Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o T5p Mk I czy Mk II? Te pierwsze były bardzo sensowne, choć z T1 nie miały dużo wspólnego, może trochę. T5p v2 nie słuchałem. Co do T1, to polecam ostatki produkcyjne v1. Wczesne v1 miały lżejszy dźwięk i w prezentacji były nieco nudne, płaskie. v2 natomiast to może być loteria. Te, które miałem u siebie, uważam za egzemplarz wadliwy, a nie wiadomo, jaka jest szansa, że się na taki trafi? Jakoś tam grają, co na pewno nie będzie podstawą do reklamacji, więc zostaje kupno przez net i w razie czego szybki zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, majkel napisał:

Chodzi o T5p Mk I czy Mk II? Te pierwsze były bardzo sensowne, choć z T1 nie miały dużo wspólnego, może trochę. T5p v2 nie słuchałem. Co do T1, to polecam ostatki produkcyjne v1. Wczesne v1 miały lżejszy dźwięk i w prezentacji były nieco nudne, płaskie. v2 natomiast to może być loteria. Te, które miałem u siebie, uważam za egzemplarz wadliwy, a nie wiadomo, jaka jest szansa, że się na taki trafi? Jakoś tam grają, co na pewno nie będzie podstawą do reklamacji, więc zostaje kupno przez net i w razie czego szybki zwrot.

Miałem słuchawki od @szczurz Nie wiem jaką on ma wersję. Takie basowe granie ze słabą górą, nie moja bajka. Na + są super wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś już te pady w Thomannie, czy dopiero zamierzasz? Przyłączyłbym się, po co płacić 20 EUR za przesyłkę, to jest blisko połowa ceny samych padów. Zawsze można się podzielić kosztami lub zrobić zbiorowe zamówienie, aby była darmowa przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Soundman1200 napisał:

Takie spostrzeżenie , ciekawostka....najlepiej na Amironach brzmi dźwięk starych syntezatorów...chyba moje ulubione pod tym względem słuchawki...

Pochwal się których wykonawców lubisz :)

*syntezatorowych

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze chwile z T1 v2 + S16 mogę ocenić tak :)

Tak dobrych wokali jeszcze chyba w słuchawkach nie słyszałem.

Bas w przeciwieństwie do T5p nie stara się dominować gdy nie trzeba, schodzi nisko i jest potężny.

Gitary chodzą bardzo fajnie.

Trochę mógłbym ponarzekać na górę która jest troszkę schowana.

Ogólnie grają jak na flagowce przystało.

Teraz już nie mam kasy ale w przyszłym miesiącu zamówię sobie zbalansowany kabelek.

Ponoć wygrzewanie daje im sporego kopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Moje pierwsze chwile z T1 v2 + S16 mogę ocenić tak :)

Tak dobrych wokali jeszcze chyba w słuchawkach nie słyszałem.

Bas w przeciwieństwie do T5p nie stara się dominować gdy nie trzeba, schodzi nisko i jest potężny.

Gitary chodzą bardzo fajnie.

Trochę mógłbym ponarzekać na górę która jest troszkę schowana.

Ogólnie grają jak na flagowce przystało.

Teraz już nie mam kasy ale w przyszłym miesiącu zamówię sobie zbalansowany kabelek.

Ponoć wygrzewanie daje im sporego kopa?

W zasadzie to mogę tylko powiedzieć, że Ciebie nie lubię ;)

Oddawaj X2!

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, decees napisał:

@vonBaron ale basik to mają wyborny co? ^_^ pożyczone czy na własność?

Oczywiście że kupione. Owszem jest fajny tylko ciut za dużo go jednak.

2 minuty temu, Palpatine napisał:

W zasadzie to mogę tylko powiedzieć, że Ciebie nie lubię ;)

Ale czemuż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Owszem jest fajny tylko ciut za dużo go jednak.

 

 

Jak masz możliwość to wypróbuj pady od T1v1, one mają więcej małych dziurek i basu będzie na pewno mniej, nie wiem tylko jak wtedy z resztą przekazu -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                                                                  

4 godziny temu, vonBaron napisał:

Bo kabelek zbalansowany do T1 trochę kosztuje a całość mojego budżetu na ten miesiąc już poleciała :P

Raczej z S16 już powinny grać fajnie, z X1s już mi grały nieźle, nie czułem żadnych braków, no może poza zbyt mało emocjonalną średnicą.

Jak nowe to je trzeba trochę wygrzać, z tydzień, będzie lepiej.

Ja mam kabel zbalansowany do T1rev2 firmowy Beyera,  ale znajomemu pożyczam razem z Amironami.

Ale jakby ich nie kupił to możemy się dogadać ze sprzedażą....he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności