Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Obecnie nawet trance da się posłuchać na Hawkach, trochę brakuje do ideału jak w T1 rev2 ale nie jest źle.

A czego brakuje? Bo akurat słucham takiej muzy (Psychedelic progressive)

Zniekształceń. :)

Moje zdanie jest takie że Hawki mają akustycznie pochowane obszary gdzie mają największe zniekształcenia.

Nie bijcie.

 

A dalsza część wypowiedzi w nawiązaniu do ostatnich postów: 'wszystko trwa dopóki sam tego chcesz' :)

Magiczny driver nie odkształca się także nie generuje zniekształceń więc się mylisz. Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundman.... tyle zachwytów, piania każdego dnia, sikania w majtki, i potem sprzedajesz?

 

Nie za wiele rozumiem...

Moje po 100 h wygrzewania ciągle gorzej grają od Meze

 

Wysłane z drogi

 

Jarrro, to że się zachwycałem Hawkami to nic dziwnego, trudno się nad nimi nie zachwycać, są świetne.

Oczywiście jak wygrzane w pełni.

Słuchawki i muzyka to jedyna już radość w moim życiu, miesiąc z Hawkami, bezcenne przeżycie dla mnie.

Ale czas wrócić do rzeczywistości i płacenia rachunków :)

Coś do garnka trzeba wrzucić i wypić też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Soundman.... tyle zachwytów, piania każdego dnia, sikania w majtki, i potem sprzedajesz?

 

Nie za wiele rozumiem...

Moje po 100 h wygrzewania ciągle gorzej grają od Meze

 

Wysłane z drogi

 

Jarrro, to że się zachwycałem Hawkami to nic dziwnego, trudno się nad nimi nie zachwycać, są świetne.

Oczywiście jak wygrzane w pełni.

Słuchawki i muzyka to jedyna już radość w moim życiu, miesiąc z Hawkami, bezcenne przeżycie dla mnie.

Ale czas wrócić do rzeczywistości i płacenia rachunków :)

Coś do garnka trzeba wrzucić i wypić też :P

 

 

Przestań pić i w miesiąc czy dwa dozbierasz do hołków :P

 

A z tymi superluxami za 70zł też pojechałeś... Rozumiem, że 2 tys. to może być spore obciążenie dla budżetu, ale wydatek 3-5 stówek chyba już jakoś przeżyjesz. A w tej cenie da się znaleźć kilka perełek (zwłaszcza używanych).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia zatem, mnie NH do szału doprowadzają, dźwięk zduszony jakby z wiadra dobiegał... słuchać ich nie mogę

Spokojnie, zmienią się ,z drugiej strony już 50 godzinne zwróciły moją uwagę i dlatego je kupiłem.

Przestań je porównywać ,słuchaj od tej pory tylko ich ,porównanie zrób za miesiąc,serio piszę

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu podyrdałem do krakowskiego TOP HIFI coby zapoznać się z przedmiotem dyskusji.

Pierwsze wrażenie - WTF?

Drugie - ależ ospałe ślimaki (bo ciemność akurat mnie nie przeraża);

- bardzo wygodne.

Trzecie - rzeczywiście niet zniekształceń;

- wycofany zakres średnicy, na który ucho ludzkie jest najbardziej wrażliwe (chytrze ;) ); tam jak coś jest nie teges z dźwiękiem , to od razu gryzie;

- nie prawda, że mało szczegółowe

Słuchawki wg mnie powstały z myślą o nieaudiofilach i o "nie kąsających tematu" czyli dla normalnych ludzi, którzy chcą się zrelaksować z "muzyką na uszach". Dla większości z nas to pojechane cudaki. Ja jednak bym ich nie skreślał, bo ze wzmacniaczem, który ma naturę tresera, czuję że by pokozoły.

 

 

 

 

 

Obecnie nawet trance da się posłuchać na Hawkach, trochę brakuje do ideału jak w T1 rev2 ale nie jest źle.

A czego brakuje? Bo akurat słucham takiej muzy (Psychedelic progressive)

 

Zniekształceń. :)

 

Moje zdanie jest takie że Hawki mają akustycznie pochowane obszary gdzie mają największe zniekształcenia.

Nie bijcie.

 

A dalsza część wypowiedzi w nawiązaniu do ostatnich postów: 'wszystko trwa dopóki sam tego chcesz' :)

 

Ja bić nie będę. Jak widzisz pisałem o tym już w pierwszych postach ;)

 

 

 

 

 

Obecnie nawet trance da się posłuchać na Hawkach, trochę brakuje do ideału jak w T1 rev2 ale nie jest źle.

A czego brakuje? Bo akurat słucham takiej muzy (Psychedelic progressive)

Zniekształceń. :)

Moje zdanie jest takie że Hawki mają akustycznie pochowane obszary gdzie mają największe zniekształcenia.

Nie bijcie.

 

A dalsza część wypowiedzi w nawiązaniu do ostatnich postów: 'wszystko trwa dopóki sam tego chcesz' :)

Magiczny driver nie odkształca się także nie generuje zniekształceń więc się mylisz.

 

To akurat też jest częściowo prawda. Driver jest sztywny i pracuje tłokowo, nie odkształcając się. Oczywiście nie stanowi to remedium na resztę zniekształceń mogących powstawać w głośniku (np na te związane z efektem Dopplera podczas jednoczesnego odtwarzania niskich i wysokich częstotliwości przez jedną membranę, rady ni ma; tylko konstrukcje wieloprzetwornikowe)

 

Powodzenia zatem, mnie NH do szału doprowadzają, dźwięk zduszony jakby z wiadra dobiegał... słuchać ich nie mogę

 

Trzeba było ich nie kupować. Wszystkie informacje miałeś podane na tacy niemal od początku wątku; wszystkie wady i zalety; i nie mam tu na myśli bezsensownych wpisów Hibiego, który je słyszał gdzieś przelotnie na micie, ani tych w stylu : - to są jasne słuchawki :woot:, po iluś tam godzinach bas znika :ph34r:, nie no to są równe słuchawki :woot:.

Nie spodziewaj się też żadnych cudów po wygrzewaniu, tzn. jakieś zmiany są, ale jeżeli się nie przestawisz na ich sposób prezentacji to nie wytrzymasz z nimi.

Hołk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było ich nie kupować. Wszystkie informacje miałeś podane na tacy niemal od początku wątku; wszystkie wady i zalety; i nie mam tu na myśli bezsensownych wpisów Hibiego, który je słyszał gdzieś przelotnie na micie

słuchałem ich jak każdych innych także sorry, nie będę robił sobie prania dźwiękowego słuchu by je docenić.

które posty są bezsensowne to już każdy sobie sam oceni, nie musisz wyjeżdżać osobowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba było ich nie kupować. Wszystkie informacje miałeś podane na tacy niemal od początku wątku; wszystkie wady i zalety; i nie mam tu na myśli bezsensownych wpisów Hibiego, który je słyszał gdzieś przelotnie na micie

słuchałem ich jak każdych innych także sorry, nie będę robił sobie prania dźwiękowego słuchu by je docenić.

które posty są bezsensowne to już każdy sobie sam oceni, nie musisz wyjeżdżać osobowo.

 

Muszę, bo większość Twoich postów (nie wszystkie oczywiście), to były tylko zwykłe złośliwości...i w sumie byłoby spoko, tylko to już była przesada w tej ilości. Szczerze zdziwiony byłem biorąc pod uwagę żeś stary forumowicz i zasłużony. Rozumiem, że hołki Ci nie podeszły, mnie też czasem wkurzają, ale to nie znaczy, że są złe.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, będę czekał na zmiany, już teraz całkiem grają do czasu , gdy założę inne słuchawki. Poza tym są naprawdę piękne , wygodne .

 

A reszta przyjdzie za dwieście godzin

Ja mam w drugą stronę, inne słuchawki po hawkach grają bez życia:)

Możliwe, pm-3 pójdą pod młotek, tylko ciężko coś z zamkniętych takiego funowego znaleźć, może Meze albo nie nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, będę czekał na zmiany, już teraz całkiem grają do czasu , gdy założę inne słuchawki. Poza tym są naprawdę piękne , wygodne .

 

A reszta przyjdzie za dwieście godzin

Ja mam w drugą stronę, inne słuchawki po hawkach grają bez życia:)

Możliwe, pm-3 pójdą pod młotek, tylko ciężko coś z zamkniętych takiego funowego znaleźć, może Meze albo nie nie wiem:)

Fostexy thx-00? :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja mam w drugą stronę, inne słuchawki po hawkach grają bez życia:)

 

Też tak mam,dla mnie mogły by być trochę jaśniejsze,ale takie rzeczy to tylko w Erze ;)
Chyba że z nowymi padami. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, będę czekał na zmiany, już teraz całkiem grają do czasu , gdy założę inne słuchawki. Poza tym są naprawdę piękne , wygodne .

 

A reszta przyjdzie za dwieście godzin

Ja mam w drugą stronę, inne słuchawki po hawkach grają bez życia:)

Możliwe, pm-3 pójdą pod młotek, tylko ciężko coś z zamkniętych takiego funowego znaleźć, może Meze albo nie nie wiem:)

Fostexy thx-00? :D
Imo slabsze niz pm3...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba było ich nie kupować. Wszystkie informacje miałeś podane na tacy niemal od początku wątku; wszystkie wady i zalety; i nie mam tu na myśli bezsensownych wpisów Hibiego, który je słyszał gdzieś przelotnie na micie

słuchałem ich jak każdych innych także sorry, nie będę robił sobie prania dźwiękowego słuchu by je docenić.

Nie bój się. Zobaczysz, że będzie fajnie.

Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, będę czekał na zmiany, już teraz całkiem grają do czasu , gdy założę inne słuchawki. Poza tym są naprawdę piękne , wygodne .

 

A reszta przyjdzie za dwieście godzin

Ja mam w drugą stronę, inne słuchawki po hawkach grają bez życia:)

Możliwe, pm-3 pójdą pod młotek, tylko ciężko coś z zamkniętych takiego funowego znaleźć, może Meze albo nie nie wiem:)

Fostexy thx-00? :D
Po recenzji za zakupku odpuściłem.

Chociaż szukam lubu dubu do elektro, więc jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności