Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, marek_m napisał(a):

Taki wielki sukces :D 

Czemu nikt się nie cieszy ;) 

Ja się cieszę w uj. Zagraliśmy bardzo dobry mecz z AS, reszta jest historią. Jedziemy dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

19 minut temu, docentore napisał(a):

Ja się cieszę w uj. Zagraliśmy bardzo dobry mecz z AS, reszta jest historią. Jedziemy dalej.

Przyklasne. Również mam podobne podejście. Zawsze najpierw widzę pozytywy, a później negatywy. Może dlatego uważam się za tak bardzo szczęśliwego człowieka :)Najważniejsze, że gramy dalej, a reszta tak jak mówisz jest historią. Cieszmy się tym co jest, a jest super, bo wyszliśmy z grupy! Bawo Polacy 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkontenci i tak powiedzą, że z Argentyną powinniśmy grać finezyjnie niczym Brazylia i wygrać a nie takie coś. No ale awans po 36 latach i fakt, że byliśmy obiektywnie drudzy w grupie, bo arabia słabo i meksyk minimalnie gorzej od nas, robi swoje. O tym, że w Michniewicza nikt nie wierzył, bo wszedł w najgorszym możliwym momencie, już nie wspomnę. Albo ma niezłe szczęście, albo fach, sam nie wiem i w sumie finalnie nie ma to znaczenia. Bo szczęście sprzyja lepszym :D dobrze, że nie przeszliśmy totalnym fuxem,  czyli kartkami lub losowaniem, tylko betonową obroną i jakimś tam atakiem.

 

Teraz w 1/8 wystarczy wywalczyć remis, a Szczęsny w karnych zrobi resztę  :D

 

A, i jeszcze wreszcie nie było meczu o honor, a napięcie było do ostatniej sekundy ostatniego meczu w grupie. Bylo tak kiedys na mundialu w ogole? :DDD

Edytowane przez micbud
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam, że cały świat się z nas śmieje... Ciekawe czy śmieją się z nas też Włosi, albo cała reszta co w ogóle nie awansowała do mundialu :) A może śmieją się z nas Ci co już z tego mundialu odpadli, albo Ci co jeszcze z niego wkrótce odpadną? Pytanie retoryczne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jakieś 5 lub 6 do zera z Francją i do domu. Moim skromnym zdaniem, naprawdę nie ma z czego być dumnym. Z poprzednich mundiali w pamięć zapadła mi gra poszczególnych zespołów, a nie fakt, że ktoś tam doczłapał się do jakiejś tam fazy rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalZZZ napisał(a):

Teraz czytam, że cały świat się z nas śmieje... Ciekawe czy śmieją się z nas też Włosi, albo cała reszta co w ogóle nie awansowała do mundialu :) A może śmieją się z nas Ci co już z tego mundialu odpadli, albo Ci co jeszcze z niego wkrótce odpadną? Pytanie retoryczne. 

A gdzie to czytasz? Ja na reddicie widzę wiele postów z gratulacjami za awans do 1/8 finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, micbud napisał(a):

Ej, a tak w ogóle, to jeszcze jakieś znane reprezentację nie dostały się na mundial lub już odpadły z grupy, oprócz Włoch? Nie sledze za bardzo innych, więc nie jestem w temacie

Na poziomie reprezentacji Polski bardzo dużo. Kolumbia, Chile, Peru, WKS, Egipt, Norwegia, Szwecja, Słowacja, Czechy, Szkocja, Austria itd. itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się zapytać czy jest jakaś gorzej grająca drużyna na tych mistrzostwach od nas?. Nie chodzi jakie drużyny odpadają tylko jak grają na tych mistrzostwach?. Uważam że jesteśmy w pierwszej trójce.

To chyba o czymś świadczy i nie ma co się cieszyć z awansu bo jak narazie to trzeba się bardziej wstydzić tego jak ta gra wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Że akurat stamtąd nie należy brać artykułów na poważnie :)

A to ja nie wiem, nie czytam meczyków.

2 minuty temu, krzysztof A napisał(a):

A ja chciałbym się zapytać czy jest jakaś gorzej grająca drużyna na tych mistrzostwach od nas?. Nie chodzi jakie drużyny odpadają tylko jak grają na tych mistrzostwach?. Uważam że jesteśmy w pierwszej trójce.

To chyba o czymś świadczy i nie ma co się cieszyć z awansu bo jak narazie to trzeba się bardziej wstydzić tego jak ta gra wygląda. 

Bez przesady, Grecja w 2004 roku grała brzydko i zdobyła mistrzostwo Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie wstydzę, tylko się cieszę, że znów będę mógł z dzieciakami się ubrać w biało czerwone barwy i przeżywać te emocje w meczu z Francją :)

3 minuty temu, Play napisał(a):

A to ja nie wiem, nie czytam meczyków.

 

Dużo nie straciłeś. Niemniej jest tam dwóch, trzech redaktorów, którzy czasami napiszą fajny artykuł. Natomiast są też tam komentarze do tych artykułów i tutaj zapewniam Cię, że większej patologii nie zobaczysz :D

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kolega źle sprecyzował i chodziło mu, że nie bierzemy pod uwagę tych reprezentacji, które już odpadły. Bo te co odpadły, no to umówmy się, ale Qatar, to dużo gorszy poziom. Zawiodła też Dania. Walia też nie grała ładnie. Można powiedzieć, że po swojemu. Iran w pierwszym meczu dostał taki łomot, że to dopiero byłby wstyd. My aż takiego złego meczu z Argentyną nie zagraliśmy. Jedynie Ekwador grał ładniejsza piłkę moim zdaniem z tych co odpadli. A z tych co awansowali, to gra Australii też nie urywała czterech liter siedzenia.

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, VexAv napisał(a):

Jeszcze tylko jakieś 5 lub 6 do zera z Francją i do domu. Moim skromnym zdaniem, naprawdę nie ma z czego być dumnym. Z poprzednich mundiali w pamięć zapadła mi gra poszczególnych zespołów, a nie fakt, że ktoś tam doczłapał się do jakiejś tam fazy rozgrywek.

Pierwszy awans z grupy od bodajże 36 lat. Ja jestem dumny. Jasne, chciałbym oglądać reprezentację grającą jak Hiszpania, ale coż, jak się nie ma tego co się lubi, to jest się dumnym z tego co się ma - z awansu.

 

Nie potrafimy kibicować naszej reprezentacji. Większość malkontentów jest dumna, gdy wygrywamy z Portugalią lub Włochami raz na 20 lat. Popatrzcie na to, Irlandczycy odpadli przegrywając sromotnie. Dalej wszyscy stoją murem. My przechodzimy dalej (bez dwóch zdań w słabym stylu, ale jednak) - i się leje hejt.

 

Odpadamy z grupy - patałachy.

Wychodzimy z grupy - patałachy.

Idź pan w uj z takim supportem, też bym nie starał się grać dobrze dla takich kibiców, bo i po co?

 



PS. Można hejtować, mi nic dziś humoru nie zepsuje :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności