Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po około 4 h zawsze diodka gasła.

 

zazdroszczę

Odnośnie ładowania,to mam taką uwagę dla tych, co ładują innymi kablami,niż producenta. Mam lenovo yoge2. Duża bateria 9600 mAh i oryginalną ładowarka 2A z odłączanym kablem. Chciałem sobie ułatwić i zaraz po wyjeciu z pudełka podłączyłem 1,5m kabel USB od kindla. Efekt taki,że zamiast deklarowanych 6h ładowania, Yoga nie potrafiła się do końca naładować po 12h. Myślałem, że jest uszkodzona, ale zmierzyłem prąd ładowania i z 2A na końcu 1,5m kabla zostało 750mA. Takie są spadki. Zmienił em kabel na oryginalny 0,9m i ładuje bez problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po około 4 h zawsze diodka gasła.

zazdroszczę

Odnośnie ładowania,to mam taką uwagę dla tych, co ładują innymi kablami,niż producenta. Mam lenovo yoge2. Duża bateria 9600 mAh i oryginalną ładowarka 2A z odłączanym kablem. Chciałem sobie ułatwić i zaraz po wyjeciu z pudełka podłączyłem 1,5m kabel USB od kindla. Efekt taki,że zamiast deklarowanych 6h ładowania, Yoga nie potrafiła się do końca naładować po 12h. Myślałem, że jest uszkodzona, ale zmierzyłem prąd ładowania i z 2A na końcu 1,5m kabla zostało 750mA. Takie są spadki. Zmienił em kabel na oryginalny 0,9m i ładuje bez problemu.

 

no to trzeba będzie sprawdzić na tym jedynym z zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

posłuchane (th-x00, hd600, flc8s, he560, gr07be, dt990pro, ak100, fiio x7, Z3c)

mam prośbę bo nikt nie chce pomóc

jak masz jeszcze możliwość sprawdź połączenie COAX z x7 na ściszonych lampkach i z jakimiś słuchawkami =<32 Ohm (gr07)

czy nie brumi nie ma zakłóceń, najlepiej słychać na pauzie :)

 

 

coax hi gain - flc8s - 11 omów, th-x00 - 25 omow i gr07be - 50 omów - cisza na ciszy, aż do chwili, gdy dzieci ze śniegu wróciły i pies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

posłuchane (th-x00, hd600, flc8s, he560, gr07be, dt990pro, ak100, fiio x7, Z3c)

mam prośbę bo nikt nie chce pomóc

jak masz jeszcze możliwość sprawdź połączenie COAX z x7 na ściszonych lampkach i z jakimiś słuchawkami =<32 Ohm (gr07)

czy nie brumi nie ma zakłóceń, najlepiej słychać na pauzie :)

 

 

coax hi gain - flc8s - 11 omów, th-x00 - 25 omow i gr07be - 50 omów - cisza na ciszy, aż do chwili, gdy dzieci ze śniegu wróciły i pies...

 

dzięki

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim kablem teraz go ładujesz?

od kindla też :)

ale sprawdzałem również 0,8m 28AWG+24AWG i też była lipa ponad 5,5h od czerwonej diody

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie bierze, w sumie to według tego testu: http://www.righto.com/2012/10/a-dozen-usb-chargers-in-lab-apple-is.html 1A ajfonowa nawet ciut lepiej wypada, ale wydaje mi się, że przy granicznym obciążeniu większa powinna być stabilniejsza.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy należy ładować ? Jak jest kolor czerwony, czy jak mruga czerwony ?

Czy mrugający czerwony jest ostatnim przed wyłączeniem się Mojo ?

Nigdzie nie znalazłem tych kolorów z opisem ;-(

Kupiłem ładowarkę AUKEY 3x USB PA-T2 Quick Charge 2.0, zobaczymy czy jest coś warta ;-)

https://seltrade.pl/ladowarka-sieciowa-aukey-3x-usb-pa-t2-quick-charge-2-0#tabName=tabOpis

https://seltrade.pl/records/categories/view/0/search-word:AUKEY/search-type:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migający czerwony, potem brak dźwięku - mojo się nie włączy.

 

Niebieski(w pełni naładowany)> zielony> żółty> czerwony> mrugający czerwony. Najdłuższy odstęp czasu jest między zielonym a żółtym. Biała dioda sygnalizuje ładowanie, po podłączeniu, gaśnie jak mojo jest naładowany.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy testuje "serwis" mojo - właśnie go oddałem do serwisu w mp3store (z powodu wyłączania się przy jednoczesnym ładowaniu) - nagle odczuwam pustkę, co z kolei przekłada się na nieodpartą chęć kupowania... ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy testuje "serwis" mojo - właśnie go oddałem do serwisu w mp3store (z powodu wyłączania się przy jednoczesnym ładowaniu) - nagle odczuwam pustkę, co z kolei przekłada się na nieodpartą chęć kupowania... ech...

może będę kolejny co by ci dodać otuchy z powodu czasu ładowania i brumienia przy zciszonych lampkach przy COAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5godzin 30minut, lampka dalej nie gaśnie... Tracę cierpliwość :angry: zawsze robiłem to w nocy :P No ale żeby to dokładnie zmierzyć, trzeba się poświęcić.

U mnie pod 6h czas podchodzi niezaleznie od ladowarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale iPad z całkiem sporą baterią tylko na niej mi się szybko ładuje. No tak i mam świadomość, że on sobie robi pożytek z tego 2.0A na wyjściu, w przeciwieństwie do Mojo.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po czasie go doceniłem dopiero, teraz jest tylko lepiej. :)

 

Za to jak to gra... Pierwsze wrażenie robi świetne.

 

Ma to związek z Twoją sygnaturą? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności