Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, saudio napisał:

I wracam do słuchania D8000 z przyjemnością, uwielbiam cyfrową górę i zniekształcenia przy głośniejszym słuchaniu, to po prostu muzyka. Do tego jest kilka osób na forum które też to lubią:P

 

Ja nie lubie zniekształceń dlatego nie wykraczałem poza 130 decybeli ;)

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Spawn napisał:

 

Ja nie lubie zniekształceń dlatego nie wykraczałem poza 130 decybeli ;)

 

Powyżej 130db nie słyszałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn może Susvary lub Abyss, jeśli pozostajemy w wątku planarów? ;) 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik wesoło będzie, jak potem będą u Ciebie i nastąpi porównanie wrażeń ;) 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spawn napisał:

Lepiej mi powiedzcie za co mam się wziąć w następnej kolejności póki w domu siedze bo po covidzie wracam do iemów ;)

Najwyzsze Grado. Ze wzgledu na znieksztalcenia bo wiecej osob tu widze lubi, nie tylko ja. Ale na powaznie bym poznal opinie kogos innego niz Ryka bo na razie nikt nic nie pisal o nich, a kto wie...

10 minut temu, majkel napisał:

Takie wyjaśnienie w stylu Lecha Wałęsy. :)

Tak. Takie ani be, ani me, ani kukuryku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, John Grado napisał:

Najwyzsze Grado. Ze wzgledu na znieksztalcenia bo wiecej osob tu widze lubi, nie tylko ja. Ale na powaznie bym poznal opinie kogos innego niz Ryka bo na razie nikt nic nie pisal o nich, a kto wie...

Byłem posiadaczem GS1000i, nawet je wygrzewałem bardzo długo ;)

 

Abyss nie ma dystrybutora, a i ja mam wzmacniacz słuchawkowy a nie taki do mało efektywnych podłogówek bo one chyba tego wymagają.

 

Susvara mogę zapytać ale wątpię, że mi wypożyczą.

 

Heddphone myśle, że spoko. Myślałem jeszcze o Empereanach, nawet pytałem jakiś czas temu ale nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, John Grado napisał:

Najwyzsze Grado. Ze wzgledu na znieksztalcenia bo wiecej osob tu widze lubi, nie tylko ja. Ale na powaznie bym poznal opinie kogos innego niz Ryka bo na razie nikt nic nie pisal o nich, a kto wie...

Mogły się zepsuć przed dotarciem do kolejnego recenzenta, a polski dystrybutor nie chce tego modelu sprowadzać podobno. W sumie się nie dziwię. Ściągać coś, żeby zaraz potem odsyłać do serwisu?

 

Skoro już o tym - AR-H1 w Polsce są co najmniej 3 sztuki, z czego co najmniej 2 niesprawne. Technologia dynamiczna broni się nawet takim orężem ja Grado. :) Przynajmniej w statystykach. Znajomy klient podobno pisał w sprawie zakupu przetwornika do producenta, ale ten go spuścił, że już nie robią tego modelu. Tak, że ten - jakby się te dwie połówki ze sobą zeszły to ktoś by miał drugą sprawną parę, tylko ten drugi ktoś nie. Nigdy nie będzie równości na świecie. :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn w przypadku dynamików może najłatwiej byłoby pozyskać ZMFy, np. Verite, Eicon lub Atticus z Audeos? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

@audionanik uważasz takie Ether Flow za lepsze od D8000?

Ethery mniej spektakularne i trochę takie normalne, ale nie męczyły mnie przynajmniej (piszę o otwartych). Jak bym miał wybierać za darmo, to brałbym d8000, bo można drożej sprzedać (póki co). Kupić to nie kupiłbym żadnych, no może ethery jako trzecie/czwarte słuchawki, za 2-3 kilo. Sorry, ale takie mam teraz podejście, mało co jest mnie już w stanie zachwycić i podniecić na tyle żebym postradał zdolność przytomnej oceny.

Czekam abyssów...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności