Skocz do zawartości

Fanklub Denon


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

No...odpinany kabel dali, pomyśleli.

 

A co do wyglądu...są zabójczo ******ste. No to już chyba wiem co sobie kupie...może w końcu przestane szukać d7000 :)

 

Oby grały jak denony - mocny bas, gęsto, dynamicznie. Będzie miazga do metalu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kształt muszli ten sam co w D7000, więc mam nadzieje że dali zupełnie nowy przetwornik, a nie tylko lekko zmodyfikowany.. ;)

Ja to mam nadzieję, że dali ten sam, ewentualnie zmodyfikowany driver od Fostexa... ale mało prawdopodobne przy wycenie na 600 funtów - Fostex by im na to nie pozwolił przy swojej wycenie TH-900... zresztą jak dobrze kojarzę to koniec produkcji AH-D7000 pokrywa się z początkiem produkcji TH-900... pewne wnioski nasuwają się same i powątpiewam, że ten driver powtórnie wróci do flagowca Denona ;)

 

---

 

@rev +1

Fajnie, że jest odpinany kabel.

 

---

 

A ja się dopisuje z moimi Denonkami AH-D7000... miały być odskocznią, a skończą jako główne przy boku T70-R10 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak D7000 wypadają przy TH-X00? Tych drugich nie dałoby czasem rady zbliżyć dźwiękowo do Denonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już gdzieś całkiem długi post... poza umiejscowieniem średnicy to TH-X00 jednak zdecydowanie bliżej do TH-600 - słychać, że Fostex wyraźnie nadmieniał w tym driverze... i o ile w stosunku do D2000 i D5000 to jednak chyba (jak ja nie lubię pisać z dużej perspektywy czasu) jednak na plus tak vs D7000 na minus - pomijam tutaj całkowicie tonalność.

 

Z pamięci jednak to dało by się zbliżyć.

Ooo, od tego miejsca w dół: http://forum.mp3store.pl/topic/137135-fostex-th900mk2-kolejna-nowosc/?p=1375334

 

D2000 i D5000 są takie spokojniejsze, lekko bardziej misiowate, TH-X00, TH-600 i T-900 są szybsze, mają większą scenę (tylko 2 ostatnie, pierwszy mniejszą), ale mają większą tendencje do sybilantów (TH-X00 dopiero po modach, 2 pozostałe na stocku) oraz inne wady... nie będę się rozpisywał z perspektywy czasu.

AH-D7000 łączą w sobie zalety niższych Denonów oraz TH-900...

 

Prawdopodobnie będę miał na dniach TH-X00 do modowania i sprawdzę... celuję w zrobienie z nich TH-600 z mniejszym basem i bliższą średnicą... a zobaczy się... znowu muszę wyruszyć na poszukiwania watoliny, bo zużyłem ostatki na AH-D7000 :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie sporo gorsze TH-X00 od TH600, za to średnica bliższa i lepsza w TH-X00.

Scena malutka jak na Fostexa w X00, niemal nie ma głębi...TH600 bije je tu na głowę.

Bas również szybszy i mocniejszy, nie ma buły z X00.

Góra detaliczniejsza ale i sybilująca w TH600, w TH-X00 gładka jak pupcia niemowlaka.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni podpisuje się pod powyższym o to mi chodziło w tych dopiskach w nawiasach.

Powinienem rozgraniczyć: D2000 + D5000 | TH-X00 | TH-600 + TH-900 | D7000,

a nie Fostexy razem i dopiski w nawiasach.

Dzięki Tomaszu za uzupełnienie, bo jest bardzo trafne =)

 

W każdym razie TH-X00 chciałbym przesunąć w stronę TH-600 (czy może nawet chudziej, ale z pozostawionymi możliwie blisko wokalami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dopisuję się z D7100, na razie jestem oszołomiony :)

 

Jaki kabel custom polecacie? Mam już jeden na Sonolene 3014, ale może jakaś inna opcja, np. hybryda coś by jeszcze dobrego wniosła.

Edytowane przez kony74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się z D7100, na razie jestem oszołomiony :)

 

Jaki kabel custom polecacie? Mam już jeden na Sonolene 3014, ale może jakaś inna opcja, np. hybryda coś by jeszcze dobrego wniosła.

Jak stock to żeby ratować średnicę z tańszych opcji Cordial, z droższych np srebro od Smoka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po latach wracam do Denonów, tym razem z "grubej rury".

Jak byłem w podstawówce to pamiętam (mając wieżę złożoną ze wzmacniacza unitra, tunera diora, korektora no name, cd Technicsa i nieśmiertelnych altusów), że kiedy posłuchałem jakiegoś wzmacniacza denona ze średniej półki, to ta marka stała się dla mnie rodzajem audio Grala.

Lata zleciały i audio przez pewien okres mojego życia było nieistotne, ale wróciłem zaczynając swoją przygodę z "poważnymi" słuchawkami od AH-D1100. Do tej pory uważam, że jakby nie przesadzony bas to były bardzo dobre słuchawki. Potem zupełnie zapomniałem o denonach i wreszcie wróciłem.

Od kilku tygodni odsłu****ę sobie D7000, rekablowane we wnętrzu srebrem i na kabelku od Smoka. Powiem tyle, z tymi słuchawkami już na pewno zostanę, tak jak zostałem z HD600 i K701. Denony nie grają jakoś perfekcyjnie technicznie, nie czarują smaczkami w stylu usłyszenia szelestu rozrywanego przez smyczek powietrza :). Mają jednak w sobie niesamowity klimat i to coś co sprawia, że kiedy nakładam je na uszy po całym dniu "gonitwy", to zatapiam się tylko w muzyce. Niesamowite słuchawki...

Edytowane przez badyl
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem mniej basu, ale nie jest źle.

Ta konstrukcja jakoś bardzo nie reaguje na zmianę padów, na THX00 i zmiany owszem były, ale w porównaniu z tym co np w T70 po zmianie padów, to jednak małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności