Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Tylko moich K701 brak bo pojechały na gruntowny recabling

739CA396-A9D4-42E8-8FE5-78296B770E1B.jpeg

 

Ruch w bardzo dobrym kierunku

po raz - modowanie K701😉

po dwa - pady Brainwavz, zwłaszcza te Hybrid XL wnoszą kawał dobrej roboty na basie, jest znacznie pełniejszy. Praktycznie cały zakres basu, od sub do wysokiego.

A komfort dla ponadprzeciętnych uszu ( w rozmiarze), bez porównania🙂

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audionanik napisał:

Mogliśmy jeszcze wylądować z dt150 lub yh100...także nie jest najgorzej.

Yh100 od @Perula słuchałem… teraz będzie jeszcze gorzej… z microforum608….jeszcze gorzej…. chyba je napędził, grałem na 12…. i gradacja gorszości….leją pigwy…

a teraz rekoncyliacja… nie słuchałem łeb w łeb, microforum jest raczej słaby technicznie… ale pierwsza myśl była, po zdziwieniu, że 608 dał radę i nie spłonął, że postęp jest złudzeniem, bo ten staroć na pewno gorszy od pigwowej nowości nie jest, a może i lepszy. Ale to fantazje. Wystarczyły jednak,  by z @Tytus1988sie dogadać, że mu pigwy wyślę i na jakim godnym wzmaku je porówna z yh100, a nawet pigwy kablowego upgrada od Perula dostaną, żeby nie było.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z księgarnią Merlin.pl?

 

Zamówiłem tam kilkanaście płyt jazzowych, głównie z ECMu i minęło 4 tygodnie i wypisują tylko maile, że dostawa się opóźni. Olać, czy jednak wyslą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Whooy napisał:

Ma ktoś doświadczenia z księgarnią Merlin.pl?

 

Zamówiłem tam kilkanaście płyt jazzowych, głównie z ECMu i minęło 4 tygodnie i wypisują tylko maile, że dostawa się opóźni. Olać, czy jednak wyslą?

Support jest ok. Napisz to Ci powiedzą konkret, bo info to Ci wysłał przecież bot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NiecierpliwyJan napisał:

Przy regulacji głośności na niskich poziomach jest takie urocze dzwonienie- jakby coś uderzało w szło i pogłos trwający chwilę. Gdy sygnał z cd idzie, a ja wyłączę wzmak, jest ten sam dzwiek dzwonienia, tylko ciut głośniej. Gdy włączę, jest ten dzwiek i pogłos rozchodzący się przez może dwie sekundy. Być może to wadą, ale jak na tą chwilę odbieram to jako fajną cechę, jakbym obcował z czymś żywym :)

 

 

To dzwonienie to struna nad vfd.

Dałbyś radę zrobić fotę środka kiedyś i tych trafo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości. W zeszłym roku sprzedałem, w tym kupuję. Sony ZX300

zx300.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 22:55, tommir napisał:

U mnie na pierwszym miejscu Symbio W Peel, na drugim Spiral Dot. Tak po przemyśleniu, to raczej rzeczywiście V2. Po przesłuchaniu rożnych wersji, ta rzeczywiście dla mnie również była najlepsza.

Jednak Symbio W Peel to u mnie nie to. Twarda tulejką powoduje wypadanie Andromed z ucha. Sony Hybrid działają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał kolejny kabelek, tym razem słuchawkowy. Znany i lubiany Argentum Extreme od Pana Ryszarda. Jestem absolutnie zdumiony jak wiele pozytwnego wniósł do moich ciepło-grających ZMF Atticus. Podejrzewałem, że będzie poprawa, zwłaszcza jeżeli chodzi o dolne pasmo, gdzie docelowo miał ten kabelek zniwelować tzw. bułe na basie i nadać basom kontury, ale to co sie stało, kiedy podłączyłem ten kabelek do słuchawek przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Bas jest teraz taki, jaki chciałem, żeby był. Fizyczny, mocny i zwarty. Po części udało mi sie już wiele zyskać też świetnym kabelkiem jakim jest AC3B od Pana Jakuba Łopatko, swoje zrobił też system, ale najwiekszą różnice zrobił kabelek Argentum. I to za jedyne 900 zł ! Takie pieniądze za taką zmiane? Mi to graj ;) Uwielbiam Atticusy za swój charakter brzmienia, a teraz jestem juz dosłownie w niebo wzięty. Słuchawki dostały zauważalnie większej jeszcze głebi scenicznej, ale i separacja instrumentów sie poprawiła, pojawiło sie więcej szczegółów, więcej powietrza, oraz wzrosła zauważalnie dynamika. Fantastyczny kabelek, który taki laik jak ja może polecać z czystem sumieniem. Warto było. Żałuje jedynie, że nie zamówiłem wtyków Furutecha, bo rzeczywiscie te Neutrika wygladają co najmniej średnio, ale myśle, że przy składaniu zamówienia na wersje XLR wezme na to poprawkę :)

 

 

IMG_20210609_112827.jpg

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności