Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że połowa ludzi tutaj na forum stara się poczuć ale sens wydawanych złotówek :P

Raczej stara się iść na skróty kupując jak najwięcej za jak najmniej oczekując super dźwięku który da niesamowite odczucia i emocje.

A że większość tu lubi zabawki to też jak uzasadnić telefon do 2kzł ... hiendowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może to pytanie nieistotne i to kwestia wyłącznie estetyki, może nie... Dlaczego jedne grado SR60e mają przetworniki czerwone, a inne mają srebrny?

Czerwony podobno był - jest tylko na początku serii , w przyszłości zamierzają zakładać tylko srebrne przetworniki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął, jak jestem posiadaczem sr325e. Ja, który krytyką zajmowałem się , wywołałem falę krytyki na grado, że psujki robią, jestem zauroczony wyglądem, a co ważniejsze , brzmieniem tych słuchawek. Rozdzielczość na bardzo wysokim poziomie, równowaga, wypełnienie niskich tonów. Me Q701 poszły na sprzedaż. I tak oto stałem się następnym gradofanem i jest m z tym dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, może to pytanie nieistotne i to kwestia wyłącznie estetyki, może nie... Dlaczego jedne grado SR60e mają przetworniki czerwone, a inne mają srebrny?

Czerwony podobno był - jest tylko na początku serii , w przyszłości zamierzają zakładać tylko srebrne przetworniki .

 

a jest jakieś źródło tych doniesień?

Mam pytanie, od kilku miesięcy korzystam z SR60e.

Kilka dni temu zauważyłem, że balans tonalny przeszedł na lewy przetwornik.

Dopiero 20% przesunięcie balansu na prawo wyrównuje dżwięk.

Sprawdzane na kilku żródłach.

Czy to zakończenie prawej słuchawy?

jeśli coś nie gra to nie ma na co czekać, bo sprzęt ma chodzić poprawnie; jeśli nie masz wątpliwości, że coś jest nie tak jak powinno nie zwlekaj i zareklamuj słuchawki.

To może być początek końca, co po serwisie oznacza nowy początek...

kolejnego z końców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, może to pytanie nieistotne i to kwestia wyłącznie estetyki, może nie... Dlaczego jedne grado SR60e mają przetworniki czerwone, a inne mają srebrny?

Czerwony podobno był - jest tylko na początku serii , w przyszłości zamierzają zakładać tylko srebrne przetworniki .

 

a jest jakieś źródło tych doniesień?

jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325 i metal .... holy shit

 

Tak jak mówiłem z padami jest lepiej szczególnie na 325 bo 80 są mniej ostre i mniej potrzebują dociążenia niż 325.

Ale tak jak ktoś miał normalne klasowe słuchawy dt990 hd600 k701 to sr325 mocno odstają wygodą użytkowania in minus a dźwiękiem in plus, gdyby nie moja spaczona krzywa słyszenia miały by większe szanse u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to chyba głuchnę :D albo tak bardzo przeszkadzał mi komfort gradosów ze nie umiałem się zrelaksować oraz skupić na dźwięku, różnice były ale czy degradacja ? ja to innaczej odbieram, dziś dla mnie wygładzenie ich góry jest musowe, a 2lata temu sr325is miały dla mnie za mało góry. Choć dziś podobnie tylko kiedyś chciałem wyżej dziś szerzej.

 

Choc jedno się nie zmieniło tak jak hd565 mają niżej ale bardziej rozciągniętą tak sr325 mają wyżej ale ilościowo mniej. Rzecz gustu po prostu.


Przejąłeś pałeczkę forumowego strażnika wysokiej góry, a ja chyba się starzeje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zadomowiłem się w ATH, to musi być coś na rzeczy.

 

Maciux opisywał AD900X jako bardziej muzykalne od AD700X oraz akcentował, że wolałby jeszcze większej analityczności. Ja je odbieram, jako analityczne i nie potrzeba im dokładać czegokolwiek. Nie wiem, jak AD700X mogą się podobać, skoro analityczność jest tam jeszcze bardziej pociągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo to pojęcie względne, zależne od kierunku potęgowania danej cechy :P

 

Manu za wysoko czy za szeroko ? jest rozciągnięte górne pasmo?

 

Bo scena to wiadomo i nie pytam :D

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnie T90 były są mniej ostre od sr325, są ostre i krzykliwe ale MNIEJ. To też zależnie od toru muzyki obecnego stanu (bo raz ich słuchać nie mogłem, innym było już akceptowalnie).

FeXowe 325 miał właściciel T90 i te już bardziej ceni, jeśli chodzi o górę.

 

Intymność magia grado to zupełnie inna para kaloszy to coś czego trzeba posłuchać spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności