Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, majkel napisał:

Skoro już o tym - AR-H1 w Polsce są co najmniej 3 sztuki, z czego co najmniej 2 niesprawne.

 

13 godzin temu, majkel napisał:

jakby się te dwie połówki ze sobą zeszły to ktoś by miał drugą sprawną parę,

Wiesz u kogo są te 2 sztuki? Chętnie bym poskładał i poznał jak grają, po zachwytach @audionanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perul napisał:

 

Wiesz u kogo są te 2 sztuki? Chętnie bym poskładał i poznał jak grają, po zachwytach @audionanik

Zapytaj @patrykvel jak się zakończyła jego przygoda, bo zdaje się ze sklepu od razu dostał niesprawne. Mógł zwrócić. Drugie ma gość z Krakowa, nie forumowicz.

2 godziny temu, audionanik napisał:

@Thar ma jedną, ale niestety sprawną.

Sprzedawałbym w te pędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, majkel napisał:

Zapytaj @patrykvel jak się zakończyła jego przygoda, bo zdaje się ze sklepu od razu dostał niesprawne. Mógł zwrócić. Drugie ma gość z Krakowa, nie forumowicz.

Sprzedawałbym w te pędy.

Nie sądzę, żeby im coś się stało skoro nie padły do tej pory. Mam na myśli normalne użytkowanie, a nie testy jaką smplitudę wytrzymają;)

2 minuty temu, Spawn napisał:

Może te szmatki co wycinaliście to jednak były niezbędne? ;)

Zbędne. Padły sztuki niemodowane z tego co wiem.:D

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audionanik napisał:

Nie sądzę, żeby im coś się stało skoro nie padły do tej pory. Mam na myśli normalne użytkowanie, a nie testy jaką smplitudę wytrzymają;)

Zbędne. Padły sztuki niemodowane z tego co wiem.:D

Nie wiem co sugerujesz, ale słuchawki trafiły do mnie do naprawy, jako cichnące czasem. Użytkownika nie podejrzewałbym o eksperymenty tego typu. Sprzęt, do jakiego podłączał, jest mi nieznany, ale raczej nie jakaś rzeźba, tylko produkt z półki sklepowej.

 

Z tym, co @Perul pisze, może być coś na rzeczy. Przykładowo szmatka może się przydać do przytłumienia przetwornika grającego głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 11:24, Spawn napisał:

T5P to jedne z najgorszych słuchawek jakie słyszałem. Mają jakieś takie nienaturalne kartonowe i sterylne brzmienie, wyprane z barwy oraz bardzo spłaszczoną dynamikę gdzie wszystko ma tą samę głośność. Chciałem nimi T1 zastąpić jak się na zamknięte przerzucałem ale T1 i T5P mają się komplenie nijak do siebie.

Piszesz o v1 czy v2?

V1 nie słuchałem, a jeżeli piszesz o V2, to delikatnie mówiąc jestem w szoku! :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 21:09, prolim napisał:

audeze lcd-24

 

Co prawda nie 24, ale niedługo wrzucę recenzję LCDi4

 

W dniu 30.09.2020 o 20:20, saudio napisał:

sprawdź HEDDphone One, bo jakoś cicho o nich....

Mam je mieć jakoś w przyszłym tygodniu :)

 

W dniu 30.09.2020 o 21:41, Tytus1988 napisał:

@Spawn w przypadku dynamików może najłatwiej byłoby pozyskać ZMFy, np. Verite, Eicon lub Atticus z Audeos? 

Uśmiechnąłem się jak to przeczytałem wiedząc, że kupione Atticusy są już w drodze do mnie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to akurat najlepsze miejsce, bo to niekoniecznie musi o planary chodzić. Ale do nich też mam chyba największą słabość.

Szukam słuchawek zamkniętych do metalu. Warunek konieczny - jak najskuteczniejsza izolacja. Fajne słuchawki do metalu to ja już mam ;) ale Abyssy są strasznie głośne na zewnątrz, a Th900 mimo że teoretycznie zamknięte/półotwarte, niewiele im ustępują. Metalu słucham głośno, żonie się nie podoba. Nie wiem czemu, mnie akurat relaksuje :D

Może ktoś ma jakiś pomysł. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tommir napisał:

Nie wiem czy to akurat najlepsze miejsce, bo to niekoniecznie musi o planary chodzić. Ale do nich też mam chyba największą słabość.

Szukam słuchawek zamkniętych do metalu. Warunek konieczny - jak najskuteczniejsza izolacja.

Weź coś od Ultrasone, np. Tribute 7, używki Edition 9, itp.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tommir napisał:

Nie wiem czy to akurat najlepsze miejsce, bo to niekoniecznie musi o planary chodzić. Ale do nich też mam chyba największą słabość.

Szukam słuchawek zamkniętych do metalu. Warunek konieczny - jak najskuteczniejsza izolacja. Fajne słuchawki do metalu to ja już mam ;) ale Abyssy są strasznie głośne na zewnątrz, a Th900 mimo że teoretycznie zamknięte/półotwarte, niewiele im ustępują. Metalu słucham głośno, żonie się nie podoba. Nie wiem czemu, mnie akurat relaksuje :D

Może ktoś ma jakiś pomysł. Z góry dzięki.

Już CI przecież pisałem o Stelliach :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vonBaron napisał:

Już CI przecież pisałem o Stelliach :D

Cały czas są w głowie, ale zastanawiam się czy nie będą zbyt takie ułożone... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
43 minuty temu, Karister napisał:

Nie kumam, czemu je reklamują jako bardziej rozrywkowe do muzyki pop względem wersji bez Pro. Moje odczucia były odwrotne - są stonowane na basie. Fajnie mruczały, ale nie atakowały basem.

przesłuchiwałem je kilka dni temu i też takie miałem odczucie

 

z obiema wersjami jest tak że słuchamy,słuchamy i nie chcemy ich ściągać z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności