Skocz do zawartości

AKG k550 - Made by P.R.C


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jechać i nie słuchać ;)

 

Choć z drugiej strony jak spytali Messnera czemu się wspina na góry, to odpowiedział : "bo są".

 

Pewnie dlatego słuchasz Orfeusza ...

 

Każdy ma swoją, jakąś tam Czomolungmę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fatso, to tak jak u mnie, raz SHP9500 lepsze, raz K550, to po co przepłacać? ;)

Oczywiście nie warto. Niestety u mnie tak lekko nie jest :P Ja mam jakąś chorobę psychiczną. Słyszę głosy...

 

Właśnie słyszę Mylesa Kennedy'ego jak mi spiewa "Peace is broken". Normalnie odruch jaszczurki i herzklekoty na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo to wiesz, zależy od której strony wchodzisz na górę. Nigdy nie jest tak samo, dlatego się wchodzi ;)

 

"Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd. Wdrap się na górę tylko tyle, by sprawdzić, że jest górą. Nie zobaczysz góry z jej szczytu."

 

Tak mi się skojarzyło.

Z Diuny, polecam. :)

 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wychowałem się na Diunie Herberta.

Dla mnie pierwsze dwa tomy, potem zjazd w dół, brak świeżości w kontynuacji.(imo)

 

off się robi wielki jak ... Czomolungma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg stworzył Arrakis aby ćwiczyć Wiernych...

 

Nasz Fatso jest jak Musashi Miyamoto - dąży do perfekcji w odsłuchu... Czy oświecenie zyska jak ów mistrz szermierki w momencie gdy stary mnich'pokonał go zwykłą łopatą ? Czyli wyjdzie z domu na słoneczko zachwycony dźwiękiem Clipa plus i SoundMagiców ;)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże różnice są pomiędzy AKG K550 a AKG K701? Jak brzmią lepiej? jakie macie swoje spostrzeżenia?

Czy można do AKG K701 kupić jakąś lampę, wzmacniacz żeby to fajnie grało za parę set złotych?

Ma ktoś z forumowiczów AKG K701? niech się ktoś wypowie :)

Edytowane przez Dawid25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... raz SHP9500 lepsze, raz K550, to po co przepłacać? ;)

i jedne i drugie mogą być jeszcze lepsze - właśnie mam na głowie zmodowane SHP9500 i ciężko mi znaleźć repertuar w którym można je "zagiąć" - nawet w elektronice dają radę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym napędzić można słuchawki AKG K701 czymś nie bardzo drogim

Maciux ma sprawdzić jak ZENek Uno daje sobie radę z K612 a są one bardziej wymagające od K701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K612 to tylko bodajże 120 Ohm, FCL napędza je z potkiem na niecałe pół gwiazdka, więcej nie ma potrzeby.

Nie wiem co producenci pakują do wzmaków, że ktoś może obawiać się o 701?

Chyba,że to takie strachy na lachy. Są podobno ludzie co jak się nie boją to nie wiedzą że żyją ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szły jak ciepłe bułeczki. Tylko głupi piekarz nie podniosłby ceny...

Wszystko przez to Forum. Na dobry sprzęt trza mamrać, narzekać, a nie chwalić. Nie będzie zejścia, ceny spadną.

 

To zaczynam :

 

Luuuuudzie, ale chuuuuuuujowy interes zrobiłem z tymi Staxami. Przecież na tym nie da się słuchać!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około tydzień do miesiąca będą tanie. Po prostu duży popyt, a mało sprzętu, dzwoniłem po sklepach zainteresowany i wszędzie "ma być" - oczywiście mam na myśli po normalnej cenie, bo jak ktoś jest w stanie zapłacić więcej (żeby nie powiedzieć przepłacić, bo jednak słuchawki chyba warte nawet tej dużej ceny) to znajdzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodziły to na head-fi były opinie że i 1000 dolków nie byłoby wielką zbrodnią za nie (i to nie jedną i nie dwie). Także teraz i tak jest nieźle. Cena wariuje bo kursy walut ostatnio to szaleństwo - mamy tak mocnego złotego, że bąk puszczony przez wiceministra pierdzistanu chwieje naszą złotówką o 15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedałem w sierpniu K550 za 450 zł to kupiec jak już je dostał i zobaczył, że wszystko z nimi w porządku wysłał mi maila z pytaniem dlaczego tak tanio mu sprzedałem. Jak mu powiedziałem ile miesiąc wcześniej na Thomannie kosztowały nowe K551 to już nie odpisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550 i K551 to słuchawki które mają u nas na forum wylotu i upadki. Jest czas zachwytu a potem wyprzedaż, potem powrót do modowanych i znowu sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550 i K551 to słuchawki które mają u nas na forum wylotu i upadki. Jest czas zachwytu a potem wyprzedaż, potem powrót do modowanych i znowu sprzedaż.

 

Sporo modeli tak ma, ale to tylko świadczy o tym, że to dobry sprzęt. Nudzi się, szuka się czegoś innego, a potem wraca, bo to było jednak dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności