Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dobre to jest , szczególnie końcowe solo takie nieco orientalno jazzowe jakby,lider grupy to ogólnie chyba wzoruję się na SYL bo inne jego projekty też nieco ich przypominają, ale to dobra muza .

tutaj sam wszystko nagrał prócz perki album idzie w stronę SYL ,ale i tak ciekawa muza

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię St. Anger, aż dziwnie sie teraz słucha tej wersji, aż za sterylna :D

 

 

Naprawdę całkiem nieźle :D Znam ten album na wyrywki i gość nieźle sobie radzi z tym materiałem.

 

Od siebie polecam najświeższy album Warmen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

10 lat temu siedzialem w tym, troche mnie to przeraża. Nawet miałem koszulke bg i naszywki też !

Hahahaha, 10 lat temu to się słuchało takich dziwnych rzeczy...

 

: - D

 

(W sumie to mało odbiega od power metalu, swoją drogą. Oczywiście zaraz się znajdzie jakiś dark metalowy mędrek, który to zakwestionuje)

 

Dark metal :D dobre sobie.

 

Power/Melodic Death Metal

Ja bym bardziej pod Melodic Death Metal to podpiął. Wystarczy posłuchać Children Of Bodom, Kalmah gatunkowo podobnie gra.

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

power metal najgorszy gatunek ever, nie tylko spośród metalu

przedstawiam wam prawdopodobnie najlepszą płytę jaką kiedykolwiek nagrano: The Angelic Process - Weighing Souls With Sand. Przejmująca mieszanka metalu, shoegaze'u i drone'u zawierająca niesamowity ładunek emocjonalny. Projekt dwójki ludzi - Krisa Angylusa oraz jego partnerki, Moniki Dragynfly zakończył się tragicznie, bowiem parę miesięcy po nagraniu tego albumu Kris uległ wypadkowi, który przekreślił jego szanse na tworzenie oraz granie muzyki. Wpadł wówczas w depresję, z której już nie wyszedł, i niecały rok po wydaniu płyty, w kwietniu 2008, odebrał sobie życie.

spoczywaj w pokoju Kris!

 

to tyle o anielskim procesie. kontynuując:

https://www.youtube.com/watch?v=N3yi0jxET9U

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - bardzo lubilem TAP jak bylem w liceum i mialem przeogromny problem ze swoim zyciem (jak chyba kazdy nastolatek, hehe) hasztag werter

 

 

also

>przedstawiam wam prawdopodobnie najlepszą płytę jaką kiedykolwiek nagrano

no chyba nie, nawet w dalszej czesci zapostowales 2 plyty, ktore sa nieporywalnie lepsze (zgadnij ktore, hehe)

 

Szkoda tylko, ze rzuciles plytka z rozowa okladka, myslalem, ze bede Cie szanowal :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zazdroszczę, ja jak miałem problemy w liceum to słuchałem bmth :^)

 

serio, weighing souls to dla mn jeden z 3 albumów wszechczasów, nie wiem które miałeś na myśli

 

oslo

>sugerowanie że dfhvn jest złe

no chyba nie, choć zgadzam się że są tam lepsze płyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt Brenta Hindsa (Mastodon) i Danny'ego Careya (Tool).

http://consequenceofsound.net/2015/02/members-of-tool-and-mastodon-join-forces-for-new-supergroup/

Swoją drogą spotkałem się na fejsbuku z komentarzem o następującej treści w związku z tym materiałem:
"Even Tool got tired of waiting for the new Tool album." I cóż, nie mogę się przestać śmiać :D

Edytowane przez Suszec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności