Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio udało mi się popełnić coś takiego.

Kabel do akg jest marki Schulz, podobno miedź OFC, a IC jest na kablu tej samej marki tylko jest to OFC srebrzone.

PS Nie mogę obrócić tego obrazka :/

I jak wrażenia, na plus?

Ostatnio udało mi się popełnić coś takiego.

Kabel do akg jest marki Schulz, podobno miedź OFC, a IC jest na kablu tej samej marki tylko jest to OFC srebrzone.

PS Nie mogę obrócić tego obrazka :/

I jak wrażenia, na plus?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął, trzeba wrzucić nieco aktualności :) Reference Alpha #1 u właściciela, o dźwięku niech wypowie się on sam, ja natomiast wrzucam efekty kilkumiesięcznych prac i projektowania:

 

Więcej fotek tutaj:

https://plus.google.com/photos/110312855062466133282/albums/6116101476344546849

 

Grawer wymyślony wspólnymi siłami z @JuRik99, projekt graweru do fabryki to już całkowicie jego robota. Będzie to opcja dodatkowa do wyboru przy wykonaniu toru :)

 

Keep calm & stay tuned!

 

Panie, nie brumi? portrait.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały szczegół, ale chyba zamieniłbym miejscami diody i grawerkę DAC i WaveI/O...jakoś lepiej mi to wizualnie pasuje :)

Wszystko kwestia gustu, kolor diod jest dowolny, grawer także można zmienić, jeżeli ktoś sobie zażyczy :)

 

Czy urządzenie poza USB, ma jakieś wejście SPDIF?

Wszystko jest do zrobienia :) Z wejściem Coax raczej nie byłoby problemu, doszedłby zapewne jakiś przełącznik na front.

 

Panie, nie brumi? portrait.gif

 

A Tobie dalej syczy :D? Odezwij się na PW :)

 

Pięknie to wygląda a gra pewnie równie dobrze ;)

 

@JuRik99 Czekamy aż coś skrobniesz :>

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie brumi? portrait.gif

 

A Tobie dalej syczy :D? Odezwij się na PW :)

 

 

Gdzie tam, po Twoim została jedynie płytka haha :D Teraz to takiego sklejam, że te Wasze "cmoy`ki" to wciągnie razem z obudowami i słuchawkami, joke ;)crazy.gif

Ale nie masz co na razie pękać Kurczaczku - przez ostatnie 2 miesiące mam w nowe pcb wlutowane dopiero 4 tranzystorki haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno, mocno wyeksploatowane staruszki CAL! jeszcze trochę prac kosmetycznych. Na żywo wyglądają trochę lepiej niż zdjęciach :> https://drive.google.com/folderview?id=0BwuhFrcphnjsTkNzMlczQlMxWUk&usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na świecie w pełni czarne (były czarno-białe i biało-czarne :) ) bezprzewodowe Filipki SHB9100, zbudowane z 4 sztuk. Do tego budżetowy, ale pożądny kabelek - żyły ze skrętki, chińskie jacki za dolara sztuka (bardzo fajne), oplot z paracordu (pomysł podebrany od Michauczoka).

 

Basowe, oczywiście, ale bas nie rozlewa się ponad miarę, a bardzo ładnie i nisko schodzi. Nauszne, a bardzo wygodne - pianka pamięciowa.

 

Zestaw tymczasowy w oczekiwaniu na przyjście Fidelio L2 :)

 

gfvdyKt.jpg

 

IRpGvsU.jpg

 

KsQuCJx.png

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na świecie w pełni czarne (były czarno-białe i biało-czarne :) ) bezprzewodowe Filipki SHB9100, zbudowane z 4 sztuk. Do tego budżetowy, ale pożądny kabelek - żyły ze skrętki, chińskie jacki za 2zł sztuka (bardzo fajne), oplot z paracordu (pomysł podebrany od Michauczoka).

 

Basowe, oczywiście, ale bas nie rozlewa się ponad miarę, a bardzo ładnie i nisko schodzi. Nauszne, a bardzo wygodne - pianka pamięciowa.

 

Zestaw tymczasowy w oczekiwaniu na przyjście Fidelio L2 :)

A jaka jest różnica w czasie słuchanie bez kabelka a z nim?

Możesz ją opisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest dużo "chudszy" - skraje pasma nie istnieją, scena robi się jeszcze węższa i płytsza, a nie myślałem że to możliwe ;)

 

Ale z drugiej strony bezkablowość też ma swoje plusy :)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie szew, byłoby świetnie, a tak wyszło mocno odpustowo ;)

 

 

Mocno, mocno wyeksploatowane staruszki CAL! jeszcze trochę prac kosmetycznych. Na żywo wyglądają trochę lepiej niż zdjęciach :> https://drive.google.com/folderview?id=0BwuhFrcphnjsTkNzMlczQlMxWUk&usp=sharing

Takie mocno "dziadkowe" te CAL!e Ci wyszły :)

 

 

Ładnie wyszła Ci ta eko skóra, też coś takiego robiłem :) Ale en "haft" mogłeś sobe darować :ph34r:

W głowie wyglądało inaczej ale jak już zacząłem "dziurawić" to poszło jak poszło :wacko: a na zmianę brakło materiału w tym wypadku skóra naturalna to dopiero było https://drive.google.com/file/d/0BwuhFrcphnjsYVdUWWtOTWtWakE/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszła Ci ta eko skóra, też coś takiego robiłem :) Ale en "haft" mogłeś sobe darować :ph34r:

 

 

Mocno, mocno wyeksploatowane staruszki CAL! jeszcze trochę prac kosmetycznych. Na żywo wyglądają trochę lepiej niż zdjęciach :> https://drive.google.com/folderview?id=0BwuhFrcphnjsTkNzMlczQlMxWUk&usp=sharing

Takie mocno "dziadkowe" te CAL!e Ci wyszły :)

 

 

Gdyby nie szew, byłoby świetnie, a tak wyszło mocno odpustowo ;)

 

się znacie widzę - to słuchawki gamingowe są przecież - CAL OF DUTY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :D

Recabling Tascamów (mój pierwszy w życiu) :win:

2015-03-05%2015.10.43.jpg?raw=1

 

Mój Clip doczekał się drugiej naprawy gniazda. Tym razem o dziwo nie oderwało się od płyty głównej, a plastikowa obudowa zaczęła oddzielać się od styków. Załatwiłem wypełniając luzy w obudowie klejem na gorąco. Przy okazji sprawiłem sobie taki oto kabelek co by odciążyć to nieszczęsne gniazdo.

 

2015-03-05%2015.27.22.jpg?raw=1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności