Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

LoG, FF, Soulfly - najbliższy czas mi strasznie miły będzie

A kogo interesuje, to Disturbed się reaktywowało



EDIT: Dorzucam nowe Trivium, rewelka dla mnie, a jak kogoś pośladki bolą, ze nie ma krzyku, to niech słucha starszych płyt ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kredki. Mocno zmieniony skład. Jeszcze nie mam zdania.

CRADLE OF FILTH - Right Wing Of The Garden Tripty…:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, różnie można na to patrzeć. Ich płyty są różne i nierówne. Na pewno jednak nie są zamknięte w jednej stylistyce. Nie da się znaleźć granicy (również kiczu) jeśli się jej nie przekroczy. Fanem nie jestem, ale z zainteresowaniem śledzę.

Edytowane przez belesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sobie dawkuję. A wracając do Trivium - po dwóch poprzednich słabych albumach (zwłaszcza tragicznym In Waves) w końcu coś porządnego. A wokal MKH osiągnął poziom EPICKOŚCI.

 

To mnie jeszcze wgniata. Bo po prostu jest wyjebiste.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie Alcest urzekł, nie wiem tylko dlaczego to są Francuzi, nie lubię ich.... Ale kapela nie z tej Ziemi

 

Jak lubisz takie "leśne" klimaty to sprawdź koniecznie zespół Agalloch. Tylko to już mocniejsze granie ;)

Możesz jeszcze obczaić Les Discrets, bardzo podobne granie do Alcest (i też francuzi).

 

Ja ostatnio odgrzebałem (po raz kolejny) 1. demko Manes

 

No i trochę z innej beczki: jedno z ostatnich moich odkryć odnośnie progressive'u:

 

i trochę zwalniając tempo:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie i serdeczne dzięki za polecanki. Kilka lat temu urzekła mnie płyta kapeli dla mnie wówczas nieznanej kapeli z zimnej Skandynawii - In Mourning.

O rany, jakie tam są kawałki, największego twardziela skruszą, płyta ca prawda nierówna, bo ma słabsze momenty, ale te n utwór , Panowie, ten utwór po 4 latach ciągle na mnie robi wrażenie, zwróćcie uwagę na wokal po 1,5 minucie grania. Ten śpiew....

 

A tak na marginesie, to Putin takie rzeczy pozwala grać w Rosji? Ta kapela musi śpiewać o boskiej śmierci oddanej za nasz cudny kraj - Rosję. Ja pierdziu....

 

A teraz Panowie - na baczność - ten kawałek kruszący stal zimnych serc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Mourning znam (nawet chyba kiedyś wrzucałem) i też cenię ich granie. 2 pierwsze utwory z tego albumu miazga, ale całościowo Shrouded Divine lepsze imho.

Jak lubisz takie klimaty, to obczaj sobie jeszcze The Ocean, album Pelagial. Piękna płytka.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności