Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpanie już nie mają takiego super snajpera jak David Villa, który miał zawsze dobrze ustawiony celownik. Teraz to śmiech na sali, same fałszywe 9-Ki albo skrzydłowi z wahaniami formy, jak Ferran czy Fati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No tak niby bez napastnika ciężko coś osiągnąć patrząc jaką Giroud robi robotę we Francji ile Mbappe ma z tego korzyści, Holandia niby nie ma napastnika a jednak ten Gakpo z pomocy zawsze coś strzeli, Argentyna ma z przodu Alvareza, Lautaro Martineza(bez formy) Messi musi ich ratować, Brazylia i Portugalia w tej chwili są najbardziej przekonującymi zespołami w tych mistrzostwach i w nich widzę przyszłych mistrzów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym meczem który już za nami. Wielkie brawa dla Chorwacji 👍A już niedługo dla mnie prawdziwe emocje! Me serce będzie rozdarte, bo gra Holandia, której moje dzieciaki mocno kibicują i w której gra dwóch piłkarzy Barcy vs Argentyna, której życze Mistrzostwa Świata z całego serca ze względu na Leo. Po cichu przed moimi kochanymi dzieciakami będę ściskał kciuki za Argentynę 🤫 Za dużo Leo mi dał pięknych chwil w życiu, żebym nie trzymał kciuków za jego końcowy sukces, którego tak bardzo pragnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Chorwacja! Niesamowicie waleczni są ci piłkarze i Brazylijczycy, którzy awans mieli na wyciągnięcie ręki, dalej będą musieli czekać na swój turniej. 

 

@MichalZZZJak najbardziej rozumiem Twoją motywację ale przykro mi, możesz już zawczasu pogratulować dzieciakom, bo już tam Gikiewicz zapeszył w studio po meczu że Chorwacja teraz czeka na Argentyńczyków :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpadnie Argentyna i Maroko, a jest to całkiem prawdopodobne to będą euro półfinały :)

 

No a Chorwaci potwierdzają że są mistrzami dogrywek i karnych ;) 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bob2000 napisał(a):

znowu moi brazylijscy bracia mnie zawiedli

Wolałem, żeby oni przeszli zamiast Chorwacji, której nie mogę oglądać. Prostackie i chamskie granie, nic ciekawego w chorwadkim footballu nie ma. Oby dostali w doopę w następnej rundzie ;) Marzył mi się półfinał Arg-Bra, wyszło jak wyszło.

 

Nienawidzę sedziego meczu Holandia - Argentyna. Straszny pajac, który lubi być w centrum uwagi durnymi decyzjami. Oby nie dał jakiegoś babola wypaczającego wynik meczu.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna-Brazylia to na pewno by się ciekawie oglądało, natomiast ja podziwiam Chorwatów za ich waleczność, doświadczenie i wyrachowanie. Tak jak życzyłem Brazylijczykom przejścia dalej a nawet w końcu tego ich upragnionego Mistrzostwa po dwudziestu latach, na które jak się okazuje będą musieli jeszcze poczekać (bo taniec to rzeczywiście nie wszystko a liczy się też drużyna), tak cieszę się że Chorwacja gra dalej i to nie tylko ze względu na Lukę Modricia. Według mnie piłka to nie tylko tiki-taka, co pokazało odpadnięcie Hiszpanii z tego turnieju. 

 

Jakby nasza reprezentacja grała tak jak Chorwacja, to znaczy bardzo dobrze taktycznie z wykorzystaniem jakości w kluczowych momentach, to byłbym dumny jak nie wiem co. Ale i tak super że wyszli z grupy :)

 

Miłego oglądania! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Najner napisał(a):

 

 

Nienawidzę sedziego meczu Holandia - Argentyna. Straszny pajac, który lubi być w centrum uwagi durnymi decyzjami. Oby nie dał jakiegoś babola wypaczającego wynik meczu.

Tak, Lahoza znam bardzo dobrze z ligi którą oglądam najczęściej i absolutnie się zgadzam z tym co napisałeś, że jest to sędzia, który lubi być w centrum uwagi, co nie jest fajne. Niemniej z epitetami typu pajac bym się powstrzymał :)

 

1:0

 

Cudowna asysta Leo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli można chyba zacząć mówić że Argentyna gra turniejowo, niezwykle skutecznie mimo że czasem nie najmilej dla oka. Jakości natomiast im odmówić nie można, a Leo Messi ma chyba taki turniej jak w 2014 roku i pytanie czy tym razem pójdzie z kolegami o krok dalej? Cóż, wciąż jeszcze daleka droga do tego i Holandia na tym turnieju pokazywała już, że potrafi odrabiać straty, ale po pierwszej połowie jakoś nie widzę ich "wracających z dalekiej podróży". No ale piłka w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności