Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

 

Zależy jaka cena :) Ja już tych wzmacniaczy z K701 trochę przerzuciłem i jeśli ma to być za kilka stówek, to jakiś klon Lehmanna jest rzeczywiście niezłą opcją. Jak trochę drożej, to Black Pearl. Z droższych konstrukcji świetny do nich był SPL Phonitor, ten pierwszy.

Ogólnie dużo zależy od tego, czy się akceptuje ich zwiewny charakter grania - jeśli tak, to sprawa jest dość prosta. Większość opinii o tym, jak trudno jest napędzić K701 bierze się od ludzi, którzy starają się przerobić te słuchawki na jakieś inne, zupełnie inaczej grające :)

Tak naprawdę, to ja ich bardzo często słucham po prostu z dziurki z CD i też jest fajnie.

A mógłbyś polecić coś mobilnego do k702?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ze starych dobrych czasów jak jeszcze Compton nie porzucił forum. Czyli ze 4 godziny temu

Nawet nie były u właściciela, przyjechały od razu do mnie, na szybko mogę powiedzieć tyle: ze srebrnym kablem brzmią trochę jak Eleary. Perkusja to nie dźwięk, to jest galaktyka brzdęknięć, bardzo wyeksponowana - dla mnie detal jest eksponowany w zbyt energiczny sposób, jeśli to ma jakiś sens. Z drugim, zdaje się miedzianym kablem, jest już dużo spokojniej, chociaż teraz jakby stworzył się leciutki kocyk, pewnie przez to że niskoohmowe nie zgrywają się dobrze z moją lampą. Na pewno bardziej przypominają T1 niż HD800S, są szybkie, dość agresywne, nic nie gra "na twarz", naprawdę spora scena, czasem słychać dźwięki z góry, co bardzo mnie zaskoczyło. Sporo detalu, bardzo przyjemny bas, bardziej miękki niż w T1, ale wciąż pełny, szybki, z bardzo dynamicznym zejściem. Ze wszystkich dynamików jakie w tej chwili są u mnie, góra jest tutaj najbardziej ... żywa ? Bogata? Nie wiem jak to opisać, po prostu jest więcej dźwięku w dźwięku. Nie jest zaokrąglona, wygładzona, misiowata, a jednocześnie nie męczy.  Nie mam niestety kabla XLR żeby podłączyc do Balantine, a chętnie bym je usłyszał z tranzystorkiem.

 

DSC00146.JPG

Edytowane przez Firegon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Palpatine napisał:

Czy to te same AKG z licytacji na allegro z kablem Lavricables?

No proszę AKG w wydaniu pomieszania Elearów z T1 ;)

Dokładnie te same. Dlatego napisałem, że u właściciela jeszcze nie były :D Wyprosiłem, żeby od razu pojechały do mnie.

Szkoda było nie wykorzystać okazji, żeby porównać je z innymi flagowcami dynamikami.

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Firegon napisał:

Dokładnie te same. Dlatego napisałem, że u właściciela jeszcze nie były :D Wyprosiłem, żeby od razu pojechały do mnie.

Szkoda było nie wykorzystać okazji, żeby porównać je z innymi flagowcami dynamikami.

Tak jest, detalu aż za dużo i zbyt wszystko na talerzu dostajemy, w stylu Staxów, jak ktoś powiedział AKGK812 to takie małe 009, i pewnie miał rację.

Jak dla mnie już były za wyraziste ,jak przez komputer projektowane a nie przez żywą osobę...he,he, szybko sprzedałem.

Ale komuś co się Eleary podobają, K812 powinny też podejść

Nadal dla mnie najbardziej rozdzielcze z dynamików, lepsze od Elearów też, K812...

Scena niestety malutka w tej cenie, przy HD800 to śmiechostka, z K701 oczywiście też przegrywają...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, brunnerius napisał:

@up aune B1 jest na tyle przejrzysty że nie ma czegoś takiego jak "pasujacy" do niego dap. B1 w mojej ocenie,nawet jak ma wpływ na brzmienie źródła, to na tyle niewielki że dla mnie niezauważalny. 

 

Rozumiem kolego. Czyli podepne pod niego dx50 albo fiiox3 i będzie śmigać jak złoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ma LO i gra tak jak chcesz nada się aby podłączyć do B1. Z kolei mając na uwadze słuchawki, które chcesz nabyć wolałbym z tej dwójki DX50, jest lepszy brzmieniowo, można sobie żonglować softami i ma wymienną baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności