Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt wiadra minął, niebawem będzie 300 godzin wygrzewania, jednak wniosków nie będę wyciągał, jako że kabel szlag trafił, słucham na cienkim, a to jednak co innego. W każdym razie dźwięk może się podobać, niepozbawiony jest pewnego czaru.

Czar jest i będzie niezależnie od kabla, też ostatnio słucham na cienkim bo gruby wraca z reklamacji.

Na grubym jest lepiej, na kablach zbalansowanych też dobrze:)

Ale cienki w razie potrzeby żeby spokojnie można użytkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworr porównałbyś Hołki do K7xx?

Akg mają zapędy analityczne, hawki są bardziej muzykalne, dają bardziej emocjonalny przekaz. Akg bardziej kierują w stronę rozkładu utworu na elementy, poszczególne skladowe, wszystkie dźwięki obok siebie. Aq wszystkie dźwięki grają razem, dźwięk jest spójny, ale nie zlany.

Góra równie dobra w jednych i drugich, prefekt. Ciągnie wysoko, separacja wypas, słychać blachę:)

Bas w akg, dużo subbasu, trochę za mały impakt, brakuje uderzenia w elektronice i metalu.

Nh lepiej uderzają, więcej środkowego basu, ale subbasu nie brakuje. To strojenie wydaje się naturalniejsze.

Wokalne lepiej widać w nh. Są bardziej prawdziwe i bardziej czytelne.

Obie pary grają szeroko i w głąb, aq dodatkowo z lekkiego oddalenia.

To co mi się najbardziej w k7xx nie podobało to, że wyraźnie słychać że dzwiek dochodzi z drivera. W nh dźwięki są w okolicach przetwornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim hawkom stuknęło 200. Słucham sobie właśnie Marcin Wasilewski Trio - Spark of Life i nie mogę się nadziwić jak dobrze brzmią blachy. Tyle szczegółów i takiej sceny 3d w tym paśmie jeszcze nie słyszałem. Widzę każdy jeden talerz i wiem czym i jak został uderzony. Niesamowite.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tak o nich Pany ze i wygrzane sobie zalatwilem.

Maja 150+ i u mnie jeszcze 10 na razie...

Zobaczymy jak podakocza do zdrewnionych dt990 :D

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim hawkom stuknęło 200. Słucham sobie właśnie Marcin Wasilewski Trio - Spark of Life i nie mogę się nadziwić jak dobrze brzmią blachy. Tyle szczegółów i takiej sceny 3d w tym paśmie jeszcze nie słyszałem. Widzę każdy jeden talerz i wiem czym i jak został uderzony. Niesamowite.

Hawki blachy mają genialne - ciężkie, masywne i jednocześnie rozdzielcze.

Trudno jest mi nawet wskazać słuchawki w sporo wyższej cenie, które mają tej jakości górę.

 

Oczywiście, dla niektórych może być za ciemna i za duszna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim hawkom stuknęło 200. Słucham sobie właśnie Marcin Wasilewski Trio - Spark of Life i nie mogę się nadziwić jak dobrze brzmią blachy. Tyle szczegółów i takiej sceny 3d w tym paśmie jeszcze nie słyszałem. Widzę każdy jeden talerz i wiem czym i jak został uderzony. Niesamowite.

Bo to genialna plyta jest. Nie wiem jak oni to nagrali/zmasterowali, ale bym sie nie obrazil jakby wszystkie albumy robily taki efekt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150h ?...to jednak o połowę za mało do pełni możliwości.

Dogrzejemy zobaczymy :)

Poza tym juz bede mial obraz nowki vs 150 i obraz tego w ktora strone ida i w jakiej skali...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy jestem opinii Grubego o Hawkach...strach się trochę bać :)

Ale jak fanowu Metalu się Hawki nie spodobają to coś tu nie tak :P

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz fanowi ciezszego grania dwa fanowi ciemniejszej sygnatury z fajna linia basowa.

Ale lubi tez powietrze przestrzen... itp.

Wiec zobaczymyb:)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do stajni akg czy innych serii dt to dt990 ed 600 sa na prawde ciemniejsze. Nie od dzis wiadomo ze daleko mi do przymruzenia oka na ostrosci i szpile na gorze...

Stad czesto dziwia mnie wlasnie opinie o ed 600...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dobrze napędziłeś 990 E600ohm i dla tego tak zagrały.

Mnie ciemno zagrały za to 990E 250ohm...

Mnie też to interesuje. Ile mocy wzmacniacz musi mieć @32 Ohm aby "dobrze" E 600 napędzić.

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to raz synergia to dwa. Najlepiej dt990 graja z lampa i kropka ;) acz z nfb28 tez ciemna strona mocy. Z headoniciem troche jasniej... acz nadal imo nie jasno.

Ale to nie o nich watek ;)

Poza tym NH porownam ze zdrewnionymi bo stocka jiz nie mam...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności