Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Perulowym Fatality Universum dostał się rekabling srebrzoną miedzią :)

attachicon.gifWP_20150109_0061.jpg

 

Super robota, świetny jest ten oplot. Miałem okazję nim recablować Tascamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perulowym Fatality Universum dostał się rekabling srebrzoną miedzią :)

attachicon.gifWP_20150109_0061.jpg

 

I jak grają po wymianie przewodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: góra zyskała więcej blasku i ostrości, nie jest to jakaś wielka zmiana, bo od początku używam kabelka ze srebrzonej miedzi, teraz tylko wymieniłem przewody w muszlach i w pałąku. Basreflexy zaklejone wszystkie. Na moje to grają teraz jak HD600, albo bardzo podobnie, choć te na uszach miałem dawno i mogę się mylić :). Generalnie to skopały po tyłku wszystkie moje inne nauszne, wiec na razie mam spokój i nie muszę szukać nowych. Przynajmniej nie przez najbliższy tydzień :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sluchawki sennhaiser pc330 , wzmienilem kabel na conducfil sonolene 3014, do tego kable do mikrofonu i oplot 4mm. Niestety nie udalo mi sie wepchac tej kombinacji do oplotu wiec wyszlo jak wyszlo. Zaloze wiekszy oplot ewentualnie drugi w tym samym rozmiarze na kable mikrfonowe. Nie wyglada to najlepiej ale najwazniejsze ze dziala, jak na pierwsza w zyciu stycznosc z lutownica jestem zadowolony.20150109_233300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja HD2050: wymiana okablowania miedzy przetwornikami, montaż gniazda miniXLR, monitor mod i nowy kabelek na bazie L-4E6S.

Nie za dużo basu na skórkach od hm5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kabel, to w razie czego można stosować zamiast linki holowniczej :D:lol:

Fakt, jest dość "solidny" :D och i wygląda tak audiofilsko... :D

 

 

Modyfikacja HD2050: wymiana okablowania miedzy przetwornikami, montaż gniazda miniXLR, monitor mod i nowy kabelek na bazie L-4E6S.

 

Nie za dużo basu na skórkach od hm5?

Na zmienionym FW w dx50 było idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6dfb023b2b2f5ea7160f0b7d7772e6a9.jpg

 

Reduktor 6.3mm na 3.5mm. Zdarzyło mi się wyłamać gniazdo minijack w laptopie, przez nastąpienie na konstrukcję stworzoną z jacka + tego złotego adaptera, stąd pomysł na kabelkową wersję:)

Edytowane przez czesiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie, gdyby nie ten zacisk elektryczny na końcu...

 

Masz na myśli opaskę zaciskową (trytytke)? To było mi tylko potrzebne, żeby kabelki były równe :) Potem odciąłem, ale już po zrobieniu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, padało. Myślisz, że to przez słuchawki?

Prawdopodobnie ;)

btw powoli zaczynam rozumieć dlaczego all999 polubił pierwszy Twój post ;)

http://kapo-neu.deviantart.com/art/Der-PanzerSoldat-415402989

 

 

ok, co by offtopa nie było - moje dzieło sprzed dwóch dni:

jakiś czas temu dotarł do mnie kompletnie zmasakrowany Galaxy Note 2 od kolego z UK...

 

201501111_wrahxse.jpg

201501111_wrahxqa.jpg

 

po rozkręceniu - mobo całe i ... suche :D jest nadzieja!

zaryzykowałem - kompletna obudowa (używana, stan Grade A), bateria od tego samego handlarza (nie wiem ile pochodzi ale jest piękna, niewybrzuszona i oryginalna), wyświetlacz też używany ale w pięknym stanie, zapomniałem jedynie o wymianie rysika na ładniejszy ale kij tam - i tak go nie używam ;)

Po drodze wyskoczył jeden mały mankament - gniazdo usb było wewnątrz zasyfione - telefon ładował się ale nie łączył się kompletnie z PC - poszła w ruch szpilka i... Kontakt PR do czyszczenia potencjometrów :D

Całość operacji postawienia tej "kobyły" do pionu i używalności - jakieś 460pln ;)

Efekty poniżej:

 

201201010_wrahnsw.jpg

201201010_wrahnar.jpg

201201010_wrahnas.jpg

 

root już zrobiony, pozostaje mi tylko powgrywanie cudacznych odtwarzaczy i player z możliwością dzwonienia jak ta lala :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robsiu, tylko mi konkurencji nie zrób tymi telefonami :D

 

Widzę, że sprawnie przywracasz do życia agonalne sprzęty. W efekcie wyszedł Ci smartfonik jak Talala :P

Już widzę jak na allegro wystawiasz: 100% sprawny, bezwypadkowy, z minimalnym przebiegiem - od pierwszego właściciela (z Polski) ^_^
Zrobi się z Ciebie kolejna gwiazda internetów godna pozycji Handlarza Mirka

 

1367365917_ftmrdh_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek i oplot\ekran od Perula (podziękowania), wtyki Prolinka zakupione na próbę.

Nie są złe, Neutriki jednak solidniejsze.

IC .jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Z neutrikami wartość by podskoczyła do 200$ ;)

Nie chciałem robić konkurencji, wiadomo komu. :D

Oba wtyki kosztują identycznie, Neutriki mocniejsze w środku dla tego moja cena to 199$. :)

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności