Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sytuacja w tej grupie przez moment była niesamowita. Hiszpania i Niemcy poza mundialem :D Tyle dobrze dla Hiszpanii, że Niemcy jednak się odwinęli Kostaryce. Szczerze, to przy prowadzeniu Kostaryki nie jestem taki pewien, czy Hiszpania zdołałaby doprowadzić do remisu.

Edytowane przez Artorias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowo to jest niesamowity mundial już na tym etapie, aż strach pomyśleć co się będzie działo dalej. Włosi, mistrzowie Europy w ogóle nie pojechali, Belgowie i Niemcy odpadli, Japonia - braaaawo -  na pierwszym meczu w grupie po klepnięciu dwóch faworytów i POLSKA Biało-Czerwoni pierwszy raz od 36 lat w fazie pucharowej postawi się mam nadzieję obecnym mistrzom świata! :D 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Hiszpania to kompletna lipa. A Niemcy. No cóż. Zamiast skupiać się na piłce to skupiali się na tęczy i efekt jest jaki jest.
Tak, tak z pewnością to wina tęczy, LGBT, cyklistów, masonów i myszy z Marsa. Przestań pisać bzdury gościu.
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ros napisał(a):

Tak, tak z pewnością to wina tęczy, LGBT, cyklistów, masonów i myszy z Marsa. Przestań pisać bzdury gościu.

Nie napisałem, że to wina tęczy. Nie interpretuj bezsensowwnie do swoich przekonań mojego wpisu: 

10 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Zamiast skupiać się na piłce to skupiali się na tęczy i efekt jest jaki jest.

Gdzie tu widzisz wpis o winie tęczy. Napisałem tylko, że Niemcy skupiali się nie na tym po co do Kataru przyjechali więc lańsko piłkarskie dostali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe jest to że przecież Niemcy nie grali źle. Owszem, momentami niefrasobliwie ale jak trzeba było wczoraj gonić wynik z Kostaryką to bez problemu odrobili z nawiązką. Pierwszy mecz z Japonią mogli właściwie zamknąć w pierwszej połowie, a z Hiszpanią pod koniec to mogli nawet wygrać i nikt nie powinien kręcić nosem. No, może Marco Asensio że mu nie siadło bo oczywiście wtedy mogło to iść w drugą stronę ;)

No ale to już tradycyjne gdybanie, dobrze grających w piłkę Niemców nie ma a Polacy którzy tragicznie zagrali z Argentyną, tak sobie z Meksykiem i właściwie gdzie wyszedł nam dobrze jeden mecz z Arabią - grają dalej! :)

Cóż, czasem piłka potrafi wciąż zaskoczyć, ja się oczywiście cieszę i liczę że z naszych zejdzie teraz presja i pokażą że jednak potrafią grać na tle Francuzów. A co mi tam! :D

 

Dzisiaj kolejny dzień, Urusi wzięli się za granie choć jakby karny Ghanie wszedł to kto wie, mental mógłby im siąść. Może w końcu Fede coś kropnie z dystansu bo piłki już ciekawe zaczyna dawać. Potem Brazylia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności