Skocz do zawartości

AKG k550 - Made by P.R.C


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a czy ja gdzieś napisałem, że Desire gra lepiej od iPhone? Coś się poprawiło ale coś się też zepsuło. :P Poprostu jestem zdziwiony, że potrafią grać nawet z czegoś co myślałem, że zupełnie do niczego się nie nadaje.

Edytowane przez lyzkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sposób na konserwację/impregnację nauszników skóropodobnych", takich jak w K550 ??

Ostatnio smarowałem je i pozwoliłem jej wchłonąć - pozostawiłem słuchawki na 30 minut. Potem nadmiar usunąłem ścierką z mikrofibry.

Obawiam się, że szybko stracą swoje właściwości i zaczną pękać... fajnie jakby wypuścili wersję welurową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady przecierać wilgotną szmatką. Nie ryzykował bym stosowanie wymyślnej chemii. Nigdy nie wiesz z jakiego materiału mogą być zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem, jak zapewne wielu kolegom i koleżankom z forum zdarza mi się zasnąć ze słuchawkami NA USZACH, ale nie nazywajmy tego przespaniem się ;)

 

Skądś to znam :D

 

Z tego co wiem K550 są dość sporę i pewnie dałoby radę z nimi leżeć, ale pewnie to coś wielkości HD380 czyli na boku się raczej nie położysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jakośc wykonania > Patrzac na produkt AKG k550 widzimy że jest tu dbałośc o najmniejsze szczegoly a sam produkt sprawia wrażenie że mógłby byc na upartego dużo droższy niż jest. Denon w tym wypadku jest mniej szlachetny i tutaj tworzywa sztuczne wydają się bardziej "plastikowe" i tandetne w porównaniu do AKG. Denon krótko mówiąc wydaje się bardziej "komercyjny" | AKG 2 : 0 Denon

Szkoda, ze AKG nie zadbalo o te wieksze szczegoly, jak np. rowna grubosc padow i rozpady pozycia malzenskiego wywolane narzekaniem zon na ich "zapach" ;-)

Jak widac, milosc jest slepa, nawet do sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do posiadaczy: jak te słuchawki sprawują się w łóżku? ;) tzn. czy można wygodnie w nich leżeć? bo wielkość muszli jest pod tym względem niepokojąca dla mnie...

Tzn? Za male, za duze, za twarde, za miekkie? :D Nic nie wspomniales o swoich preferencjach ;)

Lezec sie da - ale na wznak, na boku nie da rady.

 

2. Jakośc wykonania > Patrzac na produkt AKG k550 widzimy że jest tu dbałośc o najmniejsze szczegoly a sam produkt sprawia wrażenie że mógłby byc na upartego dużo droższy niż jest. Denon w tym wypadku jest mniej szlachetny i tutaj tworzywa sztuczne wydają się bardziej "plastikowe" i tandetne w porównaniu do AKG. Denon krótko mówiąc wydaje się bardziej "komercyjny" | AKG 2 : 0 Denon

Szkoda, ze AKG nie zadbalo o te wieksze szczegoly, jak np. rowna grubosc padow i rozpady pozycia malzenskiego wywolane narzekaniem zon na ich "zapach" ;-)

Jak widac, milosc jest slepa, nawet do sluchawek.

No jest to wpadka. Choc tu na forum, to chyba jedynie ja mialem nierowne pady. Smrodek jest, ale trwalosc jego rozpadu atomowego jest obliczona na miesiac rozdzialu od wspolngo loza malzenskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkamil, raczej, że byłyby za duże i kiedy położyłbyś się w nich na wznak to by się wręcz zsuwały z głowy. ale raczej jak piszesz nic takiego się nie dzieje, a wiec pewnie da sie nawet trochę przekręcać głowę w lewo/prawo jak leżysz (?)

poza tym mam pytanie o basy, jak jest z ich reprodukcją? czy uważasz, że grają basem wystarczająco mocno i w sposób zrównoważony z resztą pasma, czy widziałbyś tu jakieś braki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie basu jest dosc. Ale to nie sa sluchawki dla milsnikow grzmocenia basem po glowie. Co do sluchania w pozycji lezacej, da sie z pewnoscia i lekko przechylic w bok, nic sie nie zsuwa i nie przeszkadza, jednak dopoki nie bedziesz czyms dotykal do muszli - np poduszka. Ja osobiscie nie przepadam za sluchaniem w pozycji horyzontalnej, jakos dzwinie wowczas slysze scene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki smile.png a ten bas określiłbyś bardziej jako szybki, czy też długo wykończony i schodzący bardzo nisko? no i jak ogólnie oceniasz ich wygodę? czy np. 2-3 godziny spędzone z tymi słychawkami na głowie nie powodują jakiegoś istotnego dyskomfortu?

i jeszcze jakbyś mógł coś napisać o tym czy każdy rodzaj muzyki brzmi na nich dobrze na różnych źródłach

(sory, że cię tak magluję, ale jestem bardzo zainteresowany tymi słuchawkami)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze nie mam negatywnych odczuc po dluzszym (2 h) sluchaniu. Ale mysle, ze latem bedzie trudniej ;) Co do basu. Tak, to szybkie granie, poki co nie zauwazylem, zeby w jakiejs muzyce sie spoznial ;) Nie wiem, czy schodzi do glebin Hadesu - nawet nie potrafie sie wypowiedziec, bo nie posiadam odpowiednich nagran, a nie bawi mnie sluchanie jakichs plikow testowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności