Skocz do zawartości

Jak wgrać soft do chińskiej MP4?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

W 2022 na Amazon kupiłem chiński odtwarzacz MP4 firmy SINO jest to podobno OEM. Chciał bym zmienić w nim soft na lepszy, bo nie widać okładek utworu. Używam programu ChipEasy_v1.4.5 do informacji o urządzeniu. Przesyłam zdjęcie z programu poniżej. Dlatego zająłem się tym tematem, bo mnie to interesuję. Chciał bym edytować ten soft, albo wgrać lepszy, ale nie wiem jak.

 

image.png.9a1d960c21007424d0097ef32111893b.png

 

Dadaje link do amazonu https://www.amazon.pl/gp/product/B07V4N4B48/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Dziękuję i proszę o wskazówki.

Edytowane przez wrzosu2777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lobuz1 napisał(a):

spacer.png

Fakt. Firma garaż może już nie istnieje ale w zamian można choćby otrzymać odpowiedź poprawiającą humor czyli coś w stylu My dear friend ... :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za odpowiedzi!

 

A więc jest jedna strona na której jest kontakt, ale trochę przestażała xd 

https://m.made-in-china.com/company-jinghuamobile/

Napisałem do nich, ale nie odpowiedzieli. Może mają weekend xd. Ale patrząc na te wszystkie chińskie MP4  w internecie są podobne do siebie, więc musi być jakiś sposób. Aplikacja Rockbox odpada, ale może jest jakaś chińska?

 

11 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Trzeba najpierw spatchować bootcore.

 

Co to znaczy możesz mi wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bootcore'a to można co najwyżej uwalić w takiej MP4. Porzuć swoje pomysły póki sprzęt działa i nie posiadasz programowych narzędzi serwisowych od producenta oraz pełnego wsadu pamięci urządzenia. Jeżeli producent nie udostępni Tobie tych rzeczy wraz z manualami to przy pierwszej próbie zmiany w sofcie przkształcisz grajka w elektrośmiecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.03.2024 o 21:37, wrzosu2777 napisał(a):

Witam, dziękuję za odpowiedzi!

 

A więc jest jedna strona na której jest kontakt, ale trochę przestażała xd 

https://m.made-in-china.com/company-jinghuamobile/

Napisałem do nich, ale nie odpowiedzieli. Może mają weekend xd. Ale patrząc na te wszystkie chińskie MP4  w internecie są podobne do siebie, więc musi być jakiś sposób. Aplikacja Rockbox odpada, ale może jest jakaś chińska?

 

 

Co to znaczy możesz mi wyjaśnić?

Zapomnij że się czegoś dowiesz tajemnica handlowa. Wiem bo mam konto na tej stronie i wiem jak u nich to tam wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności