Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem maila, że listwa Tomanek TAP 6 jest gotowa i ruszuła do mnie w trase :)

 

Cały system będzie się opierał na kablach zasilających Wireworlda i tutaj mam dylemat, czy brać wszystkie Silver Electra, czy mix. np. 2x Silver Electra i jeden Electra 7. Pierwszy wg. opinii otwiera brzmienie, drugi dociąża. Podobno przy Electra 7 bas schodzi nieco niżej. Boje sie troche, że jak będę miał wszystkie Silver, to strace ciut przy dolnych pasmach, a te na chwile obecną mam znakomite. W każdym razie póki co będę potrzebował trzy kable zasilające (jeden Silver Electra jest już zamówiony), a w niedalekiej przyszłości będę potrzebował cztery.

 

Zdjęcie listwy Tomanek :

 

200217331_312260557052482_5826736066836454646_n.jpg

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NiecierpliwyJan napisał:

Z cyklu- problemu pierwszego świata.

 

Wracając z pracy odebrałem przesyłki z hd650, T700 (jest recenzja na audiofanatyk) I fostexy. Po wejściu do domu krótka rozmowa, szybki spacer z psem I pyszna kolacyjka po. Wydawać by się mogło, że wymarzony wieczór audiofila. Jednak taki maruda jak ja nawet w takiej sytuacji znajdzie powód do narzekań. Siedzę w wygodnym fotelu, nogi na podnóżku i w brzuchu lekki niepokój- no które pierwsze? 

20210609_172937.jpg

Ja to brałbym rocznikowo jak powstały fabryki. Powinno  to smakować jak wino. Delektować się dźwiękiem nie inaczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Wszystkie nh wyszły z produkcji.

Z ta sprzedażą nh to był żart.

Ale dla tych rumuńskich głośniczków na patyku to oddałbym wszystkie słuchawki i dorzucił jakbym miał co i powieka nawet by mi nie drgnęła.

Rumuńsko Ukraińskie, a nikt nie chciał brać. Jedno można im przyznać wygodne są, szkoda mi ich jak HD800. 

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Tylko?

No wygodne a do tego przyjemne, milusie …. takie łagodne na długie słuchanie, niczym nie zmęczą, a po zmianie kabelka to nawet potrafią zaskoczyć ile jeszcze tam jest ukryte w tym "hybrydowym" przetworniku. Pewnie jeszcze jakby w końcu wypuścili hybrydowe pady do byłoby super.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, saudio napisał:

No można się trochę do basu przyczepić, że nie jest za szybki i czasami potrafi dać zbyt mocno o sobie znać. No i ta łagodność, no niby jest ta góra zwłaszcza na srebrnym kabelku, ale trochę jak dla mnie brakuje.

No weź mu nie obrzydzaj to może kupi :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, saudio napisał:

No można się trochę do basu przyczepić

Ha ha, pierwsze co powiedziałem jak na łeb włożyłem - „nooo średniego basu to one mają dość dowalone” @konrad_a może nawet potwierdzić :D; a potem już tylko chodziłem z nimi i astellem i sapałem  z zachwytem i ukontentowaniem.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 21:05, MichalZZZ napisał:

najwiekszą różnice zrobił kabelek Argentum. I to za jedyne 900 zł ! Takie pieniądze za taką zmiane?

Wszystko kwestia względna, dla jednego kasa za taką zmianę nieduża, dla innego wręcz odwrotnie.

Tak informacyjnie, to nie da się go przerobić na balans, bo ma wspólną masę-ekran dla kanałów.

 

IMG_20210531_215706_1920x1080.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności