Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A Moje Grado i Mój wzmak oraz dac są najmoszniejsze ...

Jak podłącze Moje Grado pod Mój wzmak i dac to one ugotują mi obiad, posprzątają, upiorą, uprasują, zarobią pieniądze i jeszcze przy okazji grajooo ...

To słuszną linię ma SWS audio...

 

 

Jak zwał tak zwał. Skupiałem się bardziej na Moje, Mój itp.

Stoi to w zupełnej sprzeczności z 3 punktem paratykusa, ale co mi tam ;)

 

Koniec offa.

 

 

A co ty żyd, Twoje jest Twojsze niż Mojsze ?

 

Jak może być Moje mniej lub bardziej Mojsze :blink::blink: ????

 

 

dzień świra sobie obejrzyj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarrro, w komentarzach pod tym artykułem znajdziesz trochę o różnicach w dźwięku co do gąbek, padów itp :

 

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/01/03/black-white-z-twoich-snow/

 

A najwięcej powie Ci pewnie Michał (michauczok)

 

Widzę, że Q701 poszły w komis, bo ?

 

( może być na priv )

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na G-cush bardzo mocno spada skuteczność, przez co z resztą psują się gs1000/ps1000 seryjnie w nie wyposażone, no przynajmniej tak podejrzewam. Zjedzą bas, dodadzą przestrzeni, moga ale nie musza zacząć ciąć górą (bo balans tonalny się przeniesie w górę), fajny środek. Ogólnie to nie polecam jeżeli nie ma się możliwości wcześniejszego odsłuchania na tych gąbkach, bo można się niemile zaskoczyć. A szkoda, bo bardzo wygodne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem sr325 są wygodniejsze od sr80, ale kiedy uszy zaczną płakać po 1-2h ból jest na dłużej, nie to nie dla mnie słuchawki o takiej wygodzie.

Uszy przez ból mówią mi że proszą o LÓD albo coś zimnego 0_0

Grają ciekawie ale już na drugi dzień nie ma wow ... główne starcie z hd565 jeszcze przed nimi. Póki co się oswajam z grado.

 

No i tak 325 jest lepsze od 80.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-cush nie zjadają basu, a wręcz przeciwnie. Jak się założy L-cushe na GS1000, to grają głównie środkiem.

może zależy od wersji, na SR225e na pewno basu jest mniej - słuchawki są mniej skuteczne. Pady te nie pasują do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe jak one brzmią w nowym kablem i innymi padami

Te pady to nie są takie jak retter sprzedaje?

Ciekawe co robią z dźwiękiem, teoretycznie zwiększą impakt basu + pewnie ilość góry, ale to wróżenie z fusów. Może by SennGrado je dostały...

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000x500px-LL-c57b90c3_IMG_03532.JPG

 

1000x500px-LL-35528c37_IMG_03581.JPG

 

jeden z ładniejszych modów sr60 jaki widziałem. taki to mógłbym zlecić komuś...

 

ciekawe jak one brzmią w nowym kablem i innymi padami

Mam podobne pady EarZonk http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OM21W1I/ref=pd_aw_sim_e_4?refRID=1B19ADSPXPECFZFGFMFN

Bas podbity...nie da się słychać. Michauczok pewnie potwierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest źle zastosowany mod, choć to tez nie tak.

 

Ciepłe źródło ciepłe sr60 + pady które to jeszcze bardziej robią ciepło w takim połączeniu :D a potem dziwić się ze nie da się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na senngrado też brzmią do dupy, być może z zamkniętymi byłoby dobrze.

Stockowe SR80 bez "i" były dla mnie niesłuchalne, nowsze są lepsze pod tym względem. przerobione za to bardzo mi się podobały, chyba bardziej niż 60i/80i po modach.

 

edit: Ale na grado z innymi, dużymi padami też jest sposób :)

Edytowane przez michauczok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie

Jakie są różnice między GS1000, Gs1000i i teraz aktualne GS1000e.

Ktoś porównywał, sprawdzał. Jakie wrażenia ?

Ja mam GS1000 recablowane, Samuel_ ma GS1000i stockowe - różnice minimalne, zapewne za sprawą przewodu. Generalnie główną różnicą między GS1000 a GS1000i jest przewód - po jego wymianie w modelu GS1000 nie ma praktycznie różnic względem GS1000i. GS1000e niestety nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie ludzie; same głupoty tu piszecie od kilku stron.

 

Co do porównania gs1000, gs1000i, gs1000e.

1. gs1000i mają względem gs1000 ulepszony kabel i przetwornik, który jest inny, o czym napisał mi osobiście w mailu John Grado;

2. to, jakie ulepszenia znajdują się w gs1000e względem gs1000i można przeczytać na stronie grado i nie jest to tylko inny przetwornik oraz kabel.

co do różnicy w brzmieniu można przeczytać poglądowo tę recenzję, do której sam osobiście pożyczyłem moje gs1000i - http://hifiphilosophy.com/recenzja-grado-gs1000e/

3. jak ktoś chce mieć jakieś pojęcie o wygrzewaniu grado to niech raz jeszcze przeczyta dokładnie i ze zrozumieniem to, co napisał GradoFan; wygrzewanie grado na klasyce czy kontrabasie potrwa 10lat.

4. Małych grado słucha się na gąbkach L, a dużych na G; podmiany w jakąkolwiek stronę i wszelkie mody prowadzą w pełni wygrzanym egzemplarzu do degradacji w brzmieniu; jak dla kogoś są niewygodne małe grado to niech kupi inne słuchawki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności