Skocz do zawartości

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, cpu1 napisał:

 

Przypadkiem nie chodziło o R3 ? bo R2 miałem i mały konus z niego choć chyba jako transport też może służyć bo pamiętam że @espe0 spiął go z czymś.

 

Z innej beczki. Za oknem dziś ponad 30 stopni. W domu jak nie więcej, a Mojo 2 ubrany w skórę dzielnie gra w trybie stacjonarnym i nawet się nie spocił ;) Nie ma się co martwić o baterię bo widzę, że w środku cudów nie ma. Prosta konstrukcja - 10 minut roboty.

 

image.jpeg

Tak, chodziło o Hiby R3 jeśli chodzi o wydruk obudów, ale on kosztuje ponad tysiaka. R2 mały konus (może to być zaleta) i mieści się w budżecie. Ale on ma chyba tylko wyjście słuchawkowe?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lobuz1 napisał:

Ale on ma chyba tylko wyjście słuchawkowe?

Przypomniałem sobie, że do R2 podłączano dongla więc może i Mojo 2 obsłuży. 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Znacie w miarę tanie (ok. 500 zł) i dobre rozwiązanie na odbiornik bluetooth do Mojo 2? Kiedyś były takie propozycje, ale nie pamiętam. Oriolus ma 1759D, ale chyba za duży do M2. 

Ktoś do Mojo1 podłączał adapter BT od dacampa Xduoo z powodzeniem, nie pamiętam tylko kto. 

 

https://allegro.pl/oferta/xduoo-05bl-pro-bt-5-0-do-xd-05-aptx-hd-ll-ldac-11620090817

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cpu1 napisał:

 

Przypadkiem nie chodziło o R3 ? bo R2 miałem i mały konus z niego choć chyba jako transport też może służyć bo pamiętam że @espe0 spiął go z czymś.

 

Z innej beczki. Za oknem dziś ponad 30 stopni. W domu jak nie więcej, a Mojo 2 ubrany w skórę dzielnie gra w trybie stacjonarnym i nawet się nie spocił ;) Nie ma się co martwić o baterię bo widzę, że w środku cudów nie ma. Prosta konstrukcja - 10 minut roboty.

 

image.jpeg

 

8 godzin temu, Najner napisał:

Ktoś do Mojo1 podłączał adapter BT od dacampa Xduoo z powodzeniem, nie pamiętam tylko kto. 

 

https://allegro.pl/oferta/xduoo-05bl-pro-bt-5-0-do-xd-05-aptx-hd-ll-ldac-11620090817

 

 

Ja podłączałem Shanlinga Q1 do różnych rzeczy. Nie dość że można grać pliki, to obsługuje bluetooth po USB w LDAC. Czyli ogólnie prawie Poly :P

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem jedynie RU6, który jest dla mnie gładszy, muzykalniejszy. Mojo 2 jest bardziej neutralny, szczegółowy i generuje lepszą scenę. Możesz zapytać @paczek68, który ma i Mojo 2 i RU6.

Edytowane przez ZebLong
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NuYam napisał:

@Dirian @ZebLongHej🙂. Myślę o zakupie Mojo2 w przyszłości. Jak się on ma do Hiby RS6 czy Cayin RU6, a zwłaszcza jak sie ma w porównaniu do ich trybów nos. Dziekuję.

 

Cześć. RU6 nie ma żadnego podjazdu do Mojo jak dla mnie jeśli chodzi o ogólne sound quality. Od czasu zakupu Mojo i po pierwszych kilku porównaniach w ogóle nie używam RU6. 


Z RS6 jeszcze nie miałem za bardzo okazji porównać, bo wyjeżdżając na kontrakt wziąlem tylko Mojo i kilka dongli. Jakoś za 2 tyg jak wrócę to będę mógł coś naskrobać, o ile wcześniej nie kupisz Mojo. Tylko się przypomnij ;) 

 

Natomiast RU6 to dla mnie finalnie nieudany sprzęt, bo dopiero na RS6 usłyszałem co to znaczy drabinka rezystorowa (no chyba, że to Hiby ściemnia i jednak to Cayin ma rację jak to powinno grać :D). RU6 jest zbyt krzykliwy i jakiś taki, no nie wiem - mam wrażenie, że coś tutaj poszło na dłuższą metę nie tak jeśli chodzi o prezentację grania R2R.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NuYam napisał:

Dziękuję @Dirian🙂

A jak jest w dłuższych odsłuchach? Męczy mojo 2 czy można słuchać bez przerwy?

Czy czegoś Ci brakuję w dźwięku lub jest za dużo?

Mojo 2 nadaje się do długich sesji tym bardziej, że posiadając korektor DSP możesz w dowolnym momencie dostroić brzmienie do utworu lub słuchawek. Przetwornik jest generalnie zrównoważony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć chyba przejściówkę zależnie od kabla na USB C lub A. Ja łączyłem tylko MacBooka. Jak masz w pobliżu salon lub serwis Apple to podjedź i podłącz na miejscu. Albo jeszcze lepiej podeślij do mnie Mojo, to sprawdzę :) 

 

https://www.apple.com/pl/search/Przejściówka+ze+złącza+Lightning+na+złącze+USB+aparatu?src=globalnav

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ZebLong napisał:

Kurde, tak sobie słucham tego mojego Mojo i tak mi się znów podoba, że chyba go od siebie odkupię...

 

W dniu 21.08.2022 o 00:09, majkel napisał:

Jesteśmy naocznymi świadkami rodzącego się właśnie nowego trendu marketingowego forumowego, wkrótce znanego jako re-hype.

 

Trend się przyjął…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Tylko wcześniej się potarguj.

Dość już mam targowania i wysłuchiwania, że jednak nie... 

A tak na poważnie to jeszcze muszę napisać ogłoszenie w dziale "Kupię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZebLongto u mnie ostatnio lepszy temat grany. 

Ktoś zaproponował całkiem niezłą w sumie ofertę za dapa, ale jeszcze nie taką żebym miał od razu wyrywać z kapci do paczkomatu więc grzecznie podziękowałem. No to w odwecie gość do mnie co kilka dni pisze z tekstami że "wyszedł już nowy model przecież" albo "to dobra oferta" (tu wyobrażam sobie gest jedi). 

Ostatnio jak zmieniłem cenę to też dostałem maila w stylu: "wygląda jakbyś chciał sprzedać". 

A inicjatywy zero! :D

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Undertaker napisał:

@ZebLongto u mnie ostatnio lepszy temat grany. 

Ktoś zaproponował całkiem niezłą w sumie ofertę za dapa, ale jeszcze nie taką żebym miał od razu wyrywać z kapci do paczkomatu więc grzecznie podziękowałem. No to w odwecie gość do mnie co kilka dni pisze z tekstami że "wyszedł już nowy model przecież" albo "to dobra oferta" (tu wyobrażam sobie gest jedi). 

Ostatnio jak zmieniłem cenę to też dostałem maila w stylu: "wygląda jakbyś chciał sprzedać". 

A inicjatywy zero! :D

To mu odpisz "nie wygląda, jakbyś chciał kupić".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności