Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie zdrożały, ale jeśli jest to wypuszczona kolejna wersja np e , a wcześniej jej nie było, to jest to uzasadnione wprowadzonymi zmianami, no i okazja do łupienia naiwnego jak dziecko konsumenta. 500 zł za podstawowy model , ale numer. Fakt, że legendarny.

 

 

Swego czasu tutaj zapoczątkowałem krytykę produktów Grado, a obecnie sam stałem się wielbicielem tych słuchawek. Może dlatego, że trafiłem na dobry model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado nigdy nie podnosił ceny przy żadnej zmianie - po wprowadzeniu serii "i", a później "e"; w Polsce też seria "e" przez kilka miesięcy kosztowała tyle, co stara, a później ceny poszły w górę; ps1000e kosztują obecnie ok. 8tyś zł; w USA te same słuchawki ponad 5tyś zł. Dlaczego polski dystrybutor podniósł ceny Grado? Bo tak, niby, że kurs dolara jest wyższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem w tym chorym kraju nie należy kupować Grado , co by złodziejowi zwanemu dystrybutorem nie dawać zarobić. Tak samo ( sorry za małe OT) ja bojkotuję różne niemieckie firmy, które polskich konsumentów traktują jak podludzi, bo sprzedają towar gorszej jakości. Marki Nivea nigdy nic nie kupię.

Edytowane przez jarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dobrze pamiętam jak gs1000 kosztowały w Polsce 3800zł (w USA były rzecz jasna tańsze) i dystrybutor też cenę podwyższył i już do poprzedniej nie powrócił. Tu będzie podobnie, taniej już tych słuchawek się nie kupi. Ja w sumie rozumiem, że może być to podyktowane ceną dolara, ale pamiętam jak dolar kosztował kilka lat temu 2zł ileś tam; czy wtedy ceny spadły? Trochę to wkurzające jest. Podobnie jest z innymi słuchawkami; audiotechnica; pamiętam też jaki był szum o hifimana, gdy obok, w Niemczech kosztowały 1/3mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, szukam fajnego hardcase na gradosy. Co w tym pięknym kraju można kupić?

 

To było pytanie właściwie retoryczne, najfajniejszy jest oryginalny kartonik, tylko że karton do trwałych materiałów nie należy

Edytowane przez jarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

od siebie mogę dodać że faktycznie z czasem gąbki są bardzo przyjemne i wygoda wyraźnie wzrasta

po zdjęciu imadła z głowy (spirit pro) i założeniu Grado jest efekt wow - da się żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce wygody - oddaje swoje Gradosy w ręce Michała.

Trochę nudzi mnie ciągłe przypominanie, że mamy pod nosem cudotwórcę ( sic ! ).

 

No, ale nie ... Ludzie wolą szukać gdzieś po egzotycznych antypodach, albo wywalać kasę dla "prestige" i marki :P

Ich sprawa, ich kasa :)

 

Temat jakby dla mnie obudzony, bo dziś po dłuższej przerwie "odkurzyłem" Grado i słucham sobie od rana z wieeelką przyjemnością.

Wątek zdycha, bo jako Brać Audio potrzebujemy nowych podniet.

 

Trza w prawdzie stanąć i jasno to sobie powiedzieć :woot: :

 

"jeśli w mojej stajence nie pojawia się co jakiś czas nowy konik to usycham"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności