Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale nie dam 1000zł za coś co wygląda jak pendrive z Biedry. Każdy ma swoje granice, ten Hiface to jest moja. :blink:

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Audio gd 1.32 gra bardzo dobrze. Parasound to ciekawa opcja, ale stare, nie wiadomo jaki stan i wiekszosc w USA. Kiedys sie nimi interesowalem.

Przypomnialem sobie Audio Note DAC 2 - było przepięknie, ale to krotki odsluc i nie wiem jak na dluzsza mete. Poza tym cyba ciężko dostać i cenowo tez drożej.

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych tematem działania "serwisu" - oddałem mojo do serwisu dokładnie miesiąc temu, dziś dzwoniłem i "wysłali do producenta i nic więcej nie wiadomo". Pan był oczywiście miły itd., ale jednak niestety zapowiada się na to że realizacja "gwarancji" na mojo to będzie negatywne doświadczenie.

 

Chyba że kilka miesięcy oczekiwania na "naprawę/wymianę" to normalne w takim przypadku? Macie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych tematem działania "serwisu" - oddałem mojo do serwisu dokładnie miesiąc temu, dziś dzwoniłem i "wysłali do producenta i nic więcej nie wiadomo". Pan był oczywiście miły itd., ale jednak niestety zapowiada się na to że realizacja "gwarancji" na mojo to będzie negatywne doświadczenie.

 

Chyba że kilka miesięcy oczekiwania na "naprawę/wymianę" to normalne w takim przypadku? Macie jakieś doświadczenia?

:/

no to nie jesteś sam

mój też podobno na wyspie się naprawia

na pytanie czy z Anglii prosto do mnie wróci czy przez serwis - nie otrzymałem odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jakimi problemami poszly wasze mojo na serwis?

 

 

Przyłączam się do pytania.

 

 

Moje poszło z usterką: "sam się wyłącza po pewnym czasie przy jednoczesnym odtwarzaniu i ładowaniu (android)" (pisałem wcześniej w wątku).

Max 2tyg to jest chyba na "udzielenie odpowiedzi na reklamacje" - po 2tyg dostałem info że wysyłają do producenta.

 

hibi - ile już czekasz na "naprawę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie czytam to przestaję żałować, że pozbyłem się Mojo

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Ja mam zupełnie odwrotnie: żałuje że w tej chwili mojo jest w serwisie, a nie na moim biurku dając dużo radości z słuchania.

Chyba było gdzieś na headfaju, ale ciśnie się na usta hasło (mniej-więcej): "bring back my mojo!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że serwis sie nie wyrabia. Zaraz po premierze wpuścili w rynek bardzo dużą ilość Mojosów (20 000?). Jakiś odsetek z tego wrócił na serwis więc pewnie mają tam sajgon niezły, za parę miesięcy powinno się to unormować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Audio gd 1.32 gra bardzo dobrze. Parasound to ciekawa opcja, ale stare, nie wiadomo jaki stan i wiekszosc w USA. Kiedys sie nimi interesowalem.

Przypomnialem sobie Audio Note DAC 2 - było przepięknie, ale to krotki odsluc i nie wiem jak na dluzsza mete. Poza tym cyba ciężko dostać i cenowo tez drożej.

 

 

Do Audio Note jako zamiennika Mojo nic nie mam. Jest tylko jeden problem, od Parasounda dostać go trudniej tak z 10 razy. A przecież już tego pierwszego dostać bardzo ciężko. Jeśli Parasound to Yeti na dziś, to Audio Note to Yeti mieszkające na Księżycu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 26, jest zapis że z okres może być dłuższy niż 3 tygodnie.

 

@marcins kim jesteś?

 

 

Szarym czlowiekiem :) co nie zmienia faktu ze w UK mozna prawie wszystko zalawic przez tel , w PL graniczy to z cudem.

 

Co szkodzi zadzwonic i zapytac ?? nie zdziwil bym sie jakby Polska strona nie wyslala tego jeszcze :)

Edytowane przez marcins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tą dostępnością Audio Note? Można przecież bez problemu kupić wersje 2.1 złożoną i z USB http://www.ankaudiokits.com/e-shop/index.php?dispatch=products.view&product_id=245

 

Złożoną, to sobie można kupić, ale w USA. Wszędzie indziej tylko jako kit. Pomijam już zabawną cenę, 2 tysie zielonych za złożonego. Cóż.... Poza tym wyrób czekoladopodobny, to nie czekolada :)

Ale chyba nieco odbiegamy od tematu, bo sprzęt za 8 tysiów, ma się trochę nijak do pytania pierwotnego.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kit kosztuje 1500 to ze złożeniem i dołozonym USB to 2 tys to nie jest jakiś kosmos. Audio note zawsze miało wywindowane ceny ale ponoć warto :)

 

EDIT:

 

O nawet w Polsce jest gotowy do kupna http://allegro.pl/audio-note-dac-2-1x-odsluch-audiocolor-w-wa-i5965422036.html

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Citrone Tube DAC Balanced na Psvane gra na tyle podobnie, że jak jestem zmęczony, to nie mogę ich rozróżnić. jak nie jestem, to gra lepiej.

 

Też mam podobną opinie, Citrone na Psvane, ale No Balanced. Gdybym miał jednak wybierać albo albo, to Citrone. Mojo taki bardziej techniczny mi się wydaje, do rocka jak najbardziej, natomiast całościowo to jednak Citrone, pewnie dlatego, że lampy.Ale różnice znikome.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności