Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, Spawn napisał(a):

@audionanik to jak już pogoniłeś swoje do kolegi.

Nie pogoniłem.

3 godziny temu, Spawn napisał(a):

to co teraz kupujesz? Staxy? :D

Znowu? Te brzęczące folijki po czekoladkach, bez dynamiki, w których dźwięk kończy się nagle po fazie sustain, pozbawiony fazy release? Nieee…

Po czornych detekach to już tylko wyjście z żoną do filharmonii, kolacja, wino i sex (z żoną).

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, audionanik napisał(a):

Znowu? Te brzęczące folijki po czekoladkach, bez dynamiki, w których dźwięk kończy się nagle po fazie sustain, pozbawiony fazy release? Nieee…

 

Serce to Ty masz czarne jak te tfu deteki.... O relikwiach takie teksty...

 

crying.jpg

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. Szybki odsłuch i podmianki padów pokazały, że wolę standardowe - szare pady na DT990 Edition. Na DT990 PRO IMO też nic dobrego nie przynoszą. Więc chyba obie pary Beyerów pogonię i kupię klasyczne DT990 Edition. I jakoś krzywo mam obicie pałąka wykonane w DT990 BSE, co nieco irytuje - na foto widać. No ale przyznać trzeba, że te czarne kopułki piękne są. A jakby ktoś chciał zobaczyć jak wyglądają DT990 BSE z padami szarymi to też fotę podrzucam.

Opisu dźwięku nie chce mi się pisać, bo nie chce mi się znowu padami żonglować, co też zresztą czas by zajęło. No w każdym bądź razie jakiejś petardy tutaj nie słyszę. Ot skok w bok.

 

PS W Internetach wyczytać można, że ta plastikowa część od pałąku pęka w tych BSE, u mnie też na starcie coś tam chrupie nieładnie.

387499452_643179614636159_5445795766652654128_n.jpg386879598_679096377504444_6934130782199327879_n.jpg

Edytowane przez snuffdbko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem, że tak może być, bo czarne pady Beyera do tych modeli słyną z podbijania mid basu 😛 

 

Ja swoich jeszcze nie odebrałem, bo inpost paczkę mi wrzucił po 1 w nocy jak już smacznie spałem :D 

 

A jak z wygodą tego pałąka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, snuffdbko napisał(a):

wolę standardowe - szare pady na DT990 Edition

 

Godzinę temu, snuffdbko napisał(a):

Opisu dźwięku nie chce mi się pisać, bo nie chce mi się znowu padami żonglować, co też zresztą czas by zajęło

Ja żonglowałem kiedyś na wersji pro; tzn miałem jednocześnie 990pro Black Limited Edition i zwykłe 990pro.

No i BLE z szarymi padami od klasyków nie grały jak klasyki; a klasyki z czarnymi padami od BLE nie grały jak BLE.

Różnice były też w wyściółce widocznie.

Dokładnie to ble bardziej jazgotały z szarymi padami niż klasyki.

Godzinę temu, snuffdbko napisał(a):

No w każdym bądź razie jakiejś petardy tutaj nie słyszę.

Buuuuuuuuu......

:D

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze teraz słucham, stock DT990 PRO vs stock DT990 BSE i na pewno DT990 PRO grają bardziej "na twarz". Nie ma co się dziwić, pady znacznie chudsze, pałąk mocniej dociska. W DT990 BSE rzuca mi się więcej szczegółów w uszy, ale za to wokal jest bardziej... nosowaty. DT990 PRO bardziej basowe. To tak na szybko.

 

A no i fajniejsza wymiana padów w PRO, bo są takie rowki i dosłownie to jest 1 sekunda, a tych rowków w BSE nie ma. Jeszcze raz założyłem pady od PRO na BSE i najbardziej mi to pasi. Najbardziej muzykalnie, bardziej zaokrąglona góra, bez żadnej naleciałości na górze, ale szczegółowość bliżej stock PRO, niż stock BSE. No cóż, spróbuję sobie klasyczne Edition przypomnieć, a nuż tutaj nic nie zmienili w budzie, a jak co najwyżej się też sprzeda. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marekhall napisał(a):

Hajp ma(j)ster :D

Dokładnie. Najpierw Nanik sprzedał wszystkie zalegające stoki Hołków, a teraz Bejer zmuszony jest otworzyć dodatkowe linie produkcyjne. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał(a):

Dziwne, na wszystkich jest taki śmieszny numer seryjny?

To z pewnością zbieg okoliczności. Nie jestem pewien czy skromnego Bejera byłoby stać na tak rozchwytywanego w świecie audio influęsera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie fala ich sprzedaży na bazarku. Dobrze, że na mnie już to nie działa. 😅

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karmazynowy napisał(a):

2023 rok a tu hajp ja 990-tki.

Was to samych zostawić na chwilę... 😆

 

No ale tym razem czarne! Na te nie bylo jeszcze hajpu. No i @audionanik no....weź pomóż!

 

 

 

 

3 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Zaraz będzie fala ich sprzedaży na bazarku. Dobrze, że na mnie już to nie działa. 😅

 

No pewnie, u mnie tak samo, pełen luz

 

anxious-worried-bite-hand-kermit-the-frog-4wiyuxnv849uh2x8.gif

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, euter napisał(a):

Też wziąłem 🤭

IMG_4552.jpeg

Ale to musi grać z takim wzmacniaczem 😊👍

10 minut temu, Karmazynowy napisał(a):

2023 rok a tu hajp ja 990-tki.

Was to samych zostawić na chwilę... 😆

A tak w ogóle, to w którym roku była premiera dt990? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności