Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Chudo na tych welurach grają DT150, imo najbliżej oryginału są CAL, choć trochę nazbyt rozjaśnione, na zwykłej miedzi powinny zagrać jeszcze bliżej.

 

Te HD207 to rozumiem dla żartu zamieściłeś ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara seria. No CAL grają zdumiewająco dobrze. Na pewno są w ścisłej czołówce vocal masters. Scena trochę maława, i trochę bałaganik. Trochę też w paśmie nierówne. Ale ona są i tak bardzo dobre. A w tej cenie to killer kompletny. Są żywiołowe i wciągające :)

 

A DT150 na welurach są bardziej audiofilskie. Mniej tej dominacji niższej średnicy. Cal idą wyżej...

 

Te próbki pokazują głównie różnice barwowe, trudniej oddać przestrzeń. Tutaj w mojej ocenie z tych próbek co są to najbardziej przestrzenne są T1 mimo wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biorąc pod uwagę ich stan (nauszniki do wymiany, lekko pogięty grill, wymieniona skóra, która opiera się na głowie) jak na mój gust warte są 250 zł. W razie czego mogą służyć jako dawcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niedawno sprzedawał na Allegro ten sam model, ale w dużo lepszym stanie. Cena najpierw wynosiła ponad 400 zł, ale o ile kojarzę nawet jak zszedł do 350 nie udało mu się ich sprzedać.

 

Swoją drogą - ciekawe jak DT931 zagrałyby na 600 ohmowych driwerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niedawno sprzedawał na Allegro ten sam model, ale w dużo lepszym stanie. Cena najpierw wynosiła ponad 400 zł, ale o ile kojarzę nawet jak zszedł do 350 nie udało mu się ich sprzedać.

 

Swoją drogą - ciekawe jak DT931 zagrałyby na 600 ohmowych driwerach?

Ostatnio tu poszły tanio http://allegro.pl/beyerdynamic-dt-990-sluchawki-do-restauracji-i6177547760.html

Ciekawe czy grały.

 

Chodzi Ci o 600ohm drivery w budach po 931? Bo z tego co wiem, 931 występowały tylko w wersji 250ohm.

Jak się ogarnę ze wzmacniaczem i DACiem, to zrobię sobie przeszczep przetworników DT931 do DT-R10 :)

Ewentualnie podeślę Michałowi do przetestowania. Ciekawe, jaki w nich potencjał drzemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grają :) Stały się dawcami do DT150 600 ohm :) Miodzio!

Chodzi Ci o 600ohm drivery w budach po 931? Bo z tego co wiem, 931 występowały tylko w wersji 250ohm.

Jak się ogarnę ze wzmacniaczem i DACiem, to zrobię sobie przeszczep przetworników DT931 do DT-R10 :)

Ewentualnie podeślę Michałowi do przetestowania. Ciekawe, jaki w nich potencjał drzemie :)

 

Tak, chodzi mi o włożenie tego driwera do budy od 931. Masz rację, 931 (jak i 911 i 901) występowały tylko w wersjach 250 ohmowych.

Acha, jeszcze jedno - 250 ohmowe driwery w DT531 to te same, które były montowane w DT250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie DT990pro, nie miałem ich jeszcze...dobre to to?

Bez modów nawet kijem nie ruszaj...

 

Żartowałem ;) , ale są różnie grające egzemplarze, Retter już niejednokrotnie o tym pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dopiero Tesla w T1 rev2 była jak należy, odpowiednio złagodzona, nasycona, przy zachowaniu zalet detalizy...ideał.

Świetne są DT990 E600ohm ale wymagają dobrego źródła, inaczej ostrzejsza góra od T1 rev2.

Mam nadzieję że DT990 pro ,wedle recenzji i opinii ludzi,będzie coś w sam raz dla mnie.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności