Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ah to czarowanie Ronaldo czyli machanie nogami nad piłką stojącą w miejscu :D Zawsze mnie to bawiło. Ja też za Urugwajem, ale na razie Portugalia gra lepiej.

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Artorias napisał(a):

Ah to czarowanie Ronaldo czyli machanie nogami nad piłką stojąca w miejscu :D Zawsze mnie to bawiło. 

Jeszcze no look pass dorzucił do tej przekładanki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Artorias napisał(a):

Cavani to na razie wygląda jakby grał dla Portugalczyków. Bardziej przeszkadza swoim niż pomaga. Trochę rozczarowujący występ na ten moment.

Dokładnie. Widać chęć gry i zaangażowanie ale jak na razie nic mu nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał(a):

No look pass no look passem, ale jakby tam siadł ten strzał po dograniu barkiem to asysta turnieju by była :) #baila_Vini #trzeba-czarować

Pełna zgoda 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Skubaniec nawet włosami strzela ;)

A jednak Fernandez. Krystyna dzisiaj w nocy nie zaśnie, chyba że jeszcze zdąży ukłuć :D

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MichalZZZ napisał(a):

CR7 pewnie zły, że nie może jedenastki uderzać :)

To samo do znajomego napisałem, ale muszę przyznać, że widać było szczerą radość u niego, po bramce Fernandeza z karnego oraz po zakończeniu meczu, więc może nie jest z nim tak źle :) Zwłaszcza, jak na kogoś komu finalnie anulowali bramkę, zważywszy na fakt, że bardzo mu zależy, żeby na tym mundialu się pokazać. (Może to ostatnia szansa na jakiś sensowny kontrakt i grę w LM).

 

W każdym razie Urugwaj, to jest jakaś parodia. Mając takie nazwiska w ataku i ogólnie tak dobry na papierze skład, pokazali się na prawdę z bardzo kiepskiej strony na tym mundialu. Matematyczne szanse jeszcze mają, ale z taką grą nie zasługują na wyjście z grupy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka. Nie ten wątek - napisałem tutaj pytanie o lampy do wzmaka:D

 

Co do tematu okołomundialowego, to nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Urugwaj słabiutko. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się! Te wszelkie debaty kto jest lepszy, Leo czy Cris, a może Maradona, ale sorry Argentyno, wybacz boski Diego! Kryszczianu jest taki dobry że nawet ręki nie potrzeba i tu pozwolę sobie zacytować: 

 

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Skubaniec nawet włosami strzela ;)

 

A tak na serio to ten mecz to dla mnie chyba zbyt duże escandalo, raz że bramka "anulowana", dwa - zdjęcie przed samym karnym, słaby Urugwaj, Fede się nie pokazał... Jeszcze tylko Leo naszych wyrzuca a niczym prawdziwy patriota przestaję oglądać ten Katar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyka wiadoma. Gramy na 0:0, a może jakaś laga na Robercika się powiedzie i coś wpadnie. Jak Argentyna zagra swoje to nas łatwo objadą. 2:0 dla Argentyny realne. Wygra Argentyna, będzie ******ście. A jak uda się kopaczom wyjść z grupy to będzie śmiesznie i też nie najgorzej.
Australia w fazie pucharowej, jaja 🥚🥚🥚.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności