Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy kokedzy, juz pytalem ale zostalem zignorowany:-) jak z napedzeniem hekow? Pojdzie to z przenosnego grajka typu mojo ?

Niektóre DAPy dają radę np. QP1R czy AK300 po balansie choć prawie na maksa odkręcony.

Mojo już nie pamiętam ale chyba dawał radę.

Zdecydowalem sie zamienic edition x na heki , z jakim wzmacniaczem je polecacie? Spredawca polecil questyle cma 600i, zna ktos to polaczenie?

Cienko.

Co polecacie wiec?

IFi ICAN PRO polecam posłuchać. :)

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nie mogę się jednak pozbyć pewnej ich dźwięczności na wysokich tonach. Macie może na to jakiś sposób?

Da się - poskromiłem górę w HE400 (na welurach HM5, bo na skórkach oryginalnych to nie trzeba) to w HE500 tym bardziej da radę.

Jakby co pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawes heki z tym questylem ? Nie kumam , sprzedawca mi go polecil w tej cenie de hekow, a duzego wyboru nie mam bo idzie mi na reke i wymieni ixy po cenie detalicznej

Pisałem w wątku CMA600, sprawdzałem na HEkach, dla mnie to przeciętna para, moim zdaniem,

no może Questyle był nie wygrzany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to byl powod... jutro sam to przetestuje, zalezy mi aby mial adekwatna scene do mozliwosci hekow i rozdzielcza gore

No raczej nie był to powód. Pisze Ci kolega, obeznany, osłuchany że jest słabo, to mu ufaj, a nie ślepo wierz sprzedawcy. Oczywiście zawsze może Ci się spodobać, więc sobie posłuchaj, ale jeśli na czyjejś opinii polegać, to na saudio a nie sprzedawcy...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to byl powod... jutro sam to przetestuje, zalezy mi aby mial adekwatna scene do mozliwosci hekow i rozdzielcza gore

To się nie spiesz, HEki potrzebują trochę czasu aby się rozruszać, potem warto wymienić kabelek,

choćby z praktycznego powodu na bardziej giętki, ale moim zdaniem zmiana sporo wnosi dźwiękowo,

i wtedy poszukać wzmaka pasującego Twoim gustom. Taki Trilogy 933 całkiem fajny, ale pewnie Ci nie podejdzie

bo schowana góra, ale bas i przestrzeń pierwsza klasa. Taurus Auralica i HA-6 Cayina też całkiem fajne do HEków

ale nie najlepsze oczywiście moim zdaniem.

 

UP. Vega nie ma wzmacniacza, violectric warto sprawdzić ma dobre opinie.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności