Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

t90 to przede wszystkim genialna holografia. trojwymiarowa scena, bardzo napowietrzona. Takie T70 z rozmachem i swoboda. Barwowo podobnie choc imo t70 troche bardziej "Vka". i troche ostrzejsze.

pisze z pamieci - bo bezposrednio nie porownywalem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t90 to przede wszystkim genialna holografia. trojwymiarowa scena, bardzo napowietrzona. Takie T70 z rozmachem i swoboda. Barwowo podobnie choc imo t70 troche bardziej "Vka". i troche ostrzejsze.

pisze z pamieci - bo bezposrednio nie porownywalem.

 

Podpisuję się pod tym.

 

Sporo wynika z różnic w konstrukcji, T90 łagodniejsze, pełniejsze, ale dalej z krystaliczną górą, również trochę ostrawą, bardziej otwarta i głębsza prezentacja. Moje ulubione Tesle, uważam je za lepsze niż T1, chociaż ciekawi mnie co by było, gdyby miały również drivery pod kątem.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wnioskuję, że T70 mi nie podejdą. Za to T90 grają inaczej niż sobie wyobrażałem, pierwsze wrażenia pozytywne.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego podpinasz? bo one powinny pieknie zagrac z ciepla, wypelniona lampka... a z tego co slyszalem to lyr dosc surowy i ostry jak na taka kontrukcje...

 

choc maciux pisal o nim ze o ile jasny to cieply z tego co pamietam...

 

wiec usredniajac pewnie jest dosc "rowny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham z FCLa i Lyra. Faktycznie Lyrowi bliżej do tranzystora niż lampy ale nie nazwałbym go surowym. Gra szeroko, z rozmachem i energią - po amerykańsku. :) Wierzę, że są szczęśliwsze połączenia niż Lyr+t90 ale IMO jest całkiem dobrze. Myślałem, że będą bardziej ostre i chirurgiczne a tu całkiem gładka góra i piekielnie dobra. Nie ma ostrości, ale jest mega szczegółowo.

 

A lampek mam 4 komplety, ale najczęściej siedzą ruski za 9zł/szt. Jakie Ty miałeś maciux?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@maciux Słuchałeś może Sennheisery HD700 ? :)

 

Jeszcze nie, tak samo HD800 :(

 

Chwilę słuchałem hd800. Może za krótko. Jednak odniosłem wrażenie, że jest to takie rozwinięcie hd650. Według mnie nie powinny jednak kosztować tych 5k. Przynajmniej o 2 za dużo. Mają jednak jedną zaletę- są mega wygodne. Najwygodniejsze słuchawki jakie w życiu miałem na uszach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up.

Nie wiem, jak to rozumiec cyt. "Jednak odniosłem wrażenie, że jest to takie rozwinięcie hd650"? Predzej HD600, a i tak sporo inaczej. Wedlug mnie, HD800 sa mocno podobne do T90, przede wszystkim obie pary maja niesamowita szczegolowosc. Wysokiej klasy bas, bardzo rozdzielcza i dzwieczna srednica, oraz gladkie, lekko wyeksponowane wysokie (w T90 bardziej).

 

Wiadomo, w kwestii przestrzeni HD800 sa nie do pobicia, ale Beyer-y nie maja sie czego wstydzic pod tym wzgledem. Cenowo, T90-ki sa o wiele bardziej oplacalne, i nie tak wymagajace od toru jak HD800. HD800, mozna kupic nowe za ok. 3500zl, np. z Ebay-a, jednakze to i tak dwukrotnosc ceny Beyer-ow ;).

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up.

Nie wiem, jak to rozumiec cyt. "Jednak odniosłem wrażenie, że jest to takie rozwinięcie hd650"? Predzej HD600, a i tak sporo inaczej. Wedlug mnie, HD800 sa mocno podobne do T90, przede wszystkim obie pary maja niesamowita szczegolowosc. Wysokiej klasy bas, bardzo rozdzielcza i dzwieczna srednica, oraz gladkie, lekko wyeksponowane wysokie (w T90 bardziej).

 

Wiadomo, w kwestii przestrzeni HD800 sa nie do pobicia, ale Beyer-y nie maja sie czego wstydzic pod tym wzgledem. Cenowo, T90-ki sa o wiele bardziej oplacalne, i nie tak wymagajace od toru jak HD800. HD800, mozna kupic nowe za ok. 3500zl, np. z Ebay-a, jednakze to i tak dwukrotnosc ceny Beyer-ow ;).

Nie miałem możliwości posłuchać nigdy hd600, więc właśnie hd650 mi przyszły do głowy przy odsłuchu hd800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, w takim razie 700 mogą być warte zainteresowania. :) Można je uznać za umuzykalnioną wersję t90?

 

@down, dzięki.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności