,czysto, bez zniekształceń.

Kurczę, all999 to chyba masochista, po raz drugi nówki kupił, znowu długa podróż do 350h :)

Nie wytrzymał do jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, lekkie dociśnięcie i już zmiana przekazu.

Wychodzi chyba to super projektowanie komputerowo wylotów w muszlach.

Pewnie dla tego też tak dobrze grają, najmniej zniekształcające przekaz słuchawki jakie miałem.

Te utwory które omijałem szerokim łukiem bo "trzeszczało", wokal nieprzyjemny, na Hawkach brzmią wspaniale.

Wyraziście,czysto, bez zniekształceń.

Kurczę, all999 to chyba masochista, po raz drugi nówki kupił, znowu długa podróż do 350h :)

Nie wytrzymał do jesieni.

Nie, nie, pierwszy egzemplarz miał około 300h, a ja byłem trzecim właścicielem. Tym razem chcę to przeżyć.

 

Ale coś jest nie tak, bo one mi się podobają od początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności