Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak zupełnie inne przekazy, jednak T1 rev2 pół zamknięte, ciemniejsze i mniej przestrzenne od HE1000.

Ale według mnie T1 przekazujące dźwięki cieńszą,wyraźniejszą,dobitniejszą kreską, z bardziej twardym, szybszym basem.

Przekaz też szybszy i dynamiczniejszy dla mnie w T1rev2.

Lokalizacja i głębia sceny w T1 rev2 ,choć oczywiście ogólnie ustępuje tej z HE1000, jest imponująca i według mnie lepiej

dająca mi wczuć się w przekaz, niż w HE1000.

Lokalizacja na scenie jest idealna w T1 rev2, to ich największa dla mnie zaleta.

HE1000 są jak seans Star Wars w kinie na olbrzymim ekranie z efektem dźwiękowym wokół głowy, wygodny fotel.

T1 rev2 to jak seans tego samego filmu ale w domowych pieleszach, na TV 65" 4k, również kino domowe 7.1...

Co lepsze, nie wiem...ale to ciepełko domowe chyba bym wolał, he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie saudio, też zauważyłem, że jak mi podeszły pm 3 to teraz dynamiki już mi tak nie pasują... Może inaczej, góra i bas podobają mi się w dynamikach ale już średnica to nie je to...

Też tak miałem półtorej roku tylko YH-100 i MadDogi na uszach... ale przeszło :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można się wyleczyć elektrostatami ;)

Ja nie mam problemu przełączania się, paratykusowe tygodnióweczki i działa.

Zwłaszcza teraz jak dołączyły odnowione jedynki i grzeją się na stojaczku

z przerwami na układanie padów na głowie.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem rok temu w sklepie mp3store modelu AK bazującego na t5p i grało to wyśmienicie. W końcu zdecydowałem się na tańsze rozwiązanie czyli Pandory Hope, a chwilowo miałem także PM3.

 

Obecnie zastanawiam się nad zakupem tp5 v2 ze względu na recenzje i opinie. Problem w tym, że tych zamkniętych słuchawek używam do słuchania muzyki z Tidala na moim HTC One M10. Myslę o dokupieniu np. IFI iCAN Nano - czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzam swoje członkostwo w klubie za sprawą DT990 Pro.

Trochę tego już w szafie leży, więc będę się musiał zdecydować na jakieś ustępstwa. Co ciekawe, nawet nie słyszałem wyższych modeli Beyera, więc może czas spróbować czegoś z Tesli?

Póki co:

- DT931 w DT-R10 (na "przeglądzie" u Perula

- DT880 600ohm (vintage)

- DT770 Pro 250ohm

- DT990 Pro 250ohm

Dążę do zostania z jedną parą zamkniętą (oczywiście DT-R10) i jedną otwartą. Upgrade by się przydał, ale pewnie 990 Edition bym się zadowolił.

Najważniejsze, by zagrało portable z iModa i B1. Stacjonarka odeszła w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Beyerki T1 w ogóle nie przypominają starych, no może poza sceną.

Coraz bardziej mi się podobają, tyle że jeszcze podobno trochę muszą pograć.

Ja właśnie mam dylemat czy sprzedawać T1.2 i brać SWSy z komisu... dłuuugo nie słuchałem SWSów i nie jestem pewny czy to by była dobra decyzja :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te nowe Beyerki T1 w ogóle nie przypominają starych, no może poza sceną.

Coraz bardziej mi się podobają, tyle że jeszcze podobno trochę muszą pograć.

Ja właśnie mam dylemat czy sprzedawać T1.2 i brać SWSy z komisu... dłuuugo nie słuchałem SWSów i nie jestem pewny czy to by była dobra decyzja :F

 

SWSów słuchałem przelotnie, zresztą każde grają inaczej :)

A Beyerki podobno po 500h pokazują muzykę, także może warto

poczekać to takie ukryte Hawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie te SWS, sam bym brał...okazja.

Ale T1 rev2 jednak bym wolał bo bardziej wyczynowe dla mnie do mojej muzyki od SWS.... :)


Saudio, i pytanie za 100 punktów...które wyraziściej grają ,T1 rev2 czy HE1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 500h mają ;)

 

W mojej też się rewelacyjnie sprawdzają... ale T1.2 w razie co jeszcze kiedyś kupię, a SWSy... no właśnie chyba się przekonałem xD


Saudio, i pytanie za 100 punktów...które wyraziściej grają ,T1 rev2 czy HE1000?

To ja odpowiem, bo HE-1000 jeszcze pamiętam....

T1.2 :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kabelki miałeś z różnymi wtykami?

 

up. Na raze bez dwóch zdań HEki górą, więcej detali itd. one są specyficzne

dobrze skalują ze sprzętem, porównywałem z Xami i nie było porównania,

ale tor był dość dobry, zresztą teraz też jest niezły :D

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności