Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Najner napisał(a):

Na mundial nie dojechał. Zieliński też zamiast do piłki wychodzić i starać się rozgrywać, to chowa się za Francuzami. Ale reszta daje radę, jestem dumny na razie z chłopaków. Gramy dobrze, utrzymać takie tempo w drugiej połowie i będę zadowolony.

To ich najlepsze 45 min na tym mundialu. W końcu pokazali ze potrafia grać w piłkę, no i po 140 min oddali celny strzał na bramkę. Lewy został w szatni…a miał być liderem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, mrbudyn napisał(a):

Wszyscy czekamy na wróżbę @Palpatine 🤣✌️.

Ja w ogóle nie znam się na tym sporcie. Kibicuje naszym ale obstawiam sobie zgodnie z przeczuciem. Póki co dwa razy się udało, ale dzisiaj nie ma na to szans. I to tez tylko dzięki szczęściu początkującego.

Ale skoro Pan Borek się ze mną zgadza to pozostaje się tylko ukłonić,😉

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy mundial w niezłym stylu moim zdaniem. Lewy i Zielu nie dźwignęli psychicznie żadnego meczu, ale tego też się w sumie spodziewałem, coś liderzy nie potrafią wziąć na siebie wagi w kluczowych momentach. Grając jakościowo dużo gorszym składem od Francuzów potrafiliśmy z nimi momentami nawiązać walkę, więc całościowo jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy grał rozczarowująco na tym turnieju. Karne bije fatalnie. Zamiast strzelać jak facet i podnieść piłkę, to wali po ziemii a przy rozbiegu pajacuje. Szkoda. Gratuluje im za walkę i chęci, ale ta kadra niestety nie ma jakości. Na plus Cash, Szczęsny, Grosik, który w 5 min zrobił więcej niż reszta skrzydłowych przez cały turniej.  No i plus dla Zielińskiego, bo pokazał, że jak ma dzień to potrafi nieźle rozegrać. Honorowo Glik, za charakter i fakt, że w powietrzu ciężko z nim wygrać.

Edytowane przez Artorias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadliśmy z faworytem turnieju więc nie ma wstydu...niestety o ile Zieliński zagrał najlepszy mecz w kadrze jaki widziałem, to nasz "lider" Lewandowski został w szatni. Ciekaw jestem jego statystyk, bo przez cały mecz był kompletnie niewidoczny. Oglądanie Francji i Brazylia sprawia ogromna frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewemu głowa ewidentnie nie dojechała do Kataru, wolne w mur, karne ledwo do bramki dolatujace. No dramat, ale co zrobisz.

 

Sam mecz całkiem fajny w 1 pplowie, szkoda że bramka nie wpadła w tej sytuacji co obrońca z linii wybił. Z drugiej strony pewnie nic by to nie zmieniło, bo ewidentnie było widać że sił na grę mają tylko na 1 połowę. No i jakość - jej tu po prostu nie ma i nie sądzę żeby się to miało w ciągu najbliższych lat zmienić.

 

Swoją drogą chciałoby się zobaczyć Mbappe w mocniejszej lidze ;) 

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Lewandowski w ogóle nie powinien być kapitanem tej kadry. Szkoda, że już za Nawałki był forsowany do tej roli, a Błaszczykowski paskudnie wręcz potraktowany. Trzeba czekać na nowe pokolenie i może zawodników, którzy będą prezentować nie tylko jakość, ale i charakter. Mając takich kopaczy, gdzie największa gwiazda bez formy i tak zaszli daleko. Liczyłem, że może postraszą bardziej Francuzów, ale Mbappe zarządził.

 

6 minut temu, micbud napisał(a):

No to teraz narzekacze od meczu z Argentyną muszą być wniebowzięci, bo przegraliśmy w pięknym stylu :D

Gdyby Argentyna miała kogoś lepszego od Lautaro Martineza to skończyło by się conajmniej 3-0 dla Argentyny, a dla nas może wyprawą na lotnisko. A gdyby faktycznie chcieli nam nastrzelać, to byłoby znacznie więcej niż 3-0 i każdy to widział, kto oglądał. Przy braku jakiegokolwiek stylu. Stylem można nazwać grę, gdzie faktycznie piłkarze grają w piłkę, tyle że defensywnie lub wręcz zachowawczo. Oni mieli problem z opanowaniem piłki i podaniem 5m przed siebie w taki sposób by jej nie przejął przeciwnik. Nie wyszli też praktycznie wcale na połowę Argentyńczyków. Dzisiaj zagrali lepiej i mimo wszystko wynik jest bardziej zasłużony, niż w meczu poprzednim.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirasjerzy jednak lepsi ale nasi pokazali serducho i to się liczy :) Też żałuję, że Turbo Grosik nie grał od pierwszej minuty tych mistrzostw no ale tak zdecydował trener i trudno. Milik ... bez komentarza. Młode chłopaki się starali. Ze swojej strony pochwaliłbym Kamińskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lewy na kapitanie jest tragiczny, to nie tylko kwestia tego jednego meczu ale to wygląda jakby ta odpowiedzialność go totalnie przytłaczała. Trudno mi też sobie wyobrazić by Lewy budził jakiś respekt w szatni czy poza nią - przynajmniej słuchając jego wypowiedzi to raczej grzeczny chłopak, trochę już biznesmen i celebryta a nie gość z jajami do rządzenia na boisku i w szatni.

 

Przy okazji mam nadzieję, że to ostatni turniej Krychowiaka. Gość nic nie wnosi do gry i spowalnia każda akcje, a jego wyszkolenie techniczne to jakis ponury żart. Grzesiu jest cwaniak w odpowiadaniu na komentarze zirytowanych fanów na Fejsie, ale niestety na boisku tego cwaniactwa po nim nie widać.

 

Z pozytywów to na pewno cieszy gra Casha, ale go regularnie oglądam w Premier League więc to dla mnie nie jest niespodzianka. Obok Szczesnego, Zielinskiego, Milika i Lewego tak naprawdę jedyni gracze którzy prezentują u nas jakakolwiek piłkarska jakośc (nie chodzi o kadrę ale ogólnie). 

 

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności