Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły Amironki, chwila odsłuchu w robocie....fajne są, jednak to tesla, wyraziście i detalicznie grają, żadnej tam misiowatości.

Mam nadzieję że po wygrzaniu złagodnieją na wokalu,bo na razie żyleteczka...he,he.

Na szczęście grają bardzo na boki ,nie jak T90 że głównie do przodu ,jest dobrze.

Na razie wydają się bardziej detaliczne od Th610...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

@Soundman1200 nowy zakup czy tylko na testy? Napiszesz jakieś obszerniejsze porównanie do TH-610?

Raczej na stałe zakup, oj chyba TH610 na sell....he,he. Oczywiście porównanie zrobię po wygrzaniu....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły Amironki, chwila odsłuchu w robocie....fajne są, jednak to tesla, wyraziście i detalicznie grają, żadnej tam misiowatości.
Mam nadzieję że po wygrzaniu złagodnieją na wokalu,bo na razie żyleteczka...he,he.
Na szczęście grają bardzo na boki ,nie jak T90 że głównie do przodu ,jest dobrze.
Na razie wydają się bardziej detaliczne od Th610...
Zyleteczka jak t90 wlasnie?
Tez czekam na porownanie do th610... bo zaczynam miec nervose z pm3 i d7200 jaki th610 nie przekonaly do zmiany

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się okażę,  nie wiem czy już nie za jasne dla mnie te Amirony, chyba że ściemnieją po wygrzaniu...

Miały być z opisów jak niemal HD650 a tu panie jak HD800 jasne detaliczne....he,he.

Żyletka w dobrym tego słowa znaczenie, sybilacje i męcząca góra z T90 znikła magicznie, Majkel były w siódmym niebie...

Scena szersza od T1 rev2 nawet....:o

Ale trzeba wygrzewać...

Na razie mi grają jak ulepszone K550mk2, z równie wielką ,większą ,sceną, mocniejszym basem....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te Amironki....prosto z pudełka jasne i ostrawe...po kilku h grania już ściemniły się i teraz sama przyjemność słuchania,gęba sama się śmieje..:D

Jednak nadal to Tesla,czyli mamy zachowany bardzo dobry wgląd w nagranie, czyżby idealne słuchawki?

Chyba kroją  się w moim rankingu najprzyjemniejsze słuchawki muzycznie jakie miałem...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Ach te Amironki....prosto z pudełka jasne i ostrawe...po kilku h grania już ściemniły się i teraz sama przyjemność słuchania,gęba sama się śmieje..:D

Jednak nadal to Tesla,czyli mamy zachowany bardzo dobry wgląd w nagranie, czyżby idealne słuchawki?

Chyba kroją  się w moim rankingu najprzyjemniejsze słuchawki muzycznie jakie miałem...he,he.

 

Skoro to tesla to do 60 godzin nie warto sluchac bo to nie gra kompletnie. T1 przestaly sie wyraznie zmieniac dopiero po 150 godzinach.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujęła mnie ergonomia Amironów, o tak powinno to wyglądać i działać w innych słuchawkach!:P

Lubię Beyerdynamica słuchawki , są robione na moją miarę, na full wysuniętym pałąku pasują jak ulał...he,he.

Szkoda że dali plastik a nie metal jak w T1 ale dzięki temu sporo lżejsze i niemal nie czuć na głowie...a dla mnie to duża zaleta.

Bas początkowo mnie nie przekonywał ale rozkręcił się, nie ma tej mocy jak w TH610 , ale niżej potrafi zejść, nie przeszkadza

w przekazie, szybki i sprężysty...

Powinien Beyer dostać karę za te Amirony, uzależniają od siebie,nie od razu , ale im dalej w las tym ciekawiej.

Chyba już bym je wolał od T1 rev2...:rolleyes:

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie widać ostro, jak powiedział pewien mędrzec,zmieniaj słuchawki dla higieny umysłu a raczej słuchu...he,he.

Podobno nie ma przypadków...Amirony z Questyle jak z firmowego kompletu normalnie wyglądają:o

 

 

SAM_0918.JPG

SAM_0919.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień wygrzewania Amironów...

Grają przestrzennie, holograficznie,detalicznie, ze swobodą i powietrzem w przekazie...lekko i zwiewnie...

Kurczę coś jak Staxy z opisów Evila...he,he.:ph34r:

Na razie nie rozumiem porównań z HeadFi  Amironów do HD650....:o

To jak kota do psa porównać, oboje to ssaki ale reszta...he,he.

Na razie mi grają zupełnie inaczej niż odebrałem z opisów na forum, fajnie...

Jak na razie Amirony ,to najlepsze otwarte słuchawki co słuchałem...mimo na razie sybilującej lekko góry czasem...emocje i detaliczność przekazu, HE1000 nie mają startu za daleko wokal i bas za mało twardy....:)

Beyerdynamic znowu pozamiatał i zawstydził konkurencję...i to za grosze...nie lubię Niemców ale słuchawki robią wyborne...

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 22:58, Compton napisał:

No ja tylko czekam na opisy, jak to pluszowe Amirony kładą wszystkie hajendowe planary... :P

 

4 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Jak na razie Amirony ,to najlepsze otwarte słuchawki co słuchałem...mimo na razie sybilującej lekko góry czasem...emocje i detaliczność przekazu, HE1000 nie mają startu za daleko wokal i bas za mało twardy....:)

O to to :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności