Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, neonlight napisał:

To wszystko @Spawn'a wina. 😙😆 Czarne tylko słuchałem na AVS, więc i tak na chatę musiałem je kiedyś sprowadzić - niewyczymałem no, niewyczymałem. 🤗 Kurka, nie świszczą jak srebrne, jakoś tak w normie z tym i scena w srebrzakach, wydawała mi się bardziej obszerna.. hmm, dziwne. 😗

 

20210614_160023.jpg

Zenek! Ale Ty żeś mie tera zaimponował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deadman42 napisał:

Dałbym lajka ( wszyscy dają😜),  ale znowu poczułem się jak upośledzony umysłowo w tym towarzystwie wzajemnej adoracji, bo nie wiem kuźwa co to jest (a chciałbym wiedzieć).

Strzelam: HD 800??

Pseplasam najmocniej, tak.. HD800 z S na końcu! :P W towarzystwie Xduoo XD-05Plus i LG V30. 😇 Dziękuję. 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał:

Pseplasam najmocniej, tak.. HD800 z S na końcu! :P W towarzystwie Xduoo XD-05Plus i LG V30. 😇

Dobla. To i ja pseplasam, ze sie uniosłem. Ale jestem pod wpływem, sam, daleko od rodziny, nasi psegrali..ehh . Taka kumulacja. Juz będę gzecny.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bendezar napisał:

No ale ten Akcent chyba nie jest lossless - to może wyjaśniać tę mniejszą scenę. Taką mam koncepcję!

Zenek zawsze jest lossless, za długo w tym biznesie siedzi. 😉 Nie, ale na serio, zapamiętałem scenę o pokaźniejszym rozmiarze (ze srebrnych ofc.), a tu tak jakoś zwyczajowo. Wydaje mi się, że teraz wyszło tyle modeli grających bardzo przestrzennie, że ta słynna, ogromna scena w HD800 już nie robi takiego wrażenia, jak kiedyś. ;) 

7 minut temu, manuelvetro napisał:

 Co się Dziwisz? Myślałem, że masz fidelio X1.

Dobrze myślałeś, ale to moje 3'cie albo 4'te 800'ki, więc żadnego wrażenia już nie robią, ot.. kolejny powrot na "stare śmieci". Hehe.. ale dzięki, doceniam dobre słowo. 😉👍

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArSo1981 napisał:

@deadman42No weź. To chodzi o vinyl Akcenta. CD świszczy i jest taki cyfrowy.

Ożeż ty w morde!! Nie zauważyłem Akcenta. Natentychmiast cofam lajka😬😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, neonlight napisał:

Pseplasam najmocniej, tak.. HD800 z S na końcu! :P W towarzystwie Xduoo XD-05Plus i LG V30. 😇 Dziękuję. 👍

I ten xduuo nie ma problemów z wysterowaniem tych potworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bakus1233 napisał:

Ależ te senki są piękne, gratulacje zakupu ;)

Dziękuję @bakus1233. 😉👍To prawda, są pod tym względem wyjątkowe, a jeszcze jak bym je miał w "Piano Black", jak to kiedyś jeden z forumowiczów się bawił w ich custom'owanie (Evil?), to w ogóle by była petarda. 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Play napisał:

I ten xduuo nie ma problemów z wysterowaniem tych potworów?

O dziwo HD800S nie są jakoś wyjątkowo wymagające, wbrew temu co może mówić ich specyfikacja ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, neonlight napisał:

Proszę Cię, jak bym przytulił jakie 007 zgłoś się lub inne bEjbyss'y, to bym jeszcze zrozumiał, a tak. 🤗

Jak miałbyś komuś zaimponować kupnem gorszych słuchawek?

2 godziny temu, Play napisał:

I ten xduuo nie ma problemów z wysterowaniem tych potworów?

Przecież to nie są żadne potwory tylko łatwe do napędzenia słuchawki.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rafacio napisał:

Nie rozumiem. Jak miałbyś zaimponować jakimiś abyssami jak kupiłeś lepsze od nich Sennki?

Nie słuchałem Abyss'ów, więc nie wiem, czy gorsze, czy lepsze, wiem natomiast jedno, droższe znaczy lepsze.:P Dżołk naturalnie, ale zazwyczaj tak jest, choć niewspółmiernie do ceny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Przecież to nie są żadne potwory tylko łatwe do napędzenia słuchawki.

Czyli musieli zmienić coś w stosunku do pierwowzorów. Pamiętam jeszcze jak bodaj Fallow miał pierwszy egzemplarz na forum i podpinał je pod zdecydowanie poważniejsze klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Play napisał:

Czyli musieli zmienić coś w stosunku do pierwowzorów. Pamiętam jeszcze jak bodaj Fallow miał pierwszy egzemplarz na forum i podpinał je pod zdecydowanie poważniejsze klocki

Rożne są hobby.

 

Słuchawki faktycznie wymagające mocy to choćby HE-6, ale takie słuchawki to kuriozum i popis niekompetencji projektantów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Play napisał:

Czyli musieli zmienić coś w stosunku do pierwowzorów. Pamiętam jeszcze jak bodaj Fallow miał pierwszy egzemplarz na forum i podpinał je pod zdecydowanie poważniejsze klocki

Hmm... Pamiętam, jak dawno, dawno temu miałem... k701 i słuchałem z Ipada i wstydziłem się napisać na forum, że idą dobrze z ipada... Z klona szły wtedy lepiej, ale z ipada już całkiem, całkiem. Dziś słuchałem k701FAW prosto z iPhone SE I

i szły całkiem, całkiem. He400se też. Tutaj iPhone musiał dać 100%, z rzadka brakowało poweru. Przy k701 czasem 90% głośności to było za dużo. Także... Wiadomo, ze wzmaka lepiej zawsze. Mam jeszcze corda meier quickstep, całkiem fajny, ale zazwyczaj grzeje ławę, bo mi się nie chce podłączać do dapów. Tak iPhone SE I 128GB odkąd z Apple Music gra mi lossless to dla mnie pełnoprawny DAP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Play napisał:

Czyli musieli zmienić coś w stosunku do pierwowzorów. Pamiętam jeszcze jak bodaj Fallow miał pierwszy egzemplarz na forum i podpinał je pod zdecydowanie poważniejsze klocki

Ja myślę, że nic w tym kierunku nie zmienili, tylko standardowo, do pełnowymiarowych słuchawek potrzeba mocniejszego wzmaka, niż to niektórym się wydaje, nie zawsze, ale często, a XD-05Plus ma 1W/32Ω, więc tyle, co niejedna stacjonarka. Zresztą, porównywałem go z THX AAA 789(?) i na SE, i HG ten drugi, był niewiele mocniejszy. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Hmm... Pamiętam, jak dawno, dawno temu miałem... k701 i słuchałem z Ipada i wstydziłem się napisać na forum, że idą dobrze z ipada... Z klona szły wtedy lepiej, ale z ipada już całkiem, całkiem. Dziś słuchałem k701FAW prosto z iPhone SE I

i szły całkiem, całkiem. He400se też. Tutaj iPhone musiał dać 100%, z rzadka brakowało poweru. Przy k701 czasem 90% głośności to było za dużo. Także... Wiadomo, ze wzmaka lepiej zawsze. Mam jeszcze corda meier quickstep, całkiem fajny, ale zazwyczaj grzeje ławę, bo mi się nie chce podłączać do dapów. Tak iPhone SE I 128GB odkąd z Apple Music gra mi lossless to dla mnie pełnoprawny DAP. 

Toż ja pamiętam, jak pisałeś, że pędzisz AKG z iPada ;) jak mi się nie chce sprzętu wyciągać, to Xiaomi, Apple Dongle i mh1c też dają radę

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności