Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz juz zbyt dużo czasu aby je odpowiednio wygrzać, polecam piekarnik :) ale sprawdzić warto

 

 

Wytapatalkowabe na jabłku

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam, wersja 250 ohm jest 'Pro' ;-)

 

Wytapatalkowane.

Jak się ma wersja 32 Ohm do tej 250 Ohm ? Wypadają gorzej dźwiękowo ? Pytam bo potrzebuje coś zamkniętego pod DAPa.
Zdecydowanie najgorzej wypadają z całej trójki.

 

Wytapatalkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zapiszę... chwilowo, bo mam kupione dt880 edition na prezent dla córki. No ale muszę je przecież sprawdzić coby jakiegoś babola nie dać. :woot:

To corka ma szczescie, ja sam bym chcial takie prezenty dostawac :D pewnie nawet jej sie nie sni jak dobrze moga grac sluchawki - taka slodka niewiedza :D

Edytowane przez Gregio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To i ja się zapiszę... chwilowo, bo mam kupione dt880 edition na prezent dla córki. No ale muszę je przecież sprawdzić coby jakiegoś babola nie dać. :woot:

i tak powstał chocapic...

 

#tapatalknięte

 

 

Ale w sensie, że co?

 

Nie masz juz zbyt dużo czasu aby je odpowiednio wygrzać, polecam piekarnik :) ale sprawdzić warto

 

 

Wytapatalkowabe na jabłku

 

W piekarniku wygrzewa się tylko tą nakręcaną przejściówkę.

Tłumaczę dla tych co nie zkumali... wykorzystam okazję i je sobie potestuję.

 

 

To i ja się zapiszę... chwilowo, bo mam kupione dt880 edition na prezent dla córki. No ale muszę je przecież sprawdzić coby jakiegoś babola nie dać. :woot:

To corka ma szczescie, ja sam bym chcial takie prezenty dostawac :D pewnie nawet jej sie nie sni jak dobrze moga grac sluchawki - taka slodka niewiedza :D

 

Córa czasem słucha moich Hifimanów ale niestety te znacząco przekraczają budżet. Bejery mam za połowę ceny hifimanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdecydowanie najgorzej wypadają z całej trójki.

 

Wytapatalkowane.

 

No to odpuszczam w takim razie :).

 

Nie odpuszczaj tak szybko, posłuchaj sobie. Ja od paru dni mam DT 770 PRO 32 OHM i bardzo mi się podobają. Co ciekawe bardzo dobrze brzmią na dobrych tranzystorach, ale też dedykowanym do słuchawek wysokoomowych Espressivo-E. Na moich domowych laptopach i komórce też jest ok.

Dla mnie lepiej rysują plany, prezentują wokale czy saksofon niż DT 990 PRO LE, które też bardzo lubię. Nie mają takiej tendencji do przykrywania/ocieplania średnicy basem jak DT 990 PRO. Są jaśniejsze i bardziej szczegółowe.

 

 

Potwierdzam, wersja 250 ohm jest 'Pro' ;-)

 

Wytapatalkowane.

Jak się ma wersja 32 Ohm do tej 250 Ohm ? Wypadają gorzej dźwiękowo ? Pytam bo potrzebuje coś zamkniętego pod DAPa.
Zdecydowanie najgorzej wypadają z całej trójki.

 

Wytapatalkowane.

 

Na czym porównywałeś wersje 32/80/250? W sieci piszą, że najsłabsza jest wersja 80 om, ponieważ zalewa resztę pasma basem. Spotkałem się nawet gdzieś na forach anglojęzycznych z opinią posiadacza HD 600, że z tanich Beyerów (serii DT) to jedyne słuchawki, które mu się podobają. A słuchał różnych wariantów DT 770 i DT 990.

Edytowane przez Aulait
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DT880 fajne, moje ulubione :wub: Ale jak nie dokupisz córce odpowiedniego wzmaka to może być zawiedziona. Ilu omowa wersja?

 

250 ohm. Wzmacniacz będzie w "pakiecie". :ph34r:

 

nie wiem jak z DT880 250Ohm, ale DT770Pro 250Ohm ostatnio robią mi za przenośne z pakiecie z ipodem t4g i jest dobrze(czego nie powiem o 600Ohm DT880 xD) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT880 raczej z Taczki by nie zagrały (muszę sprawdzić tak z ciekawości). Może głośno by było, ale brzmiały by pewnie słabo. Im dobrze robi wzmak dociążający brzmienie. Tak jak pisałem w ogłoszeniu Robhaala w dziale "Kupię" - już z Zenkiem jest bardzo dobrze. Ja tak słucham i na dzień dzisiejszy nic lepszego mi nie potrzeba ;) Polecam to połączenie bo zgrywa się to naprawdę świetnie. A "Zenki" ostatnio za śmieszne pieniądze w komisie wisiały. Nawet poniżej 300zł był i chętnych długi czas nie było :huh:

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Potwierdzam, wersja 250 ohm jest 'Pro' ;-)

 

Wytapatalkowane.

Jak się ma wersja 32 Ohm do tej 250 Ohm ? Wypadają gorzej dźwiękowo ? Pytam bo potrzebuje coś zamkniętego pod DAPa.
Zdecydowanie najgorzej wypadają z całej trójki.

 

Wytapatalkowane.

 

Na czym porównywałeś wersje 32/80/250? W sieci piszą, że najsłabsza jest wersja 80 om, ponieważ zalewa resztę pasma basem. Spotkałem się nawet gdzieś na forach anglojęzycznych z opinią posiadacza HD 600, że z tanich Beyerów (serii DT) to jedyne słuchawki, które mu się podobają. A słuchał różnych wariantów DT 770 i DT 990.

 

Na Fiio X3, X5 oraz iBasso DX90 oraz na swoim nołcie podłaczonymi też pod Kilimanjaro II oraz MontBlanc. Co do wersji 80ohm grała o wiele lepiej od 32ohm. Dźwięk był jakby bardziej dociążony i pełniejszy, ogólnie rzecz biorąc bardziej mi się spodobały. Ale wersja 250ohm wymiotła wszystkie. Porównywałem jednocześnie trzy pary (770, 880 i 990 oczywiście 250ohm) i w 880 było dla mnie zbyt dużo takiego hm bałaganu, wydawało mi się, że grają ciut chaotycznie. Tam gdzie 990 na spokojnie płynęły z dźwiękiem tak w 880 miałem wrażenie, że grają ciut na wariata.

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie źródło zrobi dobrze dt770 250 ohm wraz z zenkiem uno v2? mam geek outa 450 i DF 1.2, ale chętnie spróbował bym czegoś z innej beczki. d03k odpada raczej bo nie mam optyka w lapie, a z konwerterami za duzo ambarasu ;p

 

#tapatalknięte

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności