Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Dostarczyć ludziom choć trochę humoru w tak trudnych czasach...bezcenne:lol:

Wiesz, że Cię lubię?

 

1 minutę temu, dj1978 napisał:

- frustracja, bo ktoś uwierzył, że np TH610 miały być najlepsze na świecie;)

Oj tam, chyba przesadzasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dj1978 napisał:

Mogą być ewentualnie srogie konsekwencje dobrego humoru - frustracja, bo ktoś uwierzył, że np TH610 miały być najlepsze na świecie;)

W kategorii zamkniętych są bardzo dobre...jakbym był milionerem to na pewno bym je chciał mieć w swojej kolekcji...

A że mieszkam i zarabiam w Polsce to stać mnie jedynie na jedne słuchawki dobrej klasy...to boli ale co zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Coś mi te Amirony zaczęły syczeć na wyższej średnicy, wokal podkreśla ś,ć...trochę to już męczy.

Mam nadzieję że to przejdzie z wygrzewaniem...

Nie przejdzie, bajerowska góra, to bajerowska góra; jest zawsze, najmniej daje się we znaki w t1v2 i późnych t1v1.

 

42 minuty temu, marekhall napisał:

Uważaj, bo może to być objawem zbyt szybkiego wygrzewania.

No, trzeba pokrywkę bardziej uchylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audionanik napisał:

No ale te to już biją dt150 na łeb nie tylko dźwiękowo:

 

387857d1394131333t-headphones-recording-

 

Były też DT300, które były cholernie niewygodne (ale za to dobrze wytłumione). Korzystały z tych samych przetworników co DT250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Coś mi te Amirony zaczęły syczeć na wyższej średnicy, wokal podkreśla ś,ć...trochę to już męczy.

Mam nadzieję że to przejdzie z wygrzewaniem...

 

To znak, że musisz kupić DT1990 ;)

 

Ja tam się nie dziwię sympatii do TH610, choć nie słuchałem, to na wykresie widać progres względem TH600. Bas jest równy jak w TH900 i nie mają wycofanej niższej średnicy, co może sprawić, że niektórzy będą nawet je woleć od TH900, które ten rejon mają wycofany.

 

Tutaj fajne porównanie Amiron vs DT1990 https://www.head-fi.org/threads/professional-vs-home-beyerdynamic-dt-1990-pro-vs-beyerdynamic-amiron-home.838972/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre to porównanie tych dwóch słuchawek...

Wychodzi że dobrze zrobiłem, większa scena i ciemniejszy wokal to coś co preferuję bardziej.

Choć pewnie ten basik w 1990 jest super do Trance...he,he.

3 godziny temu, marekhall napisał:

387857d1394131333t-headphones-recording-

 

Były też DT300, które były cholernie niewygodne (ale za to dobrze wytłumione). Korzystały z tych samych przetworników co DT250.

Ciekawe,nie słyszałem o tym modelu, nie ma jak forum,zawsze ktoś coś ciekawego znajdzie...he,he.

A mnie znowu Amirony czarują i gęba się śmieje, w elektronice i jazzie magia w najlepszej postaci...:rolleyes:

Jednak szybkie porównanie i po balansie sporo lepiej grają Amirony, wyraźniej ,głębsza scena...to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do kolekcji dołączyły T90. To jest to. Mają w sobie to coś, czego brakowało mi w Amironach - górę na sterydach. Jak dla mnie wybitne słuchawki. A przy okazji nie mogłem oprzeć się pokusie i równolegle pojawiły się również DT990/600 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, markdover napisał:

Właśnie do kolekcji dołączyły T90. To jest to. Mają w sobie to coś, czego brakowało mi w Amironach - górę na sterydach. Jak dla mnie wybitne słuchawki. A przy okazji nie mogłem oprzeć się pokusie i równolegle pojawiły się również DT990/600 :)

Zapomniałeś napisać, że te T90 nie są stockowe - to ten egzemplarz o którym pisałem tutaj

http://forum.mp3store.pl/topic/106084-fanklub-beyerdynamic/?do=findComment&comment=1470231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perul napisał:

Zapomniałeś napisać, że te T90 nie są stockowe - to ten egzemplarz o którym pisałem tutaj

http://forum.mp3store.pl/topic/106084-fanklub-beyerdynamic/?do=findComment&comment=1470231

Zgadza się. Niestety kupiłem je bez kabla, a obecnie mam w domu jedynie jakiś szmelc grubości nitki. Pewnie więc będę musiał się niebawem rozejrzeć za porządnym kablem do nich. Z tego co słyszałem, to tylko miedź chodzi w grę. Myślałem o OCC 7N, dobrze kombinuję? A może jednak pokusić się o domieszkę srebra? Bo póki co góra wcale a wcale nie jest dla mnie za ostra. W ogóle zdziwiłem się, że T90 całkiem dobrze idą już bezpośrednio z Opusa 1. W każdym razie ten grajek pędzi je zdecydowanie lepiej aniżeli DT990 PRO czy DT150 - obstawiam, że jest to zasługa wysokiej skuteczności tesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności